Prāmji uz Somiju

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Somija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Izmantojot AFerry jūs varat salīdzināt visi prāmjus un Somijā Mēs jums parādīsim visu līdzvērtīgos maršrutos blakus, visi prāmju uzņēmumiem un parādīs datumu diapazonu -. Visu, lai jums var atrast mūsu labākās cenas labākais laiks, lai jums. Mēs nestrādājam ar īpašo piedāvājumu kodiem. Ja jūs pasūtīt no šīs lapas, vai jebkuru citu, jūs saņemsiet visus mūsu jaunākos piedāvājumus un piedāvājumus. Nav nepieciešams iepirkties vai atrast speciālu kodu vai grāmatu no noteiktā lapā.

Prāmji uz un Somijā ir ir ļoti populāri. Lai izvairītos no vilšanās, rezervējiet drīz. Jums ir arī jāapzinās, ka, ja jūs pasūtīt tuvu jūsu vēlamo izbraukšanas, cenas var būt daudz lielāka nekā tad, ja jūs rezervēt iepriekš, tāpēc, lūdzu pasūtīt, cik drīz vien iespējams.

Rezervācijas prāmi vai Somijā, ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Langnas - Turku
(Viking Line)
64 €
 • Rezervēts: Ot, 8.9.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 15.9.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Tallinn - Helsinki
(Eckerö Line)
25 €
 • Rezervēts: Pr, 7.9.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 13.9.2020. (Vienā virzienā)
 • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
Tallinn - Helsinki
(Tallink Silja)
55 €
 • Rezervēts: Tr, 19.8.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 11.9.2020. - Pk, 11.9.2020.
 • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

  Kā rezervēt prāmi uz Somiju

  Biļešu prāmi uz vai no Somijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties IEPRIEKŠ, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz saņemt cenu .


  Vairāk par Somiju

  Somija, kas atrodas Skandināvijas reģionā Eiropā, ir pazīstams kā zemi pusnakts saules un saunas. Somi ir tauta pirts entuziastu - ir aptuveni 2 miljoni saunas dzīvo Somijā 5 miljoni cilvēku.

  Helsinki bieži sauc par `meita Baltijas", un ieguva kāroto vietu uz Eiropas Savienības sarakstā Eiropas kultūras pilsētu 2000.gadā, padarot to jāredz pilsētu Somijā. Somijā ir arī daudzas pilis, kas ir vērts apmeklēt, no kuriem daži datējami ar 13. gadsimtā.

  Lai galējā ziemeļu Somijas slēpjas Lapzemes, kas ir pazīstams kā zemi pusnakts sauli, kas ir vērts apmeklēt kopā ar daudzām baznīcām, muzejiem un pilīm Somijā. Somija piedāvā lielisku iespēju āra aktivitātēm, piemēram, slēpošana, makšķerēšana, golfs un vairāk.

  Somija ceļvedis

  ne tikai valoda puzzle par valodniekiem, kas ir saistīts ar jebkuru citu Eiropas valodu, bet tā vietā klinšains fjordu Zviedrijā un Norvēģija, Somija lepojas rites līdzenumiem un vairāk nekā 15000 ezeriem.

  Lai iezīmēja Scandanavian atšķirtspēju plašu neskartas jomas tuksnesī notika līdzsvarā ar modernu, uz nākotni vērstu labklājības valsti, Somijas unikālo valodu un vēsturi, kas to nošķir kā kaut unikāla, lai apmeklētu.

  Somijas unikālo valodu un vēsturi, kas to nošķir kā kaut unikāls apmeklēt.


  Ceļošana Somijā

  Somijas ceļošanas sistēma ir labi organizēta, ja mazliet par dārgu pusē. Tas ir neviens-the-mazāk viegli šķērsot garums un platums šo milzīgo valsti viegli caur daudzām dažādām metodēm sabiedrisko transportu. Par gariem braucieniem, lidmašīnas bieži ir visātrākais veids, kā iegūt apkārt, un ir dažādas plaknes uzņēmumiem, kas piedāvā biļetes par dažādām cenām. Ja jūs meklējat vairāk ainaviskā veids, kā apskatīt valsti, tomēr, vai ir piesardzīgi par savu oglekļa nospiedumu, valsts apkalpo plašu autobusu un vilcienu tīklu.

  Vilcieni Somijā ir ļoti ērti un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, uz borta. Garākiem braucieniem, tur bieži vien ir par saprātīgu cenu Sleeper automašīnas. Autobusi, bet lēnāk un reizēm dārgākas nekā vilcieniem, bieži darbojas biežāk, un tā varētu pārstāvēt ātrākais veids, kā sasniegt galamērķi. Studentu atlaides ir pieejamas uz dažiem autobusu maršrutos arī, tāpēc tas vienmēr ir vērts jautā.

  Ir liels tirgus iekšzemes prāmju ka kruīza ezeriem Somijā. Daudzi no tiem, tomēr, vienkārši darīt lielas ekskursijas ezera jautājumā, un tāpēc ne vienmēr atspoguļo visefektīvāko veidu, kā iegūt no viena punkta uz otru.

  Ar automašīnu, lielākā daļa ceļu ir apmierinoši. Tomēr ir svarīgi, lai būtu piesardzīgs mainīgajos laika apstākļos, jo īpaši ziemas mēnešos, un pievērst uzmanību attiecīgajām brīdinājuma zīmes, jo īpaši, ja tie ir, kas attiecas uz aļņu vai ziemeļbriežiem! Viens papildu labums nav hitting šos dzīvniekus, kuriem ir paradums diezgan muļķīgi wandering uz ceļiem, ir tas, ka jūs joprojām būs ap pateikt stāsts beigās brīvdienu.

  Tas ir obligāta Somijā braukt ar lukturi uz visu laiku un ir sarežģīta sistēma, noteikumi par to, kāda veida riepu jums vajadzētu izmantot kādā veida laika apstākļiem un kāpēc. Happy go lucky veidi vēlētos tikai uzminēt. Tomēr drošības interesēs un netiek arestēts, tas ir iespējams, vislabāk lūgt kādam tur.


  Lietas redzēt Somijā

  Helsinki bieži sauc par `meita Baltijas", un ieguva kāroto vietu uz Eiropas Savienības sarakstā Eiropas pilsētās kultūra 2000.gadā, padarot to jāredz pilsētu Somijā. Somijā ir arī daudzas pilis, kas ir vērts apmeklēt, no kuriem daži datējami ar 13. gadsimtā.

  Viens no populārākajiem lietas redzēt Somijā, ir acīmredzami, ka Northern Lights. Tomēr tie ne vienmēr ir viegli paredzēt. Par labāko iespēju redzēt šīs brilles dabas, jums vajadzētu galvu uz augšu uz ziemeļiem no Somijas ziemā.

  Viens no populārākajiem lietas redzēt Somijā ir Northern Lights.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus Somijā ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!