Prāmji uz Melnkalni

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Melnkalne prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

 • Prāmji no Itālija līdz Melnkalne

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus ostai bārā Melnkalnē. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet daudz par jūsu prāmi uz Melnkalni. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt prāmi uz Melnkalni

  Biļešu prāmi uz vai no Melnkalnes nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Melnkalnes

  Melnkalne ir viena no jaunākajām valstīm Eiropā, bet tajā pašā laikā ir sena un atšķirt vēsture.

  Tā lepojas kultūras pagātne ir apvienota ar dinamisku un aizraujošu politisko nākotni - un kas var aizmirst Melnkalnes daudz aizraujošu iekļaušanu Eirovīzijā. Ja nekas cits, pārliecina jūs, lai ņemtu laiku, lai izpētītu šo valsti, jums ir vismaz iet uz darbu, kur uz zemes šādas mūzikas dīvainībām nāca no!

  Ostrog klosteris ir vērts apmeklēt. Šajā sešpadsmitā gadsimta ēka atrodas uz klints, un jau sen ir sēdeklis no Serbijas pareizticīgo baznīca. Tas ir viens no slavenākajiem klosteriem reģionā.

  Skadar ezers ir lielākais saldūdens ezers Balkānos. Jūs varat saņemt šeit ar sabiedrisko transportu, un, kad jūs esat ieradies, ir nesalīdzināmi iespējas putnu vērošanu.

  Montenegro Travel Guide

  Kļūstot neatkarīga tikai 2006. gadā , Melnkalne ir viena no jaunākajām valstīm Eiropā. Tā ir gan bagāta sajūtu kultūras mantojuma un progresīva optimismu sveicina nākotni ar cerību.

  Ideja Melnkalnes pastāv jau vairāk nekā 1000 gadus. Tomēr maza valsts Melnkalnes bieži ir bijis bandinieks lielākos pilnvaru reģionā. Lai gan tas ir pie reizes izraisīja par daudz asiņu zudums, tas ir atstājis arī aiz kultūras bagātību, kas vienkārši begs pieredzējuši.


  Ceļošana Melnkalnē

  Autobusi ir vienkāršākais un lētākais veids, kā iegūt ap Melnkalni, bet jums vajadzētu lietot daudz ūdens ar jums, jo autobusi Melnkalnē nav vispār gaisa kondicionieri. Alternatīvi, jūs varētu apsvērt iespēju ar vilcienu, ja vēlaties ceļot no ziemeļiem uz dienvidiem no valsts.

  Braukšanas Melnkalnē, ir arī iespēja, lai gan trūkst ieguldījumu komunisma ēras laikā nozīmē, ka daudzi ceļi ir sliktā stāvoklī. Tas ir neparasts, lai tā būtu juridisks vadīt vairāk nekā 50mph; tas ir vēl neparasts, lai tas būtu droši vadīt vairāk nekā 50mph. Ne, ka tas apstājas vietējie, kuri, šķiet, konkurēt iepriekš nebrīdina sacensībās, lai redzētu, kas var izdzīvot visilgāk kamēr vēl braucot kā maniaks.

  Tas ir neparasts, lai tā būtu juridisks vadīt vairāk nekā 50mph; tas ir vēl neparasts, lai tas būtu droši vadīt vairāk nekā 50mph.

  Lietas, kas redzēt Melnkalnē

  Ostrog klosteris ir vērts apmeklēt. Šajā sešpadsmitā gadsimta ēka atrodas uz klints, un jau sen ir sēdeklis no Serbijas pareizticīgo baznīca. Tas ir viens no slavenākajiem klosteriem reģionā.

  Skadar ezers ir lielākais saldūdens ezers Balkānos. Jūs varat saņemt šeit ar sabiedrisko transportu, un, kad jūs esat ieradies, ir nesalīdzināmi iespējas putnu vērošanu. Ir arī daudzi gleznaini ciemati un baznīcas jāizpēta. Kad jūs apvienot to ar spēju, lai iegūtu laivu braucienu uz ezeru, jūs varētu laimīgi pavadīt brīvdienas šajā jomā Melnkalnē.

  Par Ostrog monastry ir iestatīts uz klints, un jau sen ir sēdeklis no Serbijas pareizticīgo baznīcas

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmis maršruti uz Melnkalni, ar tās viegli izmantot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!