Prāmji uz Sili salām

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus Sili salām no Apvienotās Karalistes. Maršruts no Penzance Cornwall Sv Marijas salu. Lielākā sala Sili salām. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet lielu jūsu prāmi Sili salām. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Sili salas prāmi

  Rezervējot Sili salas prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu pie lapas augšpusē. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties pa kreisi, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu un noklikšķiniet uz iet.


  Par Sili salām

  Par Sili salas ir Lielbritānijas lielākais arhipelāgs. Ir pieci apdzīvotās salas un 140 salām, vai arī tā kopā. Daži no neapdzīvotu salu var apmeklēt dienas laivu un daži nekad nav apmeklējis vispār. Daudziem Sili salas piedāvā vienkāršāku, bērnudārzos un mierīgu dzīves veidu. Par 2200 dzīvo uz salām.

  Pieci apdzīvotās salas ir Bryher, Tresco, St Martin s, St Agnes un St Mary 's. Slavena ar savu senatnīgs pludmales un piekrasti, tā dabas, vēstures, kultūras un vēl daudz vairāk, Sili salas ir labi vērts apmeklēt jebkurā gadalaikā. Un ar katru dienu prāmju pakalpojumu no Kornvolas ar šķērsošanas laiku no tikai 2 stundas un 45 minūtes, tas tagad ir vieglāk nekā jebkad agrāk.

  Sili salas prāmju ceļvedi

  Atlantijas vēji un Gulf Stream ir veidota šo paradīzi kristālisko ūdeņos, tirkīza jūras un baltu sīkgraudainu smiltīm, padarot no šīm salām lielisku galamērķi.

  Ios arhipelāgs sastāv no piecas apdzīvotās salas, (St Mary 's, Tresco, St Martins, Bryher un St Agnes), un desmitiem klintis un saliņas, kas atrodas uz rietumiem no Kornvolas piekrastē. Viņi paplašināt vairāk nekā 6 kvadrātjūdzes ieskauj Ķeltu jūrā. Saskaņā ar dokumentiem, no Romas impērijas šķiet, ka brīdī, kad salas veido vienu vienīgu. Mūsdienās, kad plūdmaiņas ir ļoti zems, tas ir iespējams staigāt starp dažām salām.

  Par trīs simti trīsdesmit piecu gadu karš starp Nīderlandi un Sili salas netika atlaists pat vienu šāvienu.

  Lietas, kas redzēt Sili salām

  Ios arhipelāgs sastāv pieci apdzīvotās salas, (St Mary 's, Tresco, St Martins, Bryher un St Agnes.), un desmitiem klintis un saliņām, kas atrodas uz rietumiem no Kornvolas piekrastē. Viņi paplašināt vairāk nekā 6 kvadrātjūdzes ieskauj Ķeltu jūrā. Saskaņā ar dokumentiem, no Romas impērijas šķiet, ka brīdī, kad salas veido vienu vienīgu. Mūsdienās, kad plūdmaiņas ir ļoti zems, tas ir iespējams staigāt starp dažām salām.

  apdzīvota kopš akmens laikmeta, tās cilvēki ir saglabājusies visu šo gadsimtu pateicoties zveju un lauksaimniecību. Mūsdienās salas joprojām ir atkarīgi no jūras un sauszemes, un tas ir tāpēc, ka ziedu bizness (galvenokārt narcises) un tūrisms ir kļuvis par galveno piedziņas vietējā ekonomikā.

  jautri un izklaides ir garantēta kāds jums patīk; garas pastaigas pa neapdzīvotām pludmales pacelt gliemežvāki un pikniku uz smiltīm, stargazing pēc iespaidīgu saulrieta, peldēties vai vērot delfīnus un citiem savvaļas dzīvniekiem. Ja tas, ko jūs patiešām patīk, ir aizraujošs pieredzi, salas ir daudz ko piedāvāt, lai jūs pārāk, prakse izjādes ar zirgiem, iznomāt buru laivu un apmeklēt visas salas, iet smaiļošana, vindsērfings, klija sērfošanu vai airēšana, pieredze zemūdens safari, noma zirgu pajūgs vai motociklu izpētīt salas Svētās Marijas un Tresco. Un neaizmirstiet iet niršanu ar zīmogu!

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus Sili salām ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!