Prāmji uz Islandi

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet daudz par jūsu prāmi uz Islandi. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Vairāk par Islandes

  Islande ir liela sala Atlantijas okeāna ziemeļos, netālu no polārā loka.

  Iepazīstiet savvaļas un raupjās ainavu ar tās vulkāniskajiem karstajiem geizeriem un sulīgs zaļās ielejas.

  Apmeklējiet Reikjavīku, Īslandes kapitālu un mājas vairāk nekā pusi no valsts iedzīvotājiem izjust Īslandes pilsētas dzīvi starp modernas ēkas un tradicionālās arhitektūras. Apmeklējiet Islandi patiesi neaizmirstamu pieredzi!

  Islande ceļvedis

  Ja vēlaties krāšņs ainavu, izolāciju un lepns kultūras mantojumu, Islande ir vieta jums. Šī tālvadības salu valstij ir visas dabas skaistumu jūs jebkad nepieciešamību savā dzīvē un draudzīgām, viesmīlīgi cilvēki, ar kuriem jūs varat dalīties ar jūsu brīvdienu.

  Īslande ir salu valsts Ziemeļatlantijā un ir pazīstama ar saviem ledāji, ģeogrāfisko siltuma karstajiem un kalniem. Tas ir arī vēsturisks mājas sagudrots Brynhildr, raksturs daudzās viduslaiku episkajām, tai skaitā vācu `nībelungi". Viņai ir arī dota cieņu ar WAGER s `Ring ciklu".

  Islande ir vēsturiskais mājas sagudrots Brynhildr, raksturs daudzās viduslaiku episkajām, tai skaitā vācu `nībelungi"


  ceļojumu Islandē

  visefektīvākais veids, kā ceļot Īslandē, ir auto. Lai iegūtu maksimālu izmantošanu no jūsu auto, jums ir nepieciešams apsvērt celt vai iznomājot četru riteņu piedziņa, jo daudzas no labākajām vietām, tikai accessibly bezceļu transportlīdzekļiem. Nomas cenas transportlīdzekļiem parasti mēdz būt augsta un bieži vien prasa biļešu vairākus mēnešus iepriekš, lai izvairītos no vilšanās.

  Sabiedriskais transports parasti nav lēts vai uzticama, lai gan tas ir iespējams saņemt autobusi starp vairumā lielāko apmetnēm valstī. Vairāk biežāk lietotā metode sabiedriskā transporta lidmašīnas - ieejot īpaši sarežģītas jomas valsts lidojumi, var ciest no mazliet turbulence. Stopošana ir vēl viens ērts veids, kā iegūt ap - tas parasti ir droši un autovadītāji ir samērā gatavi apstāties.

  Lietas, kas redzēt Islandē

  Islande, iespējams, vislabāk pazīstama ar daudzveidību ģeogrāfisko un ģeoloģisko skaistumu, ko tā piedāvā, ieskaitot lagūnu, spa, ledāji un geizeri. Slavenākais geizers ir Geysir, gan tuvumā Strokkur izceļas biežāk, aptuveni reizi piecas minūtes. Geizeriem nav nožogota, un tiek sagaidīts, ka rūpēties par sevi, darbojoties kā pieaugušajiem.

  The geizeri nav nožogota, un tiek sagaidīts, ka rūpēties par sevi, darbojoties kā pieaugušajiem.

  Ir iespējams pārgājienā apkārt Islandei, lai gan tas ir ieteicams ģērbties godu un jābūt gataviem. Pārgājieni parasti nav par gadījuma apmeklētājs.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Īslandi ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!