Prāmji uz Sardīniju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Sardīnija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat rezervēt prāmi uz Sardīniju no 5 reģioniem vai valstīm. Korsika, Francija, Itālija, Sicīlija un Spānijā

Ir 21 ceļi uz Sardīniju, ieskaitot Ajaccio Porto Torres, Barcelona Porto Torres, Čivitavekijas Arbatax, Civitavecchia Kaljāri un Civitavecchia Olbia. Jūs varat arī doties uz salas Sardīnijas starp ostām Arbatax un Kaljāri

Kopumā ir septiņi kuģniecības uzņēmumiem, kas piedāvā prāmjus uz Sardīniju:. Korsika Linea, Korsika-Sardīnija prāmji, liels ātri kuģi, Grimaldi līnijas, La dienvidnieks, Moby līnijas un Tirrenia di Navigazione.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Livorno - Olbia
(Grimaldi Lines)
250 €
 • Rezervēts: Pr, 21.9.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 9.10.2020. - Se, 17.10.2020.
 • Automašīna + 3
Genoa - Olbia
(Tirrenia di Navigazione)
133 €
 • Rezervēts: Pr, 21.9.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 28.9.2020. - Se, 3.10.2020.
 • Motocikls + 1
Genoa - Olbia
(Moby Lines)
394 €
 • Rezervēts: Ot, 22.9.2020.
 • Ceļojiet: Ce, 1.10.2020. - Pk, 9.10.2020.
 • Automašīna + 2

  Kā rezervēt prāmi uz Sardīniju

  Biļešu prāmi uz vai no Sardīnijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties pa kreisi, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz iet.

  Puoi anche prenotare ANO Traghetto per la Sardegna in italiano.


  Vairāk par Sardīniju

  Sardīnija ir otra lielākā Vidusjūras sala (pēc Sicīlija), un ir konstitucionāla daļa no Itālijas.

  Sardīnija ir gara un bagāta vēsture; cilvēku joprojām iepazīšanās apmēram 250,000 Britu Kolumbijā ir atrasti uz salas.

  Sardīnija ir kalnaina un auglīga sala, kas bauda siltu, Vidusjūras klimats un piesaista daudzus apmeklētājus ar savu skaisto ainavu, vēsturiskās vietas un patīkamu piekrastes kūrortiem.

  Sala noteikti pārsūdzēt visi dabas mīlētājiem, vai vēlaties jūru, nikns upes, kalni, pauguri vai mežus.

  Getting savu pārgājienu zābaki un klīstot apkārt ainava ir ļoti ieteicams jebkuram vizīti Sardīnijā.

  Ja esi Sardīnijā atpūsties tad nav jābaidās, jo vietējie restorāni nodrošina lielu klāstu pārtiku. Maz ticams, ka tomēr jums tiks pasniegta līdz 7 vakarā, tāpēc nav agri pusdienas!

  Sardīnija ceļvedis

  Sardīnija ir viena no lielajām salām (un tehniski administratīvā rajona) ārpus rietumu krastu Itālijā. Tas ir slavens ar to veida Vidusjūras, kur jūs varat darīt visas šīs īpatnēji Vidusjūras lietas - peldēties, nirt, ēst, sauļoties, pārgājienā, bura un ciklu.

  Ceļojumu Sardīnijā

  Ja jūs nevēlaties, lai saņemtu jebkur īpaši noderīga kādā konkrētā steigā, vilcienu vai autobusu, ir labs veids, kā iegūt ap Sardīniju.

  Pieņemot, ka jūs nevēlaties, lai līkums ļoti lēni uz nelielu būda vidū uz salas, ir ierosināts, ka jūs noma automašīnu. Ceļi ir šaurs, tāpēc uzmanīgi braukšana ir nepieciešams, taču tas būs sniegt jums daudz lielāku brīvību pārvietoties un redzēt tās vietas, esat vienmēr gribēja redzēt. Tā varētu būt laba ideja, lai saņemtu GPS, lai samazinātu kartes lasīšanas rindas. Visbeidzot, uzmanieties no lopiem, kas dzīvo saskaņā ar kļūdaino domu, ka ceļi tika uzbūvēta pilnībā par savu wandering baudu. Brauciet uzmanīgi!

  Pieņemot, ka jūs nevēlaties, lai līkums ļoti lēni uz nelielu būda vidū uz salas, ir ierosināts, ka jūs noma automašīnu.


  Lietas, kas redzēt Sardīnijā.

  Sala noteikti pārsūdzēt visiem dabas mīlētājiem, vai vēlaties jūru nikns upes, kalni, pauguri vai mežus. Kas Sardīnijas kalni trūkst augstumu (tie tiešām ir dārza rūķi no kalnu statuja pasaulē), tās veido ar drāma, lepojas iespaidīgu displeju klinšains klintis. Pārgājieni ir lielisks veids, lai redzētu šo dabu, un ir daudz marķētas no takas visiem grūtības līmeņos. Esiet ļoti piesardzīgs par to, kur jūs peldēt apkārt Sardīnijā. Bieži vien spēcīgas zemūdens straumes. Lūdzu, jautājiet vietējā pirms jums iet un peldēt.

  Vietējie restorāni nodrošina lielu klāstu ēdienu, lai gan tas ir maz ticams, jūs saņemsiet pasniegta pirms 7 vakarā vakarā. Tāpat ir zināms, ka Cannonau ir ļoti spēcīgs sarkanvīns, tāpēc jāapzinās, cik daudz no tā, tu dzer - lai gan tas noteikti ir ļoti garšīgs.

  Vietējie restorāni nodrošina lielu klāstu ēdienu.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Sardīniju ar savu viegli izmantot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!