Prāmji uz Turciju

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Turciju, tostarp Marmarisas, Cesme un Fethiye. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet daudz par jūsu prāmi uz Turciju. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt prāmi uz Turciju

  Biļešu prāmi uz vai no Turcijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu jums patīk šajā lapā, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz iet.


  Vairāk par Turciju

  Turcija ir bagāta vēsture un kultūras mantojumu; savu pozīciju starp diviem kontinentiem Eiropā un Āzijā ir devis Turcijai ietekmi daudzu dažādu kultūru visā vēsturē.

  Tāpat kā, piemēram, Turcija ir bagāta ar vietām, vēstures un arheoloģiskas nozīmes. Turcija arī lepojas dažas lieliskas pludmales, uz kurām tūristi dodas katru gadu.

  Turcija Travel Guide

  Turcija ir pilna ar iespaidīgu piekrastes, neticami virtuvi un satriecošu masīvs mošejas un pilis, kas patiešām padara šo valsti tik daudz oriģinālu nekā jebkurā citā valstī pasaule.

  Unikāls ar to, ka šī valsts ir puse Eiropas, puse Āzijas un tās kultūra ir aizraujoši maisījums Austrumu un Rietumu tradīcijas, kas padara šo valsti tik populārs ar ārzemju viesiem. Ir neticami summa, lai redzētu, vai un izpētīt, un daži no ainavu ir pilnīgi neskarta nesenais uzplaukums tūristiem šajā mītisks valsti.


  Ceļojumu Turcijā

  ceļo lielus attālumus Turcijā ar sabiedrisko transportu, ir parasti divas izvēles iespējas: lidmašīnu un autobusu. Pārsteidzoši, ka lidmašīnas mēdz būt lētāk, ātrāk un labāk organizēts! Autobusi ir diezgan labi organizēta, un jūs bieži saņemt piedāvāta bezmaksas maltītes un atspirdzinājumus uz kuģa. Tā vienmēr ir vērts pārbaudīt, pirms jūs ceļojat Tomēr, lai nodrošinātu, ka jums nav get deponēts kaut kur uz apvedceļa ārpus jūsu galamērķa pilsētas.

  Autobusi ir diezgan labi organizēta, un jūs bieži saņemt piedāvāta bezmaksas maltītes un atspirdzinājumus uz kuģa.

  Vilcieni ir jāizvairās, ja iespējams. Lai gan tie bieži vien ir lētāk nekā autobusiem, tie ir daudz lēnāks. Dzelzceļa tīkls Turcijā ir arī ļoti atbilstoši izstrādāta un nevajadzīgi tīkls, kas ir klāt parasti atrodas tālu no vietām, jums tiks vēlas apmeklēt kā tūrists. Tāda, šķiet, ir dzīve.

  Ja būs tērēt vairāk nekā par dienu Turcijā, jūs varētu saņemt sev AKB İ l, kas dod jums atlaides sabiedriskajā transportā. Tas ir faktiski mazliet visdažādākie mašīnu, kas jums ieteiks vietu, ievadot tramvaju vai autobusu, un tā tērē mazliet kredītu, lai samaksātu par braucienu. Ja jūs to izmantot atkārtoti noteiktā laika periodā (apmēram 90 minūtes laikā rakstiski), tas dod jums lētāku biļeti, ietaupot naudu.

  Braucot, jāpatur prātā, ka ceļa zīmes Turcijā atšķiras no tiem, kas Apvienotajā Karalistē. Turcijā, zaļās zīmes neizsaka autoceļa (un tāpēc parasti maksas ceļš), savukārt zilā pazīmes liecināt citus ceļus. Dzēriens disks robeža ir apmēram tāds pats kā Lielbritānijā, un mobilo telefonu lietošana braukšanas laikā ir nelikumīga.

   maiden tower stambulā
  Maiden Tower Stambulā

  Lietas, kas redzēt Turcijā

  Desmitiem paaudžu civilizāciju ir izgājuši savu ceļu caur Turciju un ir atstājis vairāk brīnumiem, nekā tas ir iespējams, lai krata stick. Piemēram, jūs varat iet un izpētīt drupas Troy, komplektā ar reprodukcija koka zirgu (un maz logiem)! Ja jums ir mazi bērni, tas ir iespējams, viņi varēs baudīt kāpšana augšup un lejup kāpnes nokļūt iekšpusē zirga - lai gan tas ir ieteicams doties ārpus jebkādām reižu lielas partijas skolas bērni, visticamāk, ir tāda pati ideja.

  Senā pilsēta Stambula ir vērts apmeklēt. Leģenda ir tas, ka tad, kad pirmo reizi cars Krievijas tika meklē reliģiju saviem cilvēkiem, viņš izsūtīja emisāru daudziem valstīm, kas pazīstams pasaulē. Viņš noklausījās katoļu kristietībai, un domāju, ka tradicionālās islāma ticība atturēšanos no alkohola, būtu nesaderīga ar Krievijas cilvēku mīlestības degvīna. Tomēr, kad viņa emisāri ieradās Konstantinopolē, pilsētā, kas tagad ir Stambula, tie tika aizvesti ar skaistumu un krāšņumu no pilsētas baznīcām, kā rezultātā Krievijā ņemot Austrumu pareizticīgo kristietība un padarot to paši.

  Vēl šodien, Stambula ir pārliecināts, ka pieredze pārņemt sajūtas. Īpaši jāpiemin Hagia Sofija un Zilā mošeja, divi no skaistākajām ēkām pilsētā, kas tiešām dižoties bijušos slavu Osmaņu impērijas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai gan Turcija ir laicīga valsts un forma islāmu tur, lai lielākā daļa ir vidēji straume Sufism, tas joprojām liecina par cieņu valkāt ilgi drēbes un sievietēm valkāt galvassegu ievadot mošeju.

   hagia sofia stambulā
  Hagia Sofija Stambulā

  Vēl jāredz ēka, šoreiz atrodas īss attālums no galvaspilsētas centra, ir Sv Pestītāja Chora. Šīs bizantiešu baznīcas iekšpuses ir pārklāti ar pārliecinošu displejs freskas un mozaīkas un dižoties patieso skaistumu Pareizticīgā kristietība.

  Ir daudzas lietas, kas pērk Turcijā, ieskaitot zīda, māla trauki un spēcīgi piegaršu medu. Kaulēšanās ir jābūt Turcijā, tāpēc noturīgas, burvīgs un noteikts. Mēs iesakām, tomēr, jums nav izmēģināt un iegādāties senlietas: mēģināt veikt senlietas no Turcijas radīs ilgstoša uzturēšanās vienā no tās mazāk grezns cietumos.

  Šīs bizantiešu baznīcas iekšpuses ir pārklāti ar pārliecinošu displejs freskas un mozaīkas un dižoties patieso skaistumu Pareizticīgā kristietība.