Isle of Wight Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Isle of Wight prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Salīdziniet līdz 66 ikdienas Isle of Wight prāmja braucienu ar AFerry. Šķērso reizes svārstās no 22 līdz 45 minūtēm, atkarībā no tā, vai jums ir nepieciešams, lai jūsu auto, un kuru ceļu jūs nolemjat veikt.

skatīt zemāk informāciju par katram maršrutam, ostu adreses un grafiku reizes. Vai arī izmantot mūsu prāmju Search iepriekš dzīvu maršruta informāciju un jaunākajām cenām.

Isle of Wight prāmju maršrutiem

Lymington līdz Yarmouth

Lymington līdz Yarmouth ir ātrākais prāmi šķērsošanas uz Isle of Wight pasažieriem, kuri ceļo ar auto, ņemot tikai 40 minūtes. Uz klāja plašas Wightlink prāmjiem, jūs varat atpūsties ārā uz klāja vai ērtos atpūtas un paķert atspirdzinājumus no kafejnīcā-bārā. Ir 16 dienas pārbrauktuves, no kuriem izvēlēties, ar izlidošanu pieejamajiem starp 5am un 9pm.

Portsmouth līdz Fishbourne

Portsmouth līdz Fishbourne ir populārs maršruts, jo Portsmouth ir lieliska autoceļu un dzelzceļa savienojumus, un tur ir 26 dienas pārbrauktuves pieejami ļauj ceļot gandrīz jebkurā stundā dienu. Brauciena ilgst 45 minūtes, un telpām uz kuģa ietilpst ērtas atpūtas telpas, ar skatu laukumu un kafejnīca-bārs, kurā pasniedz uzkodas. Plašais Wightlink Prāmis var pārvadāt transportlīdzekļus un kāju pasažierus.

Portsmouth uz Ryde

Portsmouth uz Ryde ir viens no ātrākajiem veidiem, kā sasniegt Isle of Wight, ņemot tikai 22 minūtes uz fastcat katamarānu. Maršruts ir ideāla kājāmgājējiem un riteņbraucējiem, ar lielisku dzelzceļa savienojumu Portsmouth un Ryde. Ir 24 dienas izbraukuši ar Wightlink, pieejamas visas stundas starp 6am un 11pm.

Isle of Wight Port adreses

Liverpūle

Yarmouth Car Ferry Terminal PO41 0PB Lielbritānija

Fishbourne

Fishbourne Lane, Ryde, Isle Vaitas PO33 4EU Lielbritānija

Ryde

Quay Road, Ryde, Isle Of Wight PO33 2HB UK

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Portsmouth - Fishbourne
(Wightlink)
92 €
 • Rezervēts: Ot, 15.9.2020.
 • Ceļojiet: Se, 26.9.2020. - Sv, 27.9.2020.
 • Automašīna + 4

  Par Isle of Wight

  daudziem, Isle of Wight ir būtisks britu piejūras galamērķi. Sala ieraudzīja straujajam popularitāti Viktorijas laikmetā. Queen Victoria bija brīvdienu dzīvesvieta Isle of Wight - kā rezultātā šis Isle of Wight kļuva populārs ar aristokrāti un slavenības dienā.

  Pavadiet dienu staigājām kārta Osborne House un dārzi, būtu piedzīvojumu pie Blackgang Chine atrakciju parkā vai vienkārši, bet prom stundas atpūsties vienā no salas daudzajām pludmalēm.

  Ir arī gandrīz neierobežota izvēle smalku pludmales, no kuriem daudzi ir uzvarējis Zilā karoga balvas par to tīrību un kvalitāti.

  Isle of Wight dramatiski vēl skaistas klintis un piekrastēm uz rietumiem no salas un skaidrajiem ūdeņiem Isle of Wight pludmalēm, kas ir ideāli piemērots quintessentially britu vasaras ģimenes brīvdienām.

  Travel uz Isle of Wight

  Jūs varat saņemt pa salai dažādos veidos. Vietējā sabiedrība Wightbus vada regulāru satiksmi starp galvenajām pilsētām (lai gan varbūt tas ir simptoms pieaugošo quirkiness salas ka autobusi faktiski nav izmantotu atbilstošu grafiku). Ir arī neliela piekrastes dzelzceļu, kas virzās no Ryde līdz Sandown. Tas ir interesanti, jo tas ir pilnībā darbojas, izmantojot ex Londonas metro vilcieni, no kuriem lielākā daļa ir gandrīz 100 gadus veca. Par jauniešiem un jauniešu pie sirds, ir arī neliels tvaika dzelzceļš, kas ir labi vērts apmeklēt.

  Atteikties no vilcieniem un autobusiem, ir, protams, iespēja izmantot auto, lai gan daudz ceļi ir ļoti šaurs. Līdz šim labākais veids, kā redzēt salu ir jābūt ar velosipēdu: salas ir gandrīz 250 jūdzes no veloceliņa un vairākas organizētās takām, kas jūs aizvedīs no vienas vietas uz otru ar relatīvu vieglumu.