Fishbourne uz Portsmouth Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 18 šķērsošana katru dienu
    45 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Fishbourne Portsmouth cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Fishbourne lai Portsmouth prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Fishbourne līdz Portsmouth. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Fishbourne uz Portsmouth maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Fishbourne Portsmouth prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Fishbourne Portsmouth ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Fishbourne

Fishbourne ir mazs ciems ziemeļaustrumu pusē Isle of Wight, kas atrodas starp Cowes un Ryde. Tās nosaukums varētu nozīmēt "straume zivju" vai "zivs pavasara."

Fishbourne Prāmju osta ietver termināls Wightlink prāmju no Portsmouth. Tā ir jauka maz portu, tuvu Wooton Creek, skaistā plūdmaiņu ieejas mīlēja burātājiem. Jūs varat saņemt prāmjiem no Fishbourne uz Portsmouth, ko var rezervēt internetā, izmantojot AFerry

Pie termināla Fishbourne prāmju ostas Jūs atradīsiet Royal Victoria jahtklubu un slaveno "Fishbourne Inn".

Par Portsmouth

Portsmouth ir Lielbritānijas vienīgā salas pilsēta, kas atrodas uz Portsea Island. Docklands platība Portsmouth jau sen ir svarīgi Karaliskās flotes (un, starp citu, mājvieta pasaules vecākajām sausajā dokā), un ir dažādi mūsu kājām un laivu ekskursijas, kas dos jums ieskatu pilsētas pagātni. Waterfront ir saņēmis daudz nepieciešamo renovācijas pēdējo desmit gadu laikā. Viens rezultāts ir Spinnaker Tower, ko var skaidri uzskatīt par ievadāt ostā.