Prāmji uz Maroku

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Maroka prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Salīdziniet prāmjus uz Maroku šādos maršrutos:

 • Algeciras uz Tanger Med
 • Almeria uz Nador
 • Barselonā Nador
 • Barcelona uz Tanger Med
 • Dženovas līdz Tanger Med
 • Motril lai Hočeima
 • Motril uz Nador
 • Motril līdz Tanger Med
 • Savona līdz Tanger Med
 • Sete uz Nador
 • Sete līdz Tanger Med
 • Tarifa līdz Tanger Ville

rezervācijas prāmis uz Maroku ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt prāmi uz Maroku

  Biļešu prāmi uz vai no Marokas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.

  Vous pouvez également réserver UN prāmju vers le Maroc en français.


  Vairāk par Maroku

  Maroka atrodas Ziemeļāfrikā visvairāk rietumu punktā, kas robežojas ar Alžīriju un Mauritāniju. Maroka ir daudzveidīgu ainavu, sākot no smilšainām pludmalēm auglīga līdzenumi uz iespaidīgo Atlas kalnu grēdu, kas iet caur centru valstī.

  Marokas tirgi ir vērts apmeklēt. Ir paredzams, ka jūs kaulēties maziņš mazliet precēm (oriģināls lūdzot cena var būt jebkas līdz 50 reizēm faktisko paredzamo cenu jebkuras preces). Tas, protams, fantastisks ziņas visiem wannabe māceklis kandidāti, kuri plāno savas brīvdienas.

  Arī mēģināt hammam. Turku pirtis ir sociālie tvaika pirtis, kurus var atrast visā valstī. Tos uzskata daudzi ir būtiska daļa no ceļojuma uz Maroku. Lielākā daļa turku pirtis ir viena dzimuma.

  Maroka, ceļojumi, atpūta

  Maroka ir pieredzējusi pieplūdums tūristu pēdējo gadu laikā; Smilšainās pludmales un dinamiskas pilsētas padara Maroku populārs galamērķis ar apmeklētājiem no visas pasaules, kuri ganāmpulka Maroku piedzīvot silto klimatu un bagāto kultūru, ka valsts piedāvā.

  Say vārdu Maroka un jūs bieži sagaidīs ar vairākiem tukšo izskatās un neizprot izteiksmes. Pieminēt, tomēr pilsētu Kasablankas un jums tiks apbalvoti ar nostalģisku smaidu, jo prāti ir nodotas atpakaļ uz vienu no tautas iecienītāko filmu. Par Marakešā pieminēšana atgādinās cilvēkiem eksotisko tirgu liesmojošām ar vietas un smaržo pēc arābu pasaulē. Par Tangier osta atgādinās cilvēkiem gara rinda slavenu cilvēku, kas pulcējās iegūt mazliet šarmu šo Āfrikas valsti, no Churchill Jimi Hendrix.

  Kā jūs varat redzēt, Maroka ir vieta, kur iet!


  Ceļošana Marokā

  Vilcieni, iespējams, ir labākais veids, kā ceļot. Tie ir ātri (lai gan tas ir relatīvs jēdziens), tīri, ērti un lēti - lai gan ne noderīgi, ja kāda iemesla dēļ, jums vajadzētu vēlaties iet un apmeklēt mazliet ciemu vidū ne-kur. Noderīgs vidusceļu ir veikt luksusa treneris, kas savieno vieta gan lieliem un maziem.

  Ja Jums ir patiešām kārdinājums ar garu piedzīvojumu, jūs varētu mēģināt veikt vietējo autobusu. Tomēr ir ierosināts, ka jūs nevēlaties, lai šo, ja jums ir jebkādā veidā steigā: tie apstāsies jebkur un visur. Ir arī ierosināts, ka jūs mēģināt nevis izskatās pārāk līdzīgi rietumnieku (vismaz tas nozīmē valkā pieticīgs apģērbs), ja jūs vēlaties, lai izvairītos no uzmanības pārāk lielu uzmanību no vairāk nekā draudzīgi vietējie iedzīvotāji.

  Tiek ierosināts, ka jūs nevēlaties, lai autobusu, ja jums ir steigā: tas apstāsies jebkur un visur!

  Automašīnas ir arī lielisks veids, kā redzēt valsti, taču pārliecinieties, plānot uz priekšu: tur nekas sliktāks nekā iegūt balasta jūdžu attālumā no tuvākās degvielas uzpildes stacijas, it īpaši valstī, kur 35 Celsija tiek uzskatīts `vieglas '. Arī braukt piesardzīgi, bet pārliecinoši. Marokāņi ir unikāls veids, kā interpretēt noteikumus ceļa.

  Lietas, kas redzēt Marokā

  Ir vairāki ekskursijas Marokā, nekā jūs varētu krata stick. Tours ietver visu, sākot no ceļojumiem ārā tuksnesī uz senu mauru ēku ekskursijas, kas ir rotāti ar krāsainām flīzēm. Marokas tirgi arī ir vērts apmeklēt. Ir paredzams, ka jūs kaulēties maziņš mazliet precēm (oriģināls lūdzot cena var būt jebkas līdz 50 reizēm faktisko paredzamo cenu jebkuras preces). Tas, protams, fantastisks ziņas visiem wannabe māceklis kandidāti, kuri plāno savas brīvdienas.

  Ir paredzams, ka jūs kaulēties precēm - tas ir acīmredzami fantastisks ziņas visiem wannabe māceklis kandidāti, kuri plāno savas brīvdienas

  turku pirtis ir sociālie tvaika pirtis, kas var atrodami visā valstī. Tos uzskata daudzi ir būtiska daļa no ceļojuma uz Maroku. Lielākā daļa turku pirtis ir viena dzimuma. Viena lieta ir jāapzinās tas, ka masāžas var būt ļoti traucējoši, ko rietumu: atpūsties un elpot dziļi. Tie ir tikai masāžas un nav cerības kaut kas cits.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Maroku ar savu viegli izmantot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!