Fishbourne uz Angliju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Fishbourne

Fishbourne ir mazs ciems ziemeļaustrumu pusē Isle of Wight, kas atrodas starp Cowes un Ryde. Tās nosaukums varētu nozīmēt "straume zivju" vai "zivs pavasara."

Fishbourne Prāmju osta ietver termināls Wightlink prāmju no Portsmouth. Tā ir jauka maz portu, tuvu Wooton Creek, skaistā plūdmaiņu ieejas mīlēja burātājiem. Jūs varat saņemt prāmjiem no Fishbourne uz Portsmouth, ko var rezervēt internetā, izmantojot AFerry

Pie termināla Fishbourne prāmju ostas Jūs atradīsiet Royal Victoria jahtklubu un slaveno "Fishbourne Inn".

Par Anglijas

Anglija katru gadu piesaista daudzus apmeklētājus ar savu daudzveidīgo kultūru, dažādas ainavas un bagātu vēsturi.

Daudzi tūristi pieturēties Londonā ar tās daudzajām bezmaksas muzejiem un pasaules slavenākajiem pieminekļiem, piemēram, Big Ben, bet Anglijā ir daudz ko piedāvāt jums papildus kapitālu. Vai ne tikai stick uz Londonu nākamreiz jūs apmeklējat.

Ir daudz vairāk, lai Anglijā nekā galvaspilsētā. Labākais veids, kā izpētīt to? Ar savu auto, protams.

Neaizmirstiet Anglijā ir mājvieta Manchester - dzimtene Oasis un mājās divi no Eiropas lielākajiem futbola komandu, kā arī pasaules slaveno universitātes pilsētās Oksfordas vai Kembridžas.