Prāmji uz Zviedriju

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Zviedrija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Lai rezervēt prāmi uz Zviedriju vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pasažieru skaits uz rezervācijas sistēmā un noklikšķiniet uz saņemt cenu par citātu. Alternatīvi, izvēlieties vienu no tālāk norādītajiem piedāvājumiem un noklikšķiniet uz iet, lai sāktu savu rezervāciju.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Rostock - Trelleborg
(Stena Line)
159 €
 • Rezervēts: Se, 29.8.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 25.9.2020. - Ce, 8.10.2020.
 • Automašīna + 2
Rostock - Trelleborg
(TT-Line)
57 €
 • Rezervēts: Tr, 2.9.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 4.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Kā rezervēt prāmi uz Zviedriju

  Biļešu prāmi uz vai no Zviedrijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties pa kreisi, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz iet.


  Vairāk par Zviedriju

  Zviedrija ir valsts ar rāms ezeriem un plašām mežiem.

  Zviedrija ir daudz ko piedāvāt ar lielisku ceļu un transporta sakarus starp dažādām salām un starp galvenajām Zviedrijas pilsētās.

  Zviedri ir lepni par savu vēsturi un kultūru, kas ir acīmredzama vairāki muzeji viņi ir.

  Lai gan Zviedrijā, jūs varat arī apmeklēt garāko vienoto span Ēresunda tilts starp Dāniju un Zviedriju.

  Zviedrija ir lieliska vieta ikvienam, kas patīk ārpus sporta, ieskaitot slēpošanai, snovbordam un makšķerēšana.

  klimats rūpējas par vairākām ziemas sporta veidiem, kas nav tik viegli pieejami Lielbritānijā , tāpēc tas ir lieliska iespēja izmēģināt kaut ko jaunu. Jūs nekad zināt, jūs varētu izrādīties diezgan labs!

  Zviedrija ceļvedis

  Saņemt prāmi uz Zviedriju no Dānijas, Vācijas un Polijas, un jūs atklāsiet, ka Zviedrijas ainava ir maigu šarmu - vairāk nekā kaimiņu Norvēģijā izturīgs piekrastē. Zviedrijā ir plašas mežu un tur ir tūkstošiem ezeru apmeklēt. Kulturāli, zviedri ir gaisu rezervēto mieru, bet Volvo, Abba un IKEA ir sadzīves nosaukums eksportu.

  Ceļojumu Zviedrijā

  Zviedrija ir fantastisks sabiedrisko transportu, ar ātrvilcieniem un autobusiem. Tie tomēr ir diezgan dārgas. Tomēr nav panikas tikai pagaidām. Ir ģeniāls vairāki veidi, kā iegūt ap šiem augstas cenas. Ja Jums ir galvaspilsētā, Stokholma, jūs varat iegādāties Stokholmas karti. Tas ne tikai iegūt jums bez maksas izmantot visu sabiedrisko transportu pilsētā (tai skaitā ļoti efektīvu metro stacijas, kas, intriģējoši, ir tieši 100 stacijas), bet sniedz jums brīvu piekļuvi gandrīz 70 muzejos.

  Ja ceļojat vēl tālāk ar vilcienu, jūs varat iegādāties InterRail karti. Tas dod jums noteiktu skaitu `ceļojumu dienas", kuru laikā jūs varat ceļot uz neierobežotu skaitu vilcienu.

  ne tikai Stokholmas karte iegūt jums bez maksas izmantot visu sabiedrisko transportu pilsētā, bet sniedz jums brīvu piekļuvi gandrīz 70 muzejos.

  Braukšanas Zviedrijā ir noderīga dienvidos, jo tas ļauj jums, lai saņemtu no lielākajām pilsētām. Ja Jums ir no Apvienotās Karalistes, lūdzu, ņemiet vērā, ka vidējais ātruma ierobežojums ir daudz zemāks Zviedrijā, un lukturi ir jābūt ieslēgtam visu laiku. sadursmes ar briežiem un aļņiem, nav nekas neparasts, un to var bieži būt letālas: Turklāt, braucot laukos aprūpe ir nepieciešama. Juridiskā dzēriens disks ierobežojums Zviedrijā ir ļoti zems, un policija var veikt asins pēc spēkā: nebrauciet, kamēr reibumā kaut ko, neatkarīgi no tā, cik maz esat piedzēries.

  Things darīt Zviedrijā

  Zviedrija ir paradīze ikvienam, kam patīk ārpus sporta, ieskaitot slēpošanai, snovbordam un makšķerēšana. Pike zveja, jo īpaši, ir populāra. Slēpošana Zviedrijā ir biežāk distanču slēpošana, nekā iet taisni uz leju kalni, tāpēc tas ir ieteicams, ka jūs nodrošināt jums ir piemērots, pirms sākat. Peldēšana ir arī populāra Zviedrijā, un, ja izredzes nokļūst straume kušanas ūdens ir tikai nedaudz pārāk nebaudāms, lai jūs, ir daudz āra apsildāmi baseini, kas padara lielisku kompromisu.

  Jūs varat atrast lielāko daļu no objektiem, kas Stokholmas ir piedāvāt Inner rajonā. Šīs atrakcijas ne tikai lieliski restorāni un iepirkšanās iespējas, bet arī Galma Stan, Stokholmas vecpilsētā, un Karaļa pils. Stokholmas arhipelāgā ir apdullināšanu virkne salām, kas stiepjas 60 kilometru no pilsētas, un ir garantēta, lai veikt savu elpas prom.

  Tiem, kas vēlas vairāk kultūras pieredzi, vēstures muzejs piedāvā aizraujošu displejs par vikingiem, leģendārās senči Zviedrijas pagātnē. Vasa muzejs, arī Stokholmā, ir pilna izmēra saglabājies 17. gadsimta karakuģis, padarot to par lielisku vietu, kur veikt jebkādus bērnus.

  Stokholmas arhipelāgā ir apdullināšanu virkne salām, kas stiepjas 60 kilometru no pilsētas, un ir garantēta, lai veikt savu elpas prom.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, kā atrast lētāko prāmju maršrutus uz Zviedriju ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!