Prāmji uz Sporades salām

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Sporades salu prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Sporades salas ir grupa 11 Grieķijas salām tikai pie austrumu krasta kontinentālo Grieķiju. No visām 11 salām, tikai 4 no tām ir apdzīvotas. Tie ir Skiathos, Skopelos, Alonissos un Skirosa. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet labāko piedāvājumu par savu prāmi uz Sporades salām.

  Kā rezervēt Sporades salu prāmi

  Biļešu Sporades salu prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties pa kreisi, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu un noklikšķiniet uz iet.


  Vairāk par Sporades

  Šīs apbrīnojamo salas ir praktiski neskartas masu tūrismu, līdz pēdējā laikā, un līdz ar to jūs varat baudīt dažus no senatnīgs balto smilšu pludmalēm, tīru zilu jūru un apkārtējie kalni un sulīgs zaļā ielejas.

  Katram vienu no šīm salām ir savs skaistums, un to raksturo unikālu šarmu. Visi Sporades salu ir pārsteidzoši skaista un rādītāji neatklātas pludmales un līči, tikai gaida jāizpēta.

  Sporades Islands Travel Guide

  No 24 skaistākajām salām, kas veido Sporades pie austrumu krastu Grieķijas, tikai 4 ir pilnībā apdzīvota; Alonnisos, Skiathos, Skopelos un Skirosa, katrs ar savu unikālu noskaņu un kultūru.

  Sauļošanās un peldēšana ir galvenās lietas, kas darīt uz salām, jo viņu krāšņs pludmalēm un gadu Vidusjūras sauli. No augļu koku un olīvkoku audzēm Skopelos skaistas maz ciematu Alonnisos, Sporades salas ir daži no visvairāk intriģējošs Eiropas salu atklāt.


  Ceļošana uz Sporades salu

  no Grieķijā Sporades veikt gandrīz nav laika visu, lai nokļūtu no ostām Agios Konstantinos, Volos un Salonikos.


  lietas skatīt

  Kastro , apdullināšanas vietā viduslaiku salas centrā, kas tika pamesta 19.gadsimtā, iespējams, ir uz augšu visvairāk apmeklētāju sarakstiem, kad tie nāk uz Sporades. Vēl viens vēsturiskās vērtības vietne ir māja slavenā grieķu rakstnieks Alexandros Papadiamantis in Skiathos, kur jūs varat uzzināt par Papadiamantis un viņa romāni, rakstīts galvenokārt par dzīvi uz Sporades.

  Tāpat kā lielākā daļa Grieķijas salām, daži uzņēmumi, kas Sporades čartera jahtas, kas ceļo apkārt tirkīza Vidusjūras reālu skatu uz salu skaisto un unikālo piekrasti. Jo Skopelos, kas ir lielākais no četriem apdzīvotajām salām, arhitektūra tiek atzīmēts kā daži no visvairāk oriģinālu un skaistākajām pasaulē, un ir jāredz Skopelos Town.

  Visi salām ir fantastisks pludmales, kas ir labi vērts apmeklēt, bet, iespējams, sala ar lielāko šķirnes ir Skopelos, kas jums izvēlēties no lielas oļu pludmales uz zelta smilšu pludmales visi ar tradicionālajām tavernām pārdod ārkārtas grieķu ēdienus un dzert.

  Cits vēsturiskās vērtības vietne ir māja slavenā grieķu rakstnieks Alexandros Papadiamantis in Skiathos, kur jūs varat uzzināt par Papadiamantis un viņa romāni, rakstīts galvenokārt par dzīvi uz Sporades.