Prāmji uz Itāliju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Itālija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Itāliju no Albānijas, Francijā, Spānijā, Sardīnija, Korsika, Grieķijā, Horvātijā un daudz ko citu. Jūs varat arī rezervēt maršrutus Itālijas teritorijā. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet lielu jūsu Itālijā prāmi. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Palermo - Livorno
(Grimaldi Lines)
317 €
 • Rezervēts: Pr, 12.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 31.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 4
Palermo - Civitavecchia
(Grandi Navi Veloci)
178 €
 • Rezervēts: Tr, 21.10.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 1.11.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Bastia - Livorno
(Corsica-Sardinia Ferries)
154 €
 • Rezervēts: Pk, 23.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1

  Kā rezervēt prāmi uz Itāliju

  Rezervācijas prāmi uz Itāliju vai no nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Itāliju

  Itālija lepojas ar bagātīgu populārākajiem galamērķiem, un ir kaut ko ikviens varētu baudīt.

  Veikt romantisku gondolu Venēcijā, skatīt seno Kolizejs Romā, apmeklējiet Pizas tornis, apbrīnot daudzus šedevrus Ufici galerijā Florencē vai vienkārši atpūsties uz vienu no daudzajām skaistajām pludmalēm, ka var atrast gar Itālijas jūdzēm no apdullināšanas piekrasti.

  Florence ir bieži aizmirst tūrisma galamērķi. Tomēr, tas ir labi vērts apmeklēt.

  Pilsētā bija dzimtene itāļu renesanses un tas joprojām rāda arhitektūrā pilsētas. Ir daudz tēlotājas mākslas galerijas no slavenu mākslinieku - tostarp Galleria degli Uffizi, kur jūs varat redzēt Boticelli s `Venēras dzimšanu".

  galerijas paši bieži mākslas darbiem, ar sienām un griestiem greznākajiem ar dažādiem spilgtas krāsas gleznojumi.

  Itālija Tavel ceļvedis

  Ar savu stilu, kultūru, humors un gaistošo politikā, Itālijā, varbūt vairāk nekā jebkurā citā valstī, ir ietekmējis kursu Eiropas attīstības .

  Itālija bija vairāk nekā 1000 gadus mājas Romas impērijas un kopā ar Grieķiju, bieži tiek atzīta par mājas Eiropas kultūrā. Abas valstis deva mantojumu arhitektūras, karadarbība, literatūru, mākslu, kultūru, filozofiju un reliģiju, kas joprojām skan un ietekmi uz Rietumu civilizācijas līdz šai dienai. Tāpēc tā ir valsts, labi vērts apmeklēt.

  Itālija devis mantojumā arhitektūru, karadarbība, literatūru, mākslu, kultūru, filozofiju un reliģiju, kas joprojām skan un ietekmi uz Rietumu civilizācijas līdz šodienai.

  Ceļojumu Itālijā

  Ceļošana Itālijā ir daudz vieglāk, ja jūs vēlaties doties uz ziemeļiem uz dienvidiem, nekā tad, ja jūs vēlaties doties East West, kur grēdu kalni, kas iet uz leju centrs valstī bieži vien padara to grūti. Ja jūs vēlaties doties ar vilcienu, ir vērts veikt kādu laiku, lai iepazītos ar sarežģītu cenu struktūru, kas ir sadalīta līmeņos. Galvenā atšķirība augstāks līmenis padara tas palielina iespēju, ka jūsu vilciens griežas līdzi laikam, un samazina iespēju, jums, kam sēdēt klēpī visa brauciena laikā.

  ātrākos un uzticamākos vilcieni ir Eurostar Italia , kas nav nekāda sakara ar Eurostar vilcieni, ka palaist starp Londonu, Parīzi un Briseli. salīdzinot ar citu veidu vilcieniem darbojas Itālijā Šie starppilsētu vilcieni droši un bieži samazināt braucienus uz pusi. Atcerieties, lai apstiprinātu savu biļeti pirms brauciena pretējā gadījumā jūs varat arī atrast sev atbildīgs dūšīgs naudas sodu.

