Prāmji uz Krētas

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Krēta prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjiem uz Krētu, ieskaitot Chania un Heraklionu. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu prāmi uz Krētu. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt prāmi uz Krētu vai no

  Biļešu prāmi uz vai no skaistās Krētas salā nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Krētas

  Krēta, dienvidu no Grieķijas salām, kas ir iecienījuši tūristi no visas pasaules, lai savu nelīdzens kalnu ainavu iekšzemē, tā skaisti piekrastes pilsētām un pludmales , un tipisks grieķu kultūru.

  Apmeklētāji tiek vērsta uz Krētas gadu garumā. Sakarā ar tās dienvidu virzienu Crete labumu no siltā, mērens klimats - jūs varat ērti likt Krētā pludmales un sauļoties no aprīļa līdz oktobrim

  Izbaudiet brīnišķīgo ainavu Krēta var piedāvāt, izpētīt sīkas tradicionālos ciematus iekšzemē! vai apmeklēt seno Minoan pils Knossos -! lai kā jūs izlemtu darīt ar savu uzturēšanās Krētā, jūs esat pārliecināts, lai būtu neaizmirstamu un patīkamu laiku

  Krēta, ceļojumi, atpūta

  Pildīts ar vēsturi un kultivētas virtuvi, Krētas salā ir ideāli piemērots tūristiem, kas vēlas kaut ko atšķirīgu no savas brīvdienas. Ar siltām temperatūrām un zelta smilšu pludmales Krēta ir lieliska vieta, kur atpūsties, bet ir arī daudz aktivitāšu varat baudīt, ja jūs pēc aktīvas laika prom.

  Krēta ir lielākā no Grieķijas salām, kas atrodas Vidusjūrā. Tas ir populārs tūrisma galamērķis, jo tās siltā laika gandrīz visa gada garumā un skaisto apkārtni. Krēta ir eksotisku krasta līnija vairāk nekā 1000 kilometru izraibināta ar senatnīgs smilšu pludmalēm un daudziem līčiem un pussalām.

  Vēsturiski Krēta vienmēr ir bijusi ļoti svarīga, jo mājās slavenā Minoan civilizācijas. Pierādījumi par to vēl var atrast