Prāmji uz Tenerifi

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Tenerife prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Tenerifi no Spānijas, Arrecife, Las Palmas, Santa Cruz de la Palma un Santa Cruz de Tenerife. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet daudz par jūsu prāmi Tenerifes. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt prāmi uz Tenerifi

  Biļešu prāmi uz vai no Tenerifes nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties pa kreisi, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz iet.


  Vairāk par Tenerifi

  Tenerife ir lielākā un visvairāk notiek salas Kanāriju salās.

  Saule, Vidusjūras klimats , jauki smilšainās pludmales un, protams, neticami vulkāniskā ainava padara Tenerife populārs galamērķis atpūtnieki. Jūs varat vienkārši saules peldēties uz smilšainām pludmalēm vai izpētīt salu.

  Jūs esat nekad nav īss lietas darīt šajās neticami apkārtnē ar daudziem vietējiem bāriem, restorāniem un diskotēkās; dinamiskas kultūras un arhitektūras un dažādu ūdens sporta veidiem.

  Tenerife ir populārs ar tūristiem ar kūrortiem būvētas ap apdullināšanu pludmales ideāls sauļošanās. Bet, ja jūs vēlaties, lai saņemtu prom no visa, kas un piedzīvot patiesu Kanāriju kultūru, tad apmeklēt galvaspilsētu, Santa Cruz de Tenerife ir ļoti ieteicama. Februārī gada karnevāls notiek, kas ir otrais tikai uz Rio ziņā klasiskās Fiesta garu.

  Tenerife, ceļojumi, atpūta

  Tenerife, populārs tūrisma galamērķis Kanāriju salās salas, ir skaista sala populārs ar Vācijas un Lielbritānijas tūristiem, jo tā gadu karsts laiks un liels viesmīlība, kaut arī ne tikai to, ka, ko daudzi cilvēki nezina, ir tas, ka Tenerife ir mājvieta 3550m vulkāns, kas ir viegli nokļūt līdz ar trošu vagoniņu un skaistā dabas parādības.

  Pārvietošanās Tenerifi

  Labākais veids, kā iegūt ap Tenerifi un piedzīvot skaistumu salas tuksnesī ir iznomāt automašīnu. Vai ir zināms, tomēr, ka Tenerife veidot daudzus jaunus ceļus un tādējādi GPS sistēmas ne vienmēr var būt jaunākās maršrutiem precīzi atzīmēti.


  Things to redzēt

  Ne vienmēr populārākā vieta, lai apmeklētu salā, vecpilsēta La Laguna ir UNESCO Pasaules mantojuma objekts, un dažiem, skaistākā pilsēta Kanāriju salās. Tikpat skaista ir pasaules klases botāniskais dārzs netālu Puerto de la Cruz, un, ja jūs vēlaties redzēt vairāk dzīvnieki iet uz Džungļu parku vai pat Loro Parque Zoo, kas ir arī ideāls, ja jūs plānojat ceļot ar bērniem.

  Tie ir daudz atrakciju parku ap Tenerifē, no kuriem daži ir ūdens parku, kas ir liels atvēsināties pēc apdeguma dienā, bet tajā pašā laikā, kam daudz jautrības too! Tur ir arī vietas, lai tikai sauļoties vai atpūsties, ja to vēlas.

  Tikpat skaista ir pasaules klases botāniskais dārzs netālu Puerto de la Cruz, un, ja jūs vēlaties redzēt vairāk dzīvnieki iet uz Džungļu parku vai pat Loro Parque Zoo.

  niršana šeit tiek uzskatīta daži no labākajiem Eiropā un tāpat kā daudzi citi Spānijas salām, ūdens sporta veidi ir ļoti populāri šeit un must-do ikvienam neatkarīgi no vecuma vai spējas. Jūs varat atklāt tirgus pilsētas Santa Cruz de Tenerife, kas dos jums reālu ieskatu dzīves Tenerifē, kā arī mūsdienu pilsētas ieejas, piemēram, muzejos, zooloģiskajos dārzos, parkos, veikaliem, restorāniem, kafejnīcām un mākslas galerijām.

  Protams, galvenā atrakcija uz Tenerifi, ir ne tikai pludmales, bet El Teide, Tenerifes pašu vulkāns. Neatkarīgi no laika apstākļiem ir uz zemes, tas ir skaidrs, ka augšpusē vulkāna tas būs ļoti auksts. Viena no labākajām lietām, par to, ka Tenerife ir viena no tikai vietām pasaulē, kur jūs varat spēlēt ar sniega vienu minūti, tad nākamais būs uz leju uz pludmali sauļoties! Tur ir tik daudz ko darīt Tenerifē, un tas būs jautri par visu ģimeni, vai jūs esat par 8 gadiem vai 80.

  Viena no labākajām lietām, par to, ka Tenerife ir viens no tikai vietām pasaulē, kur jūs varat spēlēt ar sniega vienu minūti, tad nākamais būs uz leju uz pludmali sauļoties!