Prāmji uz Dāniju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Dānija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervācijas prāmi vai Dānijā ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu

Lūdzu, ņemiet vērā:. No 29. 2014. gada septembris, pasažieru satiksmi starp Harwich un Esbjerg ar DFDS Seaways ir slēgts. Alternatīvās ostas Holandē un Francijā var nodrošināt ērtu piekļuvi Dāniju.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Kristiansand - Hirtshals
(Color Line)
29 €
 • Rezervēts: Tr, 2.9.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 25.9.2020. (Vienā virzienā)
 • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
Gothenburg - Frederikshavn
(Stena Line)
54 €
 • Rezervēts: Ce, 10.9.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 29.9.2020. - Ot, 29.9.2020.
 • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
Larvik - Hirtshals
(Color Line)
112 €
 • Rezervēts: Se, 19.9.2020.
 • Ceļojiet: Se, 26.9.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1

  Kā rezervēt prāmi uz Dāniju

  Rezervācijas prāmi uz Dāniju nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Dāniju

  Šī Skandināvijas valsts Dānijas atrodas uz ziemeļiem no Vācijas.

  Dānija ir skaista valsts sulīgs zaļā laukos un ritošā pauguri. Dānijā ir svaiga klimats un daudz, lai apmeklētājs redzēt un darīt, tostarp populāro Hansa Kristiana Andersena muzeju Odenses un dinamiskas kultūras un vēstures valsts galvaspilsētā Kopenhāgenā.

  Jitlandes jūs varat atrast Legoland kas padara lielisku dienu, kas paredzēti bērniem. Ja vēlaties, lai izpētītu vairāk dzīves izmēra arhitektūra varat apmeklēt tuvējo ciematu Ebeltoft, kas ir bruģētas ielas un Pildrežģu mājas.

  Ceļojumi uz ziemeļiem, un jūs atradīsiet pludmales kūrortiem Lokken un Lonstrup, kas ir slavens ar saviem mākslas jūras ainavām.

  Dānija Travel Guide

  Slavena ar savu krāsains mākslu un arhitektūru, Dānija ir arī mājvieta apdullināšanu laukos. Lai uzstādītu sev līdz ekskursiju dienas, tas ir laba ideja, lai aizpildītu līdzi smalkmaizītes, Dānijas specialitāti.

  Dānija atrodas uz ziemeļiem no tās tikai zemes kaimiņš, Vācija , dienvidrietumiem no Zviedrijas, un uz dienvidiem no Norvēģijas. Dānija arī ietver divas ārzonas teritorijām, Farēru salas un Grenlandi, piešķirto mājas normu 1948. un 1979. gadā, attiecīgi. Valsts galvaspilsēta ir Kopenhāgena. Dānija robežojas gan Baltijas un Ziemeļu jūras padarot Dānija prāmju pārvadājumiem atslēga tās komerciāliem panākumiem.

  Ja esat lietojis prāmi uz Dāniju no Lielbritānijas tu ieradīsies uz Esbjerg rietumu Jitlandē. No šejienes jūs varat apskatīt skaisto daudzveidīgu ainavu no Dānijas pussalas ar plakanām audzēšanas zonās rietumos ar zaļajiem pauguriem austrumos.


  Ceļojumu Dānijā

  Ir bieža prāmju reisu no Kalundborg līdz Århus, Ebeltoft uz Sjællands Odde un Ronne uz Kopenhāgenu, kā arī daudzi citi vietējie maršruti. Galvenās pilsētas uz visām salām ir savienotas ar dzelzceļa tīklu, tostarp Olborgas, Kopenhāgenu, Esbjerg, Herningā, Horsens, Odenses un Randers. Dānijas Valsts dzelzceļš darbojas vairāki izteikt vilcienu sauc Lyntogs kas nodrošina tālsatiksmes, non-stop ceļot.

  Starppilsētu IC3 vilcieni ir ātrāk un tieša. Ar automašīnu, satiksme notiek pa labi un ceļu sistēmas Dānijā padara bieži izmanto prāmju šķērsot starp fjordi un salām.


  Lietas, lai aplūkotu

  Christiania, Copenhagen `neatkarīgais" hipiju kopiena dibināta 1971. gadā, sniedz mājas tiem, kas meklē alternatīvu dzīvesveidu. Jūs varat apmeklēt dzimtene lielā pasaku rakstnieks Hanss Kristians Andersens Odense un veikt paskatīties Hansa Kristiana Andersena muzejs. Pilsētas centrā jūs atradīsiet Dānijas skaisto ezeru rajonā, netālu Silkeborg.

  Pilsētas centrā jūs atradīsiet Dānijas skaisto ezeru rajonā pie Silkeborg

  Jitlandes jūs varat atrast Legoland kas padara lielisku dienu, kas paredzēti bērniem. Ja vēlaties, lai izpētītu vairāk dzīves izmēra arhitektūra varat apmeklēt tuvējo ciematu Ebeltoft, kas ir bruģētas ielas un Pildrežģu mājas. Ceļot uz ziemeļiem, un jūs atradīsiet pludmales kūrortiem Lokken un Lonstrup, kas ir slavens ar saviem mākslas jūras ainavām.