Fethiye Rodas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 3 krustojumi katru nedēļu
    1 h 30 min
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Fethiye Rodas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Fethiye līdz Rhodes. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Fethiye Rodas maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Fethiye Rodas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Fethiye Rodā ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Fethiye

Fethiye ir liels, rosīgs ostas pilsēta un tirdzniecības centrs. Pilsēta, ar dabisko ostu, ir cīnījās ar osmaņu, romieši, Seljucks un bizantieši. Vēsture ir redzams visā pilsētas centrā, tostarp milzīgās klinšu kapenes, kas tiek apgaismots naktī, drupas pils un cietoksnis uz kalna, un amfiteātri aizmugurē galvenā ostas. Jūs varat pasūtīt biļetes uz Fethiye no Rodas izmantojot AFerry.

Fethiye ir vērts apmeklēt. Īpaši vērts apmeklēt ir lieliskas klinšu kapenes, kas tiek būvētas tieši rockface. Vecais pils un amfiteātri netālu no ostas, ir arī vērts paskatīties.

Tomēr tuvējā reģionā ir vērts izpētīt. Pēdējos gados ir bijis ļoti liels pieaugums tūrismā pēc attīstībā populārākajiem kūrortiem, piemēram, Calis, Hisaronu, Ovacik un Oludeniz. Oludeniz ir labi pazīstama ar savu zilo lagūnu, kas ir izveidota ar iespļaut smilšu, kas ir tik liels, ka tas praktiski rada ezeru no jūras. Tas ir labi vērts apmeklēt, ja jums ir laiks.

Fethiye pati par sevi ir diezgan pretēji šīm mūsdienu tūristu kūrortiem, un kā tāda nodrošina jauku kontrastu. Pie ostas Jūs atradīsiet Vecrīgā (Paspatur). Tas ir apburošs labirints maz alejas pildīta ar veikaliem, restorāniem, bāriem un veikaliem. Tā ir lieliska vieta, kur atrast kaulēties, bet atcerieties haggling nav risinājums! Vai jūs varētu vēlēties, lai noskatītos pasaule iet ar ar dzērienu pie pīļu dīķi.

Šī pilsēta ir aktīvākais no otrdienas, kad reģiona lielākais tirgus nāk uz pilsētu. Šeit jūs varat laimīgi prombūtnē dažas stundas kaut ko iegādājas svaigu organisko dārzeņu augstas modes. Tomēr jābrīdina, daži no dizaineru priekšmetus nedrīkst būt oriģināls!

Par Rodas

Roda ir lielākā sala Dodecanese salas un otra lielākā Grieķijas sala. Rhodes atrodas austrumu Egejas jūras, 11 jūdzes uz rietumiem no Turcijas, un bauda vidēji 320 dienas svētlaimīgs saulesgaismas gadā. Roda ir skaista un daudzveidīga dabisko vidi. Rhodes Island visvairāk ceļoja no 12 Dodekanēsas salām, vilinošs tūristus ar savu krāšņs zemi, garas, skaistas pludmales un aizraujošu vēsturi.

Rodas sala bija svarīgs ekonomiskais centrs senajā pasaulē, un bija mājvieta vienam no septiņi pasaules brīnumi - uz Rodas koloss, milzīga statuja ka stāvēja vairāk nekā pirms diviem tūkstošiem gadu pie ieejas ostā un tika sagrauta zemestrīces in 237 BC.

Galvaspilsēta Rhodes Town, atrodas ziemeļu galu salas. Rodas pilsēta ir bagāta vēsture un daudzas interesantas vietas, tostarp paliekas 14. gadsimta okupācijas Knights St John. 1988. viduslaiku pilsētas Rhodes tika izraudzīta par Pasaules mantojuma City.