Prāmji uz Jonijas salas

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jonijas salas prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

 • Prāmji no Grieķija līdz Jonijas salas

 • Prāmji no Itālija līdz Jonijas salas

 • Vietējie maršruti Jonijas salas

  • Sami - Pisaetos
   neregulārie pārbraucieni
   Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus Jonijas salās, tostarp Kefalonijas, Kythira, Korfu, Zakynthos (Zante), Lefkada, Paxi vai Ithaka no kontinentālo Grieķiju, citām salām un Itālijā. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet daudz par jūsu prāmi uz Jonijas salās. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Jonijas salas prāmju

  Rezervēšana Jonijas salas prāmju nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties pa kreisi, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu un noklikšķiniet uz iet.


  Par Jonijas salas

  Jonijas salas atrodas pie rietumu krastu Grieķiju, un ietver salām Kefalonijas, Kythira, Korfu, Zakynthos (Zante), Lefkada , Paxi un Ithaka. Šie skaisti Grieķijas salām ir bagāta un krāsaina vēsture. Pagātne okupācija britu un franču valodā ir devis salām atšķirīgu noskaņu, kas ir diezgan atšķiras no citām grieķu arhipelāgiem.

  Salas ir slavens ar to skaidri zilajiem ūdeņiem, ilgi skaistas smilšainas pludmales, ko norobežo klintis, interesantiem ciematiem un apdullināšanu laukos. Katram Jonijas sala ir tā pašu unikāls šarms un starp tiem, viņiem ir viss, kas jums, iespējams, varētu vēlaties no brīvdienām Grieķijas salām. Kāpēc ne izmēģināt salu lēciena, lai attēlotu būtību katras salas?

  Jonijas salas, ceļojumi, atpūta

  Grieķijas Jonijas salas atrodas pie rietumu krastu Grieķijas, izņemot Kythira uz dienvidiem, un ietver salām Korfu, Paxos (Paxi) Lefkas, Ithaca, Kefalonijas, Zakynthos (Zante) un Kythira, kā arī daudzas mazākas salas

  Jonijas salas ir ķēdes salām, kas stiepjas gar Grieķijas rietumu krastu un ārā Jonijas jūrā. Tie ir daudz zaļāka nekā daudzi Grieķijas salām un ir mierīga vieta, lai jūs varētu saņemt prom no grūstīšanās un burzma touristy jomās Grieķijā.


  Apceļot Jonijas salās

  ceļojumu metode atkarīgs, kurš no salām tev gadās būt apmeklējot. Par lielāko daļu, lai gan, tas ir diezgan droši bet pieņemt, ka pastāv iespēja iznomāt automašīnu. Sakarā ar raksturu ceļiem dažās attālākās salās, tas vienmēr atmaksājas iegūt četru riteņu disku a.

  Daudzām salām, ir arī mazi vietējie autobusi, lai gan laiks var būt neprognozējams. Salas ir skaista ainava, padarot velosipēdiem ideāls veids, kā iegūt apkārt. Uz Zante, jūs varat saņemt velo ekskursijas uz salām, sniedzot jums lielisku iespēju redzēt lietas mierīgā un aizraujošā veidā.


  Lietas, kas redzēt Jonijas salās

  Jonijas salas piedāvā daudzas lietas, lai redzētu, no plašām neskartas piekrastes smilšu pludmalēm līdz seno pieminekļu Paslēpusies cimdu sulīgs pamežu. Zante ir pazīstama arī ar saviem apdraudētām sugām jūras bruņurupucis.

  Kad beidzot atrast enerģiju un slīpumu, lai riska off jūsu guļamkrēsls, tad skaidri jūras ap salām piedāvā arī daudz iespēju niršanu. Laivu braucieni ir arī lielisks veids, kā redzēt salu, un ceļojums redzēt Blue alas Zante ir īpaši vērts pūles.

  Jonijas salas piedāvā daudzas lietas, lai redzētu, no plašām neskartas piekrastes smilšu pludmalēm līdz seno pieminekļu Paslēpusies cimdā sulīgs pamežu.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Zante ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!