Fiji Island Explorer Cruise prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Fidži salas kruīza ir fantastisks veids, kā izpētīt Mamanuca salas Fidži. Ar Dienvidu jūras kruīzi, varat ceļojumu salas no Denarau par pilnu dienu ar pusdienas iekļautas. Pilna dienas ekskursijas ap Mamanuca salas var rezervēt ar AFerry. Zemāk jūs varat atrast visu Fiji Island Cruise prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Fiji Island Explorer Cruise prāmji
  • Fiji Island Explorer Cruise prāmji
  • Fiji Island Explorer Cruise prāmji

Fidži salas Kruīzi

South Jūras Kruīzi ir iespaidīgs flote, sākot no ātrgaitas katamarānu uz klasisko buru šoneris.

Visi kuģi ir aprīkoti ar Wi-Fi. Alkoholiskie dzērieni tiek pārdoti uz klāja, bet pasažieriem nav atļauts dzert savu alkoholu. Uzkodas ir pieejamas arī. Draudzīgs personāls uz klāja palīdzēs kāds pasažieris ar ierobežotām pārvietošanās spējām iekāpšanu.

Rezervējiet Fidži salas kruīza šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Fidži

Uz kruīza jūs izpētīt idillisko ūdeņus, aizraujošu koraļļu rifiem un dziļi zilas lagūnas. South Sea Cruises apkalpe sniedz informāciju, kā jūs līkums pa salām.

Jūsu kruīza būs Dienvidu jūras sala un Bounty Island pirms ierašanās Beachcomber par garšīgu pusdienu un trīs stundas krastā, pietiekami daudz laika, lai baudīt peldi jūrā vai plankuma sauļoties pludmalē.

Fidži salas Karte

Skatīt karti

Ostu adreses