Prāmis uz Normandiju

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Normandiju, tostarp Senmalo Šerbūras un Caen no Īrijas, Anglijas un Normandijas salām. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet daudz par jūsu prāmi uz Normandiju. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt prāmi uz Normandiju

  Biļešu prāmi uz vai no Normandijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu pie lapas augšpusē.


  Vairāk par Normandiju

  Normandy ir slavena ar to, ka vietu D-Day izkraušanu 1944.gadā, tās bagāto vēsturi un unikālo kultūru. Par ļoti noderīgu un sīki izstrādātus norādījumus uz D-Day izkraušanu, apmeklējiet DDayCenter .

  Normandy ir zaļa un auglīga province Francijas, ar daudzām upēm darbojas doma jomā, tostarp upes Seine, Francija lielākais upes.

  Mont St Michel ir UNESCO Pasaules mantojuma noteiktas vietas uzskaitīti salu piekrastē Normandijā. Sv Michel abatija atrodas uz salas, un ir gan aizraujoša un interesanta. Ir daži nelieli veikali un restorāni uz salas, tostarp La Mere Poulard, kura ir pasaules slavena ar savu omleti.

  Kā arī tās vēsture, Normandija slavens ar savu pārtiku un dzērieniem. Vietējās delikateses Moules a la normade (mīdijas pagatavotas mērci no āboliem un krējumu), teurgoule (aromatizēta rīsu pudiņš) un kalvadosa.

  Normandy ceļvedis

  Tieši pāri Channel Normandija ir ideāls galamērķis īsu pārtraukumu vai ģimenes brīvdienām.

  Ar pagātnes vērsto jūras, Normandy ir zeme iemērktas mūsu kopējās vēstures. Normandy aicina Jūs doties atpakaļ laikā izsekot pēdās Viljama Iekarotāja un staigāt pa D-Day pludmales, uz krasta varoņiem.

  Pārvietošanās Normandijā

  Protams normas robežās ceļošanas iespējas ir pieejamas: automašīnu, autobusu, vilcienu. Braukšanas Normandijā ir diezgan līdzīgs braukšanas pārējā Francijā un no jums izredzes kļūst hit ar streiku uz vilcieniem ir tikpat liels kā nekur citur.

  Viena lieta, jūs vēlētos zināt, ir tas, ka ir piekrastes taku, kas iet ap pussalu no Honfleur īstais veids gar Bretaņas piekrastē. Daudzi Izsakās šo taku, ir viegli pieejama, un tas padara ļoti patīkamu pastaigu.

  Lietas, kas redzēt Normandijā

  Normandy ir arī dzimtene impresionisma un ir pasaules slavena ar savu kultūras dinamiku. Apmeklējiet Giverny un redzēt Monē iedvesmojošu māju un dārzu, un pēc tam wend augšu Sēnas lai Ruānas un uz kanāla gar Côte d'Albâtre ar klintīm pie Etretat.

  Ar savu apdullināšanu piekrastes līnija, dīvaini ostu pilsētām un pludmales bagātība, jums ir sabojāt par izvēli. Mont-Saint-Michel, kas dominē apkārtējo ainavu, joprojām ir jāredz visiem apmeklētājiem. Bet tiem, kas izvēlas vilinājums pilsētas, Normandy piedāvā vēsturisku izceļ Caen, viduslaiku arhitektūras Ruānas, ka Vauban ostas Šerbūras un UNESCO Pasaules mantojuma vietā Le Havre ar savu pēckara arhitektūru. Bayeux, mājvieta pasaules slaveno gobelēnu un krāšņo katedrāli, ir vērts apmeklēt.

  Dabas mīļotāji var doties uz zemi, lai saņemtu prom no tā visa idilliskajā Norman laukos. Cikla gar zaļo veidos, braukt pa valsts celiņiem ar Bocage dzīvžogi vai pikniku ar ābeļu dārzā. Jūs varat vienkārši apstāties un apbrīno mieru un klusumu!

  Mājas Camembert un kalvadosa, Normandy ir gardēdis dārgumu krātuve. Kā par ņemot laiku, lai baudīt tipisku izvēlni bistro pēc Jūsu izvēles? Vai arī, ja vēlaties mājas virtuve, kāpēc maksāt ceļojumu uz tuvāko vietējo tirgu un svētki acis par brīnišķīgo izvēli svaigiem produktiem?

  bientôt en Normandie!