Prāmis uz Franciju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Francija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Prāmju pārbrauktuves no UK uz Franciju tiek darbināti ar 3 uzņēmumu: DFDS P&O Ferries Brittany Ferries . Populārākais prāmja maršruts no Apvienotās Karalistes uz Franciju ir Dover - Calais (38 dienas krustojumi), bet ātrākais veids, kā šķērsot Lamanšu ir caur Eurotunnel Le Shuttle vilcienu ( 30 minūtes).
Skatīt zemāk par visiem prāmjiem uz Franciju cenām un grafikus.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Dover - Calais
(DFDS Seaways)
206 €
 • Rezervēts: Sv, 11.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 2.11.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Dover - Dunkirk
(DFDS Seaways)
252 €
 • Rezervēts: Ot, 20.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 2.11.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Alcudia - Toulon
(Corsica-Sardinia Ferries)
163 €
 • Rezervēts: Ce, 15.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. - Se, 31.10.2020.
 • Automašīna + 1

  īsākie šķērsojumi no Anglijas uz Franciju

  Kuri uzņēmumi doties uz Franciju?

  • P & o Ferries vada Dover uz Calais maršrutu. Visi kuģi piedāvā smalkas pusdienas, brīnišķīgs skats uz jūru, un apbrīnojamo atlaides zīmoliem borta veikalā.
  • DFDS trases pakalpojumus par Dover uz Calais, Dover uz Dunkirk un Newhaven uz Dieppe maršrutiem. DFDS kuģi ir plaši un ietver restorāni, spēļu laukumus un bāri. Kajītes ir pieejami Ņūheivena Dieppe pārbrauktuves, kas ļauj jums gulēt kuģa.
  • Eirotunelis pārvalda Folkestone uz Kalē kanāla tunelis. Pasažieri mēdz palikt savos transportlīdzekļos par 35 minūšu ilgā braucienā, bet ir atļauts izkļūt stiept savas kājas.
  • Brittany Prāmji darboties garākus braucienus no Portsmouth, Plymouth un Poole uz Rietumu Francijā, lai gan ir ātra prāmju pakalpojumu no Portsmouth līdz Cherbourg veikt 3 stundas. Garākas krustojumi ir lielāka virkni objektu, tostarp kabīnes, kas ļauj jums gulēt kuģa. Tas ir lieliska iespēja, ja jums ir garš brauciens ar automašīnu vai nu pusē jūsu pārceltuves.

  Ostas Francijā

  Francija ceļvedis

  Atklājiet fantastisku iepirkšanās, bagāta vēsture, ainavas mainās un pārsteidzošu ēdienu un vīnu. Francija sniedza pasaules šampanieti nekā 365 veidu sieru, un daži no pasaules slavenākajiem māksliniekiem.

  Francija ir lielākā valsts Eiropā, kas piedāvā iespaidīgu dažādas dekorācijas, no kalnu grēdas Alpiem un Pirenejiem uz pievilcīgu upju ielejās Loire, Rhone un Dordogne un glaimot lauku Normandijā un Atlantijas okeāna piekrastē. Valstij ir dažas 1800 jūdzes no krasta līniju baudīt.

  Laika bieži mainās visa gada garumā, jo Atlantijas ietekmē klimatu rietumu piekrastes rajonos no Luāras uz Basku reģionā. Gaidīt maigu klimatu un biežu lietus; tomēr vasarās var būt ļoti karsts un saulains. Apmeklējiet Francijas dienvidos, kur var baudīt silto Vidusjūras klimatu visā visa Riviera. Alternatīvi galvu iekšzemes Francijas nogāzes Pirenejiem vai Alpiem dažiem no pasaules labākajiem slēpošanas visu ziemu.

  Nav noliegt, ka Francija ir zeme lielu kontrastu, kas piedāvā nebeidzamu izvēle vilinošs vietas, ko apmeklēt, bagātīgu daudzveidību ainavu, kulinārija, klimatā un cilvēkiem, ar izcilu kultūras mantojumu.

  a prāmju burās uz france
  ir daudz prāmju maršruti uz Franciju, no kuriem izvēlēties


  Ceļojumu Francijā

  Paņemiet savu ģimeni un auto pāri kanālam uz Franciju un iepazīt valsti, izmantojot lielisko tīklu ceļiem. Braukšana Eiropā ir daudz vieglāk, nekā jūs varētu domāt, ja tas ir jūsu pirmo reizi. Atcerēties satiksmes diskus labajā pusē. Automaģistrāles (Autoroutes) sedz priedēklis "A", un daži no tiem būs maksas ceļi (Autoroutes à Péage). Valsts ceļi (ceļi nationales) ir marķēti kā 'N', bet nelielas ceļi tiek klasificēti kā "D" ceļiem.

  Ir zināmi likumi, kas jums jāzina par pirms braukšanas Francijā:

  • Ja Jūsu navigācijas ierīce spēj atklāt ātruma kameru atrašanās vietas, atstājiet to mājās. Ja ir konstatēts, ka braucot ar vienu no šiem jūsu auto, neatkarīgi no tā, vai tas ir ieslēgts, vai ne, jūs var sodīt 1500 eiro.
  • All transportlīdzekļiem ir juridisks pienākums veikt Breathalyser komplektu. ir ļoti ieteicams, ka jūs veikt vairākus no tiem. Izmantot vienu pirms braukšanas, ja esat lietojis alkoholu, un citi, kā rezerves, ja tiek pārbaudīti. Breathalyser komplektus var iegādāties ostā.
  • Dzēriens disks ierobežojums Francijā ir 50 mg alkohola 100 ml asiņu. Bear prātā, tas ir ievērojami mazāks nekā Apvienotās Karalistes robežu 80 mg uz 100 ml asiņu. Mūsu labākais padoms ir nedzert alkoholu vispār, ja jūs braucat.

   triumfa arka
  Triumfa arka naktī


  Lietas, lai aplūkotu

  Francijā, Parīzē, un tās slaveno Eifeļa tornis galvaspilsēta, veikt populārs galamērķis brīvdienas vai nedēļas nogales pārtraukumiem. Kāpēc ne apvienot uzturēšanos Parīzē ar vizīti Disnejlendu. Normandija un Bretaņa atrodas nelielā attālumā no regulārās prāmju krustojumu, jo visi Hyper-tirgos visā Kalē, kur jūs varat veikt lielu ietaupījumu par pārtiku, dzērieniem un cigaretēm. Daudzi cilvēki dodas uz Normandijas krastā vai nu ar savu dzīvīgo nakts dzīvi vai Norman laukos, ar to vēsā, mežu ielejas un tās dižskābaržu un priežu meži, kas piedāvā patvērumu mieru un klusumu.

  Jūs varat arī atklāt franču Atlantic Coast & Cognac valsti reģionā, Poitou-Charentes, ar skaisto pilsētu La Rochelle, balto salas Ile de Ré, ar Oléron salu un vecpilsētu Poitiers. Jauka reģionā ģimenes brīvdienām un īsiem pārtraukumiem.

  garš, izturīgs piekraste, plašās līčiem pludmalēs, un noslēpumains, gandrīz mistisku interjers ir ilgstošas iespaidu par Bretaņā. Tas pats rietumiem reģions Francijā, kur Bretons runā savu seno valodu un veikt uz senām tradīcijām, vienmēr šķiet mazliet no solis ar mainstream Franciju, bet daudz atrakcijas apmeklētājus sagaidīs savās tūkstošiem gadu pēc gada. Apmeklējiet France daudzas katedrālēm, ieskaitot Reimsu, kur Clovis (pirmais Francijas karalis), tika kristīts, Chartres un Tours.