Prāmis uz Īriju

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īrija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Cherbourg - Rosslare
(Stena Line)
304 €
 • Rezervēts: Ot, 25.8.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 20.9.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Holyhead - Dublin
(Stena Line)
303 €
 • Rezervēts: Se, 15.8.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 13.9.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Pembroke - Rosslare
(Irish Ferries (Freight))
990 €
 • Rezervēts: Tr, 9.9.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 14.9.2020. (Vienā virzienā)
 • Aut + 1

  Īrija Travel Guide

  Īrija ir pamatoti viens no Eiropas populārākajiem tūrisma galamērķiem. Ar majestātiskā laukiem un dinamiskām mūsdienu pilsētām pilna kultūras un dzīves Īrija patiešām ir sapnis galamērķis.

  Veikt prāmi uz Īriju, lai atklātu valsti, kas aptvertu tās kultūras mantojumu un jaunas, dinamiskas kultūra. Lauki ir skaista un ir krustu šķērsu ar sudraba strautiem, slinkiem upēm, slēpto ezeros un mierīgā kanāliem. Tā ir dinamiska un dinamisku kapitālu, Dublina, ja daži no draudzīgākā vietējiem un vislielāko naktsdzīve Eiropā nodrošinās jums neaizmirstamu laiku.

  Tagad, kad politisko nepatikšanām '70s,' 80s un '90s ir aiz tā, Īrija pieaug popularitāte ar ostām, piemēram, Dublinā, Dun Laoghaire, Rosslare un Belfāstā (Ziemeļīrijā) ir vārteja uz valsti, kas ir pazīstams kā "Emerald Isle", jo tā sulīgs zaļumi.

  Visā valstī, ir foreles un lašu zveja makšķerniekiem. Kanāli, upes un lielāki ezeri var izpētīt no bankām vai nomātu laivu. Jūs nekad vairāk nekā 80 jūdzes no jūras un krasta, kas piedāvā zelta, smilšainas pludmales, dramatiskas klintis, slēptos ostas un līčus. Īrijas lauki ir slavena arī ar tās līkumotiem ceļiem un diezgan mājiņas. Pazaudēties Īrijas laukos tiešām var būt patīkami pieredzi!

  Ir dažas valstis, kā slavena ar savu kultūru, kā Īrijā

  Un, protams, ir tikai dažas valstis, kā slavena ar savu kultūru, kā Īrijā. Īrija ir valsts James Joyce, Oskara Vailda un W.B. Jeitss, bet arī no corres, U2 un pieskaņa. Lai kur jūs atrodaties Īrijā, vai lielās pilsētās vai mazu gleznainajiem ciematiem jūs atradīsiet valsti, kas slavu ar savām kultūras tradīcijām. Vai, mūzika, literatūra, vai senās mākslas draudzīgu, bet ugunīgs diskursa pār būtības Joyce vai Vailda, jūs atradīsiet Īrijai ir kaut ko piedāvāt visu kultūru lijas.


  Ceļošana Īrijā

  Dzelzceļa pakalpojumi Īrijā vada Iarnród Eireann un izteikt vilcieni starp galvenajām pilsētām. Ir divu veidu izmitināšanas, ar restorānu un bufete automašīnu uz dažiem vilcieniem. Bērni līdz piecu braukt par brīvu.

  pretty mājiņas dot īrijas lauku
  Pretty mājiņas dot Īrijas lauku

  ar automašīnu, satiksme notiek pa ceļa kreiso pusi un ceļu tīkla saites visas daļas Īrijā. Visi ceļazīmes mainīts no imperatora uz metrisko mērījumu 2005. gadā


  Lietas, kas redzēt un darīt

  Kāpēc ne apmeklēt Ginesa muzeja, kas ir daļa no pasaules slavens alus darītava un Dublinas visvairāk apmeklētais objekts? Dzerot uz pinti "melnajā lietām" vakarā un baudīt skaņas vijoli un flautu vienā no Dublinas daudzajiem mājīgs un draudzīgu krogi, jūs varēsiet dižoties savas zināšanas un novērtēt smalkas īpašības vienā no Īrijas slavenākajiem dzērieniem tikai nedaudz vairāk.

  Jūs varēsiet dižoties savas zināšanas un novērtēt smalkas īpašības vienā no Īrijas slavenākajiem dzērieniem tikai nedaudz vairāk

  literatūras entuziastiem Neaizmirstams galamērķis ir Dublinas Rakstnieku muzejs, kurā Dublinas literātu slavenības no pēdējo trīs simti gadu laikā ir vērsta uz dzīvi, izmantojot viņu grāmatas, vēstules, portreti un personīgās mantas. Atklājiet iekšējās domas un slepenos motivāciju daži no pasaules slavenākajiem un ietekmīgākajiem rakstniekiem.

  Protams, Īrija ir slavena ar savu vēsturi, un it īpaši tās juceklīgs attiecības ar Angliju. Lai iegūtu iegūtu reālu haunting sajūtu Īrijas grūti grūti griezīgs vēsturē apmeklēt Kilmainham cietums, kur lielākā daļa no nemierniekiem pret britu varu, tika ieslodzīti un kurās tika izpildīts līderi 1916 Lieldienu Rising.


  Vai vēlaties dinamiskas pilsētas, kultūras bagātība vai ainavām un krasta līniju, Īrija tiešām ir tas viss, kas ir iemesls, kāpēc tas ir viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem Eiropā. Nekas nevar būt vienkāršāks, vairāk relaksējoša un romantisks nekā ar prāmi uz Īriju. Vai jūs ceļojat no Lielbritānijā vai Francijā, ar prāmi dod jums iespēju izpētīt šo lielisko valsti jūsu atpūtai.