Prāmji uz Maltu

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Malta prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervācijas prāmis uz Maltu ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt prāmi uz Maltu

  Biļešu prāmi uz vai no Maltas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Maltas

  Malta atrodas pie krasta Sicīlijas, jo Mediterranea jūrā. Mazākais valsts Eiropas Savienībā, Malta ir tikai 350.000 iedzīvotāju.

  Daudzi cilvēki nāk uz Maltu par savu silts, saulains klimats un tās skaistajām pludmalēm un apdullināšanu dekorācijas.

  Salas daudzas kultūras, mākslas un dabas bagātību tur var atklāt un visi ir viegli piekļūt no galvenās ostas kapitāla; Valletta.

  Daudzās kultūrās, kas valdījušas Maltā caur vēsturi ir ietekmējuši Maltas kultūru un arhitektūru; šī ietekme joprojām var redzēt šodien, staigājot apkārt Maltas ielām un ciematos.

  Vai kāds cenšas darbības vai relaksāciju, mieru vai uztraukums, jūs varat atrast to Maltā.

  Malta ceļvedi

  Malta ( amatpersona: Maltas Republika), atrodas pie Sicīlijas krastu Vidusjūrā. Malta ir arhipelāgs septiņām salām un ir silts un saulains klimats. Malta ir mazākā valsts Eiropas Savienībā, ar iedzīvotāju skaitu ap 350.000 un platību aptuveni 316 kvadrātkilometrus.

  Pārvietošanās Maltā

  Malta ir dīvaini sabiedriskā transporta sistēmu, kas sastāv no vecās 1950 britu autobusu, kas ir redecorated ar dāsnu summu katoļu ikonas. Tas padara viņus prieks braukt. Tās ir arī lēti un pietiekami efektīvs veids, kā iegūt ap salu.

  Ja jūs plānojat par braukšanas Maltā, ņemiet vērā, ka GPS segums var nedaudz ierobežota laikā, kā rezultātā daži apšaubāma virzienos. Tāpēc pārliecinieties, ka jūs apvienot savu paļaušanos uz GPS ar mazliet veselā saprāta!

  Malta ir dīvaini sabiedriskā transporta sistēmu, kas sastāv no vecās 1950 britu autobusu, kas ir redecorated ar dāsnu summu katoļu ikonas.

  Lietas, kas redzēt Maltā

  Malta ir aizraujoši iestatījums patiesi neaizmirstamu brīvdienu. Salas "daudzas kultūras, mākslas un dabas bagātību tur var atklāt un visi ir viegli piekļūt no galvenās ostas kapitāla; Valletta.

  Maltas izcilu arheoloģijas un arhitektūras mantojums darbosies kā iespaidīgu fonu visām savām darbībām - dzīvā liecība 6000 gadu civilizācijas. Daudzās kultūrās, kas valdījušas Maltā caur vēsturi ir ietekmējuši Maltas kultūru un arhitektūru; šī ietekme joprojām var redzēt šodien, staigājot apkārt Maltas ielām un ciematos.

  Vai kāds cenšas darbības vai relaksāciju, mieru vai satraukumu, var atrast to Maltā. Mīlētājiem mūzikas, teātra un mākslas, Malta lepojas bagātīgu kalendāru kultūras notikumiem. Par aktīvāku apmeklētājs, salas piedāvā golfs, teniss, debesis-niršana, izjādes ar zirgiem, un neierobežotas iespējas ūdens sporta no buru uz vindsērfinga un labāko niršanu Vidusjūrā.

  Par aktīvāku apmeklētājs, salas piedāvā golfs, teniss, debess niršana, izjādes ar zirgiem, un neierobežotas iespējas ūdens sporta no buru uz vindsērfingu un labākais niršana ar akvalangu Vidusjūras!