Prāmis uz Spāniju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Spānija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Prāmji uz Spāniju ir ir ļoti populāri. Lūdzu, izmantojiet šo veidlapu iepriekš tagad, lai izvairītos no vilšanās. Jo agrāk jūs rezervēt prāmi uz Spāniju, jo vairāk naudas jūs stāvēt, lai saglabātu. Nav īpašu piedāvājumu kodus, kas nepieciešami. Grāmatu no šīs lapas, lai saņemtu mūsu labākās cenas un visus pieejamos piedāvājumus.

Jūs varat rezervēt prāmi uz 33 ostām Spānijā no 9 valstīm vai ģeogrāfiskajiem apgabaliem. Ir 97 prāmju maršruti, kas apkalpo Spāniju, kurā darbojas 12 prāmju kompānijām. Populārākais prāmis Spānija maršrutā no Apvienotās Karalistes ir Porstmouth līdz Santander.

Prāmji uz Spāniju

Salīdziniet UK uz Spāniju un Īriju, lai Spānija prāmjiem šādos maršrutos:

 • Plymouth Santanderas prāmi. Brittany Ferries. 19hrs 30 minūtēm. Reti krustojumi.
 • Portsmouth Bilbao prāmi. Brittany Ferries. 1 diena 4 stundas un 30 minūtēm. Līdz 3 krustojumu nedēļā.
 • Portsmouth līdz Santander prāmja. Brittany Ferries. 1 diena 0hrs un 15 min. Līdz 3 krustojumu nedēļā.
 • Cork Santanderas prāmi. Brittany Ferries. 1 diena 2 stundas un 30 minūtēm. Līdz 4 krustojumu nedēļā.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Ibiza - Barcelona
(Balearia)
265 €
 • Rezervēts: Ce, 22.10.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 27.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 3
Portsmouth - Bilbao
(Brittany Ferries)
377 €
 • Rezervēts: Ce, 24.9.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 25.10.2020. (Vienā virzienā)
 • + 1
Santa Cruz de Tenerife - Cadiz
(Trasmediterranea)
286 €
 • Rezervēts: Sv, 27.9.2020.
 • Ceļojiet: Se, 7.11.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Spānija, ceļojumi, atpūta

  Gandrīz 65 miljoni tūristu devās uz Spāniju 2014. gadā, padarot to par vienu no visvairāk apmeklētajām valstīm pasaulē. Ideāls veids, kā izpētīt Spāniju jābūt ar automašīnu vai sabiedrisko transportu. Tātad, kāpēc ne veikt prāmi uz Spāniju, un tiešām ir jūsu brīvdienas savu ceļu. Jums ir arī iespēja atklāt unspoilt daļas valstī un izbēgt no tipisks brīvdienu karstajiem punktiem.

  Ar daudziem jūras ostām, piemēram, Barselonā, Santander, Bilbao, Cádiz, Malaga un Baleāru salas cita starpā, ņemot prāmi uz Spāniju ir ideāls veids, kā izbaudīt sauli, lielisku pārtiku, vietējo vīnu, pieminekļus un viesmīlību.

  seviļas pilsētas
  Seviļas pilsētas

  visapkārt Spānijas piekrastē ir lielisks pludmales, vēsturiskās ostas gar Biskajas līcī un līča Kadisas (arī viens no vecākajām pilsētām Eiropā), sulīgs zaļā ielejas pie Picos de Europa, kas ir starp Spānijas augstākās virsotnes, kas paceļas pēkšņi no jūras, un dotted ar interesantiem kalnu ciematiem. Spānijas klimats mainās, kas ir vairāk lietains ziemeļos un karstāks un žāvētājs dienvidos. Jebkura gada laikā ir labs brīdis, lai apmeklētu Spāniju, gan jūlijā un augustā var būt ļoti karsts.


  Ceļošana Spānijā

  Ir Spānija prāmju reisu no Algeciras Tanžeras un Seūtu (Ziemeļāfrikas anklāvu); Malaga un Almeria Meliļu (Ziemeļāfrikas anklāvs); Barcelona, Valencia un Alicante uz Baleāru salām; un Cádiz uz Kanāriju salām.
  Ar vilcienu, tad AVE ātrgaitas dzelzceļa pakalpojumu savieno Madridi un Seviļā 2hr 15m -stopping pie Ciudad Real, Puerto Llano un Córdoba- kā arī Barselonā un Seviļā 5hr 30m -stopping minētajos vietās, Madridi, Zaragoza un A vēl dažus.

  Ar automašīnu, autoceļi ir labiekārtots un savienot Spānijā uz ziemeļiem un dienvidiem - daži no tiem ir maksas ceļi. Galvenie ceļi starp lielākajām pilsētām ir ātri un labi uzturēta.


  Lietas, lai aplūkotu

  Kā arī pavadīt laiku lielisku pilsētās Barselonā, Madridē un Seviļā ir citi pilsētas, kas ir vērts apmeklēt, piemēram, seno Spānijas galvaspilsētu Toledo. Pilsēta dominē lielisku katedrāli un Alcazar un lepojas ar savu gleznu kolekciju ar El Greko, kurš dzīvoja un krāsotas Toledo.