Fionnphort Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Fionnphort, rietumu krastā Mull, ir aktīvs zvejas osta galvenokārt ražas novākšanas krabji, omāri un vēžveidīgajiem. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Fionnphort un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Fionnphort Prāmji
  • Fionnphort Prāmji
  • Fionnphort Prāmji

Prāmji uz un no Fionnphort

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Fionnphort. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Fionnphort ostu iekārtām

Ir CalMac ēka ostā ar nelielu tējnīcā apkalpo karstos un aukstos dzērienus, un bieži vien gardas mājas kūkas. Netālu jūs atradīsiet "prāmis Shop" pārdošanas ērtības priekšmetus ar mākslas un amatniecības veikalu nākamās durvīm.


Nokļūšana Fionnphort osta

Mull sala ir maza, un osta Fionnphort ir labi iezīmētas visā salā. Coach pakalpojumus ostai ir pieejami.


Par Fionnphort

Fionnphort ir fantastisks galamērķis labprāt pastaigu, jo ir apdullināšanas maršruti runāt īstermiņa, vidēja un garākās pastaigās. Izpētīt torr Mor karjeru, pametis ciematu Tireragan, un Burg un Fossil Tree.

Fionnphort ir labi pazīstama zvejas krabjiem, omāru un vēžveidīgo, ko eksportē uz Franciju un Spāniju. Izmantojiet iespēju apmeklēt vienu no jūras velšu restorānu un nobaudīt šo tikko nozvejotas delikateses.

Rezervējiet prāmi uz Fionnphort no Iona vienkārši un droši ar AFerry.

Fionnphort Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Fionnphort, Isle of Mull, PA66 6BL, Scotland