Prāmji uz Poliju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Polija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Salīdziniet prāmjus Poliju šādos maršrutos:

 • Karlskrona Gdiņas
 • Nynashamn Gdaņskas
 • Ronne uz Swinoujscie
 • Trelleborg uz Swinoujscie
 • Ystad uz Swinoujscie

Izmantojot AFerry, jūs vienmēr saņemsiet daudz par savu prāmi uz Poliju. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašos piedāvājumus jūsu Polija prāmi.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Ystad - Swinoujscie
(Unity Line)
201 €
 • Rezervēts: Se, 17.10.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 30.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Trelleborg - Swinoujscie
(TT-Line)
170 €
 • Rezervēts: Pk, 23.10.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 20.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Kā rezervēt prāmi uz Poliju

  Rezervācijas prāmi vai no Polijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Poliju

  Polija ir skaista un kulturāli bagāta valsts, kas ir relatīvi neskartas masu tūrismu.

  Polija ir rosīgi kosmopolītiskas pilsētas kopā ar kalnu ainavu un smilšainas pludmales.

  Apmeklējiet Varšavu piedzīvot Polijai kultūras gardumus, piemēram, teātra iestudējumos, operas un muzejiem, vai arī doties uz Karpatu kalniem baudīt iespaidīgu skatu, tradicionālo folkloru un lieliskas sporta iespējas.

  redzama ikona Melnās Madonnas, kas pazīstams arī kā brīnumaino glezna Dievmāte, jo milzīgs Jasna Gora klostera kompleksa Czestochowa, 100km (60 jūdzes) uz ziemeļiem no Krakovas. Jūs varat lietot liftu uz 30. stāva novērošanas klāja Kultūras pils un zinātnes lielisku skatu Varšavā.

  Polija ceļvedis

  Atrodas centrā Eiropā, un lielākā daļa bijušo Austrumeiropas valstis, Polija ir strauji kļūst par galveno ES dalībvalsts . Tās galvenie prāmju ostas Gdiņas un Gdaņskas.

  Pārvietošanās Poliju

  Lēti un efektīvu InterCity vilcieni vada Polskie Koleje PANSTWOWE. Tie ir ātri, tīri un efektīvi. Tomēr infrastruktūra dzelzceļu ir diezgan vecs, un tas var būt ātrāk un lētāk izmantot autobusu daudziem ceļiem.

  Ar automašīnu, ņemiet vērā, ka tiek izmantoti satiksme notiek pa labi, un standarta starptautisko satiksmes zīmes. Lielākie starppilsētu maršruti izmantot prefiksu `E" un automaģistrāles izmantot `A '. Degvielas uzpildes stacijas, kas atrodas pa galvenajiem ceļiem ir atvērti 24 stundas diennaktī. Ceļu kvalitāte svārstās no gludas pavisam jaunu automaģistrāļu uz pot holed atsevišķām joslām.

  Lietas, kas redzēt Polijā

  Galvenais pilsēta dienvidrietumos un kapitāla Lejassilēzijas, Vroclavā (Vroclavā), ir šūpulis Polijas valsts, kā to šeit ka Polanie cilts uzcēla savu pirmo nocietinātā par Ostrow Tumski salas.

  Apmeklējiet Karpatu kalniem, tostarp Tatriem. Šie meli galējā dienvidu un kalnu ainavu, folkloras un sporta iespējas, lai padarītu tos labi vērts apmeklēt.

  redzama ikona Melnās Madonnas, kas pazīstams arī kā brīnumaino glezna Dievmāte, jo milzīgs Jasna Gora klostera kompleksa Czestochowa, 100km (60 jūdzes) uz ziemeļiem no Krakovas. Jūs varat lietot liftu uz 30. stāva novērošanas klāja Kultūras pils un zinātnes lielisku skatu Varšavā.

  Polija ir valsts ar lepnumu kultūras mantojumu un spēcīgu teātra un mūzikas tradīcijām. Varšava un lielākajās pilsētās ir teātri un operas uzņēmumiem, kas likts uz virkni mūzikas un kultūras programmas, gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem. Polija robežojas austrumos ar Krievijas Federāciju, Baltkrieviju, Ukrainu un Lietuvu, uz dienvidiem ar Čehijas Republikas un Slovākijas Republikas un rietumos ar Vāciju.