Prāmji uz Igauniju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Igaunija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervācijas prāmis uz Igauniju ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Helsinki - Tallinn
(Eckerö Line)
57 €
 • Rezervēts: Ot, 25.8.2020.
 • Ceļojiet: Se, 3.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  Kā rezervēt prāmi uz Igauniju

  Biļešu prāmi uz vai no Igaunijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Igauniju

  Igaunija (Eesti) ir mazākā no Baltijas valstīm, bet arī arvien populārs tūrisma galamērķis, jo tās skaisto piejūras pilsētās, burvīgs lauku ciemati, zaļa meži un elpu pilis. Tallina, kosmopolīts moderna galvaspilsēta, ir iekļauta UNESCO kā vienu no pasaules mantojuma vietām.

  Igaunija Travel Guide

  Igaunija ir īsta pērle Baltijas reģionā. Tagad apgabals ir viens no turīgāko bijušajās komunistiskajās valstīs. Kā arī plaukstošu kosmopolītiskā galvaspilsētā Tallinā ir apdullināšanu ainavas un brīnišķīgas pludmales un igauņu virtuve ir ne tikai veselīgi, bet bieži vien ir lēti un garšīgi too.

  Igaunija okupēja PSRS, bet tagad lepni ir daļa no Eiropas Savienības. Diezgan sasniegums valstij, kas bija tikai oficiāli deklarēto neatkarīga 1991. gadā ar Krievijas karaspēks aizejot 1994. gadā patiesībā, tagad ir viens no turīgāko bijušajās komunistiskajās valstīs.

  Igaunija ir maisījums krāsains vēsturi un dinamisku tagadni. Katru daļu Igaunijas atšķiras viens no otra - jūs varat atrast kontrastējošas dzīvesveida 20 kilometru attālumā, kas padara Igaunijai ļoti interesantu vietu apmeklēt. Prom no kosmopolītiskā Tallinas, jūs varat atrast dažas no skaistākajām zvejniekciemiem un klusās pilsētās nestled starp skaistiem kalniem un ezeriem. Ir arī izturīgs un dramatiska krasta līnija uz rietumiem.

  Jūs varat atrast kontrastējošās dzīvesveida 20 kilometru attālumā, kas padara Igauniju ļoti interesantu vietu apmeklēt


  Ceļojumu Igaunijā

  Igaunija ir visaptveroša autobusu tīklu. Lielāks pilsētās, piemēram, Tartu, Pērnavā, Vīlandē un Narvas visi ar autobusu.

  Ar vilcienu, pakalpojumi savienot Tallinu ar Narvas austrumos un Viljandi dienvidos, Pērnavas dienvidrietumos, Tartu un Valgas dienvidaustrumos un vada Edelaraudtee. Tomēr pakalpojumu kvalitāte ir ievērojami cietusi no privatizācijas un galvenais līdzeklis vietējiem pārvadājumiem šobrīd ir autobuss. Tallina ir trīs biežas vietējās dzelzceļa līnijas (Tallina-Keila-Paldiski/Riisipere un Tallina-Aegviidu)

  Ar automašīnu, jūs atradīsiet ceļu sistēma ir diezgan plašs, lai gan ceļu kvalitāte ir atšķirīga, jo uzlabojumi joprojām jāveic . Ātruma ierobežojums laukos ir 90 km/h un 50 km/h pilsētās, ja vien nav noteikts citādi, un jums vienmēr ir jūsu auto gaismas ieslēgts. Auto noma ir arī laba izvēle, un jūs atradīsiet, ka likmes bieži vien ir daudz zemākas nekā citās Eiropas valstīs.

  Riteņbraukšana ir ļoti populāri, jo, piemēram, Holandē, reljefs Igaunijā lielā mērā ir plakana.


  Lietas, kas redzēt un darīt

  Igaunija ir pārpilnība vietu apmeklēt. Tallina, galvaspilsēta, ir moderna kosmopolītiska pilsēta. 1997., viduslaiku daļa no Tallinas tika uzskaitīti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, jo tās bagāto vēsturi, kultūru un arhitektūru - tas noteikti ir vērts pastaigāties pa bruģētajām ielām šajā rajonā, lai iegūtu dzīves sajūtu vēsturi. Pēc tam to vietu kādā no daudzajām kafejnīcām ar āra sēdvietām un skatīties pasaules klīst pa. Jūs atradīsiet arī daudz labu saprātīgu cenu restorāniem.

  Tallina, galvaspilsēta, ir moderna kosmopolītiska pilsēta

  Jūs varētu iepazīties ar dažiem igauņu ēdienus, kā daudzi ir arī populārs Vācijā. Parasti maltīte sākas ar aukstu izvēli gaļas un desu pasniedz ar kartupeļu salātiem vai Rosolje, gardu igauņu ēdienu ar biešu, gaļu un siļķi. Mazie smalkmaizītes sauc pirukad - pildīti ar gaļu, kāpostiem, burkāniem, rīsiem un citiem pildījumiem - arī veikt gardu starteri.

  Mazie konditorejas sauc pirukad - piepildīta ar gaļu, kāpostiem, burkāniem, rīsiem un citiem pildījumiem - arī veikt gardu starteri

  Tipisks pamatēdiens var sastāvēt no cūkgaļas , kartupeļi, mērce un kāpostiem. Melnā rudzu maize tiek pasniegtas ar katru maltīti. Patiesībā, igauņi nesaki "Bon Appetit", tā vietā viņi saka "jätku leiba '- var jūsu maize pēdējā. Populārākās dzērieni Igaunijā ir brīnišķīgi gludas lokāli brūvēts alus. Igauņi arī ir lepni par savu degvīna un stipro alkoholisko dzērienu. Noteikti ir vērts izlases ir augu izcelsmes dzērienu "Vana Tallinn". Liķieris ir salda ar mājienu ruma, aromatizēts ar dažādiem dabas garšvielas, ieskaitot citrusu eļļu, kanēli un vaniļas. Iet uz spēcīgāko šķirnes tiešām sāktu vakaru off ar sitienu.

  Majestātiskā Toompea pils un Tallinas Svētā Olafa baznīca Tallinas centrā ir labi vērts apmeklēt, un, iespējams, daži no slavenākajiem apskates objektiem pilsētā.

  Kadriorgas pils un ir arī vēl viens objekts ir vērts apmeklēt. pils un apkārtējās dārzi un parks tika būvētas pēc cara Pētera I 18. gadsimtā viņa ķeizariene Katrīna kā vasaras rezidenci. Jūs atradīsiet arī lielu vākšanu gleznas, grafikas, skulptūras un lietišķās mākslas, no Krievijas un Rietumu Eiropu parādīti pilī plašajās zālēs kā Igaunijas Mākslas muzejs ir filiāle pils veltīta ārzemju mākslu.

  Daži no citām pilsētām, lai apmeklētu Igaunijā izņemot Tallinā ir Haapsalu, Narva, Pērnava un Tartu.


  Tātad, kāpēc ne veikt prāmi uz Igauniju, lai atklātu valsti ar lielu vēsturi, brīnišķīgi restorāni un kafejnīcas, kā arī skaista daudzveidīga lauku un pēdējais, bet ne mazāk silts un draudzīgi cilvēki.