Fethiye Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Fethiye Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Fethiye ar AFerry. Prāmji uz Fethiye, Turcijā, ir pieejami no Dodekanēsas salām. Jūs varat veikt prāmi uz Fethiye no Rhodes.

Fethiye Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Fethiye ir vada Dodekanēsas Flying Dolphins. Kad jūs meklēt prāmi uz Fethiye, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Fethiye prāmji ar Dodekanēsas Flying Dolphins ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Fethiye būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Fethiye Prāmji
  • Fethiye Prāmji
  • Fethiye Prāmji

Par Fethiye

Fethiye ir ostas pilsēta uz Turcijas dienvidrietumu Turquoise Coast. Fethiye ir lieliska vieta, lai apmeklētu, vai vienas dienas ekskursijā vai ilgāk, un ir lielisks veids, kā padarīt kādu brīvdienu Rodā vairāk aizraujošu. Fethiye ir liels, rosīgs ostas pilsēta un tirdzniecības centrs. Pilsēta, ar dabisko ostu, ir cīnījās ar osmaņu, romieši, Seljucks un bizantieši. Vēsture ir redzams visā pilsētas centrā, tostarp milzīgās klinšu kapenes, kas tiek apgaismots naktī, drupas pils un cietoksnis uz kalna, un amfiteātri aizmugurē galvenā ostas. Jūs varat pasūtīt biļetes uz Fethiye no Rodas izmantojot AFerry.

Fethiye ir vērts apmeklēt. Īpaši vērts apmeklēt ir lieliskas klinšu kapenes, kas tiek būvētas tieši rockface. Vecais pils un amfiteātri netālu no ostas, ir arī vērts paskatīties.

Tomēr tuvējā reģionā ir vērts izpētīt. Pēdējos gados ir bijis ļoti liels pieaugums tūrismā pēc attīstībā populārākajiem kūrortiem, piemēram, Calis, Hisaronu, Ovacik un Oludeniz. Oludeniz ir labi pazīstama ar savu zilo lagūnu, kas ir izveidota ar iespļaut smilšu, kas ir tik liels, ka tas praktiski rada ezeru no jūras. Tas ir labi vērts apmeklēt, ja jums ir laiks.

Fethiye pati par sevi ir diezgan pretēji šīm mūsdienu tūristu kūrortiem, un kā tāda nodrošina jauku kontrastu. Pie ostas Jūs atradīsiet Vecrīgā (Paspatur). Tas ir apburošs labirints maz alejas pildīta ar veikaliem, restorāniem, bāriem un veikaliem. Tā ir lieliska vieta, kur atrast kaulēties, bet atcerieties haggling nav risinājums! Vai jūs varētu vēlēties, lai noskatītos pasaule iet ar ar dzērienu pie pīļu dīķi.

Šī pilsēta ir aktīvākais no otrdienas, kad reģiona lielākais tirgus nāk uz pilsētu. Šeit jūs varat laimīgi prombūtnē dažas stundas kaut ko iegādājas svaigu organisko dārzeņu augstas modes. Tomēr jābrīdina, daži no dizaineru priekšmetus nedrīkst būt oriģināls!

Prāmji uz un no Fethiye

prāmju kompānija, kas darbojas prāmjus un no Fethiye ir Tuana Jūras .

Tuana Maritime piedāvā ātru un ērtu transfērs no Rodas un skaisto Turcijas ostas Fethiye. Tās kalpo aptuveni 20000 apmeklētāju starp Rodas un Fethiye gadā. Ņemot šo prāmi ļauj paplašināt savu atvaļinājumu un izpētīt Turciju, tajā pašā laikā, kā jūs apmeklēt Grieķiju. Īpaši vērts apmeklēt Fethiye ir slavenie klinšu kapenes.

Dodecanese Flying Dolphins kuģi nodrošina ērtu sēdēšanu un panorāmas logi, kas ļauj jums baudīt burvīgu skatu uz Turcijas piekrasti un jūru.

Fethiye ostu iekārtām

Osta ir dabiskā osta, kur jahtas arī dokā. Ostas teritorija ir ļoti neatņemama pilsētas un skaistā vietā. Apkārtnē ir kafejnīcas, restuarants un viesnīcām ar vecpilsētu un amfiteātri tuvumā. Sabiedriskais transports un taksometri ir arī viegli un viegli pieejami.

Nokļūšana Fethiye ostu

Osta ir maza, un, ja, ņemot ekskursijā uz pilsētu, tad jums var būt nav nepieciešams izmantot transportu vispār, jo tur ir daudz ko redzēt un darīt pastaigas attālumā no ostas pati. Tomēr taksometri un valsts autobusi ir viegli pieejami netālu no ostas.

Fethiye Karte

Skatīt karti

Ostu adreses