  Itālijas ziemeļos ir labi attīstīts autoceļu sistēmu. Dienvidos ceļi ir nedaudz vairāk fragmentāra. Viena lieta ir vērts atzīmēt, ka daudzi ceļi Itālijā ir vidējā ātruma pārbaudi, kas var darboties vairākus simtus jūdžu uz šoseju. Tāpēc, ja jūs pēkšņi pamanāt, ka visi itāļu automašīnas dodas lēni un nav viens bombardēšana pagātnē jums, tā ir laba ideja, lai saglabātu savu ātrumu zem robežas too!

  maģistrāles ir atzīmētas ar zaļu zīmēm un parasti maksas ceļi. Tas ir vērts pūles samaksāt nodevu, tomēr, kā tas būs ievērojami saīsināt savu ceļojumu, ņemot jums apkārt visās lielākajās pilsētās.

  Lietas, kas redzēt Itālijā

  Visa valsts ir pakaišiem ar atmiņām par valsts agrāk civilizācijas, un katra pilsēta ir gandrīz garantēta, ir templis, teātris, spa vai statuja. Mēģina uzskaitīt visus tos šeit, iespējams noņemt lielāko internetā. Tomēr šīs lietas vienmēr ir vērts redzēt, un var sniegt jums lielisku ieskatu ne tikai par vēsturi Itālijā, bet par vēsturi plašākā Rietumeiropā.

  Rome ir galvaspilsēta un ir plaukstoša naktsdzīvi un daudzi redz kā modes galvaspilsēta pasaulē. Ja Jums ir interese vēsturē šo seno pilsētu, divi jāredz elementi ir pārdzīvojušais romiešu ēkas (ieskaitot neticami Kolizejs), un Vatikānu, kas ir sēdeklis no katoļu baznīcas visā pasaulē. Ja apmeklē Svētā Pētera baziliku, jums būs nepieciešams valkāt ilgi drēbes, kas attiecas gan uz kājas un plecus. Ir arī daudzas mākslas galerijas un muzeji Romā.

  Venēcija ir vēl vērts redzēt, ja jūs varat atrast to mazliet stiflingly karsta, ja jūs dodaties vidū vasarā. Neskatoties uz to, ka Birmingham tehniski ir vairāk kanālu, ka Venēcija, tad par ainavu kvalitāte parasti nav gluži tik liels, tāpēc ņem gondolu pa pilsētu, kad jūs iet uz turieni. Kad ir pagājušas Gondola, dodieties atpakaļ un staigāt pilsētu - jūs redzēsiet dažādas lietas, kas jums nav redzēt iepriekš. Ņemiet vērā, ka cilvēki Venēcijas mēdz uzskatīt kanāliem kā noderīgs noieta to notekūdeņiem, tāpēc laipnība nolūkā nepieskarieties ūdeni (tas nav nekas, ka Thomas Mann rakstīja `Nāvi Venēcijā"). Ak, un skatīties, kas paredzēti maziem rūķīšiem sarkanā krāsā mēteļi.

  Kad ir pagājušas Gondola, dodieties atpakaļ un staigāt pilsētu - jūs redzēsiet dažādas lietas, kas jums nav redzēt iepriekš.

  Florence ir dzimtene itāļu renesanses un tas joprojām rāda arhitektūrā pilsētas. Ir daudz tēlotājas mākslas galerijas no slavenu mākslinieku - tostarp Galleria degli Uffizi, kur jūs varat redzēt Boticelli s `Venēras dzimšanu". Paši galerijas bieži mākslas darbi, ar sienām un griestiem greznākajiem ar dažādiem spilgtas krāsas gleznojumi. Ar centrā pilsētas katedrāle ir arī satriecoši skaista, un labi vērts gaidīšanas rindā. Tikai ņemiet vērā, ka, ja jums ir uzkāpt katedrāli, jums būs iegūt ļoti intīms ar saviem kolēģiem kāpējiem, jo daudzi no kāpņu ir gan ārkārtīgi šaurs un divvirzienu.

  Tikai ņemiet vērā, ka, ja jums ir uzkāpt katedrāli, jums būs iegūt ļoti intīms ar saviem kolēģiem kāpējiem, jo daudzi no kāpņu ir gan ārkārtīgi šaurs un divvirzienu.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Itāliju ar to viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!