Prāmji uz Hebrides salām

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervācijas prāmi vai uz HEBRIDEAN salām ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kāpēc jums vajadzētu izmantot AFerry rezervēt prāmi uz Hebrides salām?

  AFerry.lv piedāvā pilnu klāstu prāmju uz Hebrides salām. Tas nozīmē, ka jums ir gandrīz pārliecināts, lai atrastu labāko piedāvājumu par savu prāmi kopā ar mums, kur atrodas Hebrides izvēlaties iet.

  Patiesībā AFerry piedāvā vairāk prāmju uzņēmumiem un vairāk prāmju maršrutus nekā jebkurš cits tiešsaistē.

  Tā mēs savu naudu no prāmju uzņēmumiem, mums nav parasti iekasēt jums vairāk, nekā viņi dara. Tomēr, izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs varat atrast un salīdzināt visus uzņēmumus vienā vietā, tostarp jaunāko īpašos piedāvājumus uz HEBRIDEAN salām.

  Patiesībā, jo mēs esam tik svarīgi, lai prāmju kompānijām, viņi bieži vien nosūta mums ekskluzīvus piedāvājumus un piedāvājumus.

  Pārliecinieties, ka jūs pierakstīties uz mūsu biļetenu, tāpēc jums nav garām.


  Lai ko maršruta esat lietojis, lai Hebrides salām un neatkarīgi no prāmju kompānija izvēlaties, jūs varat būt pārliecināti, ka jums ir daudz ar AFerry!

  Mēs nav balsojis "pasaules vadošajām prāmju Website" par neko!

  Hebrides salas lepoties daži no visvairāk apdullināšanu dekorācijas, ka Britu salās, var piedāvāt arī jo daži no labākajiem, tīrākajām un sandiest pludmalēm pasaulē.

  Ceļojumi uz Hebrides salām

  ir iespējams braukt ar auto starp visām lielākajām apdzīvotajām vietām salas, izmantojot nelielu ceļu tīklu. Tomēr vislabākais veids, lai redzētu salām ir gandrīz noteikti kājām - tas noteikti ir vienīgais veids, kā piekļūt skaistākās un mierīgu plankumus uz salām, kas atrodas tālu prom no ceļiem. Ja jūs ceļojat ar kājām, stopošana ir drošs un vienkāršs veids, kā ceļo garākus attālumus - vietējie tiek izmantoti, lai hitchhikers un mēdz būt ļoti draudzīgi.

  Lietas, kas redzama Hebrides salām

  Iespējams, viens no visvairāk apbrīnojamo - un mazāk pazīstamas - objektiem no Hebridu ir iespēja redzēt ziemeļblāzmu. Labākais laiks gadā, lai tas ir ziemā. Zems gaismas piesārņojumu salu padara ideāla vieta, no kuras redzēt ziemeļblāzmu neizejot Lielbritāniju.

  Zems gaismas piesārņojumu salu padara ideāla vieta, no kuras redzēt ziemeļblāzmu neizejot no UK!

  viskija cienītājiem salas Skye ir arī mājvieta Talisker spirta rūpnīcu. Talisker ir pazīstama visā Skotijā savu gludu, viegli ugunīgais garšas, un tas ir labi vērts apmeklēt. Dunvegan Pils ir vecākā nepārtraukti apdzīvotā pils Skotijā un ir dažas apbrīnojamo dārzu. Ir arī daudz izpostītu pilis, kas padara par idilliskas viedokli.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Hebrides salām ar to viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!