Prāmji uz Skandināviju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Skandināviju, ieskaitot Olandes, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Dānijā. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet daudz par jūsu prāmi uz Skandināviju. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt prāmi uz Skandināviju

  Biļešu prāmi uz vai no Skandināvijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties pa kreisi, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz iet.


  Vairāk par Skandināvijas

  Ir daudz ko redzēt un darīt Skandināvijā; piedzīvot dažādas tradīcijas un kultūru Skandināvijas valstīs Norvēģijā, Dānijā, Zviedrijā un Somijā.

  Apmeklējiet kosmopolītisko Kopenhāgenu un Stokholmu par garšu skandināvu pilsētas dzīves un mūsdienu kultūras, touring dažādi veikali, restorāni un vietnes .

  Izpētīt apdullināšanu nacionālajiem parkiem Somijā un atrast neparastu savvaļas tas spēlē uzņēmējas.

  Northern Lights Norvēģijā ir redzams, kas ticēja, kā to dara pusnakts sauli , ja diena nekad beidzas, un saule vēl ārā spīd pusnaktī.

  Lai kāds būtu jūsu garša, Skandināvija ir kaut kas jums. Vienkārši pasūtīt, izmantojot rezervācijas formu pa kreisi, jūs zināt, ka ar AFerry jūs saņemat labāko piedāvājumu pieejama.

  Skandināvija ceļvedis

  Zviedrija, Somija, Norvēģija un Islande ir četri no neizpētītās Eiropas valstīm, bet ir dažas dārgumus, ka jums nebūs iespēja atrast nekur citur pasaulē. Atklājiet Zviedrijā, lielākā no Skandināvijas salu, no tās kosmopolīts galvaspilsētu Stokholmu, lai tās pasaules klases slēpošanas kūrorts Åre.

  Atklājiet pilsētu Rovaniemi Somijā, kas pazīstams kā vārti uz Lapzemes - mājās Santa Claus, skaisto Norvēģijas fjordu, kas ir pazīstams visā pasaulē, vai pat veikt ceļojumu uz ģeotermiskās karstajiem Geysir un Strokkur; kur šaušana geizeri ir redzams nekur citur kā šis pasaulē. Neatkarīgi no jums patīk darīt, vai apmeklē vai atklājot, Skandināviju garantijas, lai to visu un daudz ko citu.

  Ceļojumi uz Skandināviju

  Zviedrijā, ir ostas visā valstī, un dažādu prāmju operatori nodrošina prāmji no Zviedrijas uz Poliju, Somiju un Dāniju, kā arī Gēteborga - Newcastle maršruts. Norvēģija prāmji ceļo uz un no Islandes, Šetlendas salas, Fēru salas, Dānijā, Zviedrijā, kā arī Stavanger - Ņūkāslas maršrutā. Somijas prāmji, pirmkārt, dodieties uz un no Zviedrijas, bet ir arī viens ceļš uz Igauniju (Helsinki - Tallina). Ir arī vietējie pakalpojumi ietvaros Dānijā savieno tās daudzajām salām.


  lietas redzēt Skandināvijā

  Ir tik daudz ko redzēt un darīt Skandināvijā; sākot off ar Zviedrija . Apmeklējiet trīs galvenās pilsētās Stokholmā, Gēteborgā un Malmē, katrs ar savu dažādu stilu un lielu restorāniem, apskates vietām un veikaliem. Ja jūs iet vairāk uz laukiem šajā neticami valstī, tad pārliecinieties, lai redzētu apkārtni Zviedrijas augstākā kalna, Kebnekaise , kas tiek uzskatīta paradīze labprāt ceļotājiem. Ir arī tik daudz adrenalīna sūkņu nodarbēs, kas notiek un ap Zviedrijā, tostarp baltā ūdens pludināšana, alpīnisma un slēpošanu.

  Somija ir pazīstams kā viens no visvairāk intriģējošs valstīm visā pasaulē, vairāk veidos, nekā vienu. Tas ir dažas neticami apkārtni, kas padara jūs vēlaties uzturēties Somijā par pārējo gadu; desmitiem satriecošu nacionālie parki pilni ārkārtas dabas native uz Somiju. Tāpat pārliecinieties, lai atklātu Lapzemes, protams, un pieredze aizraušanās aizsmacis, vizināšanās pa sniegotajām meži Somijas Lapzemes pirms došanās izpildīt pats Santa Claus - lieliska vieta bērniem un pieaugušajiem līdzīgi. Tomēr, ja tas nav jūsu lieta, kā par dalību vienā no ekscentriskās somu sacensībās, no sievas, kas komandas ogošana gaisa ģitāras spēlē!

  Norvēģija ir iespējams, pasaulē visvairāk Nenovērtēts valsts. Tas ir iespējams, visvairāk breathtaking no Skandināvijas valstīm, un tas ir redzams. Northern Lights ir redzams, kas ticēja, kā to dara pusnakts sauli, Norvēģijā ziemeļos, kur diena nekad nebeidzas, un saule vēl ārā spīd pusnaktī. Tieši pāri no galvaspilsētas Oslo, kur Jotunheimen National Park atrodas. Tas ir iespējams aprakstīt, cik elpu šo jomu Skandināvijas ir. Varbūt jūs varētu doties arī uz leju, lai dienvidu piekrastē Norvēģijas, kur nelīdzens piekrastes un senlaicīgi ciemati ir ideāli piemērots vasaras klejot.

  Ir iespējams aprakstīt, cik elpu šī platība Skandināvijas ir