Prāmis uz Holandi

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Holande prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Holland ir viena no mūsu populārākajām valstīm. Par pīķa sezonas braucieni, lūdzu, grāmatu, cik drīz vien iespējams.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Harwich - Hook of Holland
(Stena Line)
249 €
 • Rezervēts: Se, 21.11.2020.
 • Ceļojiet: Se, 19.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Hull - Rotterdam Europoort
(P&O Ferries)
192 €
 • Rezervēts: Sv, 29.11.2020.
 • Ceļojiet: Se, 19.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Hull - Rotterdam Europoort
(P&O Ferries)
1 088 €
 • Rezervēts: Tr, 25.11.2020.
 • Ceļojiet: Tr, 2.12.2020. (Vienā virzienā)
 • + 1

  Par Holandi

  Nīderlande ir tikai viens no must-sk valstīm Eiropā. No Amsterdamas kanāliem uz plakanas plašumiem laukiem un ziedi ārpus laukos, tur ir tik daudz iemeslu, lai Veikt prāmi no Apvienotās Karalistes uz Holandi.

  Rezervācijas prāmi uz Holandi nevar būt vieglāk ar AFerry ar mūsu izvēli ceļošanas iespējām un plašu salīdzinājumu labākos piedāvājumus

  Kuras kompānijas piedāvā prāmis uz Holandi no AK

  DFDS Seaways abi lepoties līdz septiņiem prāmjus uz Holandi no Lielbritānijā katru nedēļu.

  Izvēlieties savu prāmi no UK uz Holandi gudri un jūs varētu ietaupīt laiku un naudu, daži krustojumi tiek septiņas stundas no ostas uz ostu. Neatkarīgi prāmi no UK uz Holandi jums iet, lai jūs varat būt pārliecināti par labāko piedāvājumu ar AFerry.

  Holland Travel Guide

  Vairāk stingri pazīstams kā Nīderlandē, Holande ir slavena ar savu nakts dzīvi, krāsains kultūru un liberālās perspektīvu uz dzīvi. Neskatoties uz to maza valsts, tai ir daudzi slaveni pilsētas, tai skaitā Roterdamā, Amsterdamā un Hāgā.

  Ceļojumu Holandē

  Nīderlande ir ieguldījis ar vilcienu daudz savā sabiedriskā transporta sistēmā, un ceļot ir viegli, gan starp pilsētām un pilsētās. Ceļošana ar autobusu, ir arī labs veids, kā iegūt ap pilsētu, un, sasniedzot mazākus ciemus. Biļetes parasti ir ļoti saprātīgu cenu un daudzās lielās pilsētās, sabiedriskais transports kursē pa labi ceļu caur nakti.

  Daudzās lielās pilsētās, sabiedriskais transports kursē pa labi ceļu caur nakti.

  Vilciena biļetes ir jāiegādājas pirms ceļojuma - pērk vilciena ietvers pilnu biļetes cenu un 35 eiro naudas sodu. Tāpat kā daudzās citās Eiropas valstīs, ir apstiprināt biļeti pirms ceļojuma, uzspiežot to ar mašīnām sniegtajiem uz platformas. Nav cenu samazinājumu, ja tiek nopirktas biļetes iepriekš.

  Ja vēlaties apmeklēt vairāk tālvadības vietas Holandē, automašīna ir noderīga metode transporta. Ceļi Nīderlandē ir droši, lai gan bieži vien lielā mērā izmanto nedēļas laikā. Nīderlandes policija ir ļoti modriem, kad runa ir par jautājumu ātruma pārsniegšanu, un naudas sodi bieži vien ir dārgi. Daudzas degvielas uzpildes stacijas ir atvērtas 24/7 un pieņemt visas kopējās kredītkartes.

  Lietas, kas redzēt Holandē

  Ir daudzas lietas, kas redzēt Holandē. Slaveni vietnes ietver kanālu sistēmu un gleznainu klāstu vējdzirnavas un lauku ciematos, kas bieži ieskauj lauki ziediem.

  Ja Eiropas kauss vai Pasaules kausa notiek, valsts kļūst pārveidots. Aptuveni puse iedzīvotāju var atkarīga skatīties spēli valsts bāriem un kafejnīcām, un tā ir laba pieredze, lai dalītos. Valstij apgalvo, ka ir puse par katru dienu gadā, un jūs varat atrast ballīti dienu pēc jūsu izvēles, dodoties uz PartyFlock mājas lapā.

  Madurodam ir paraugs pilsētas (jā, modelis pilsēta, ne modelis ciems) Hāgā, un ir miniatūras atdarinājumus visām galvenajām holandiešu pilsētās, kā arī darba modeļus laivas, automašīnas un vilcienus. Tas padara pasaulē lielākais modelis dzelzceļa jāredz pievilcību. In vasarā 2011, tie ir arī rāda modelis lāzeru šovu Nīderlandes cīņā pret elementiem.

  Jā, Madurodam ir modelis pilsēta, nevis modelis ciems!

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Holandi ar savu viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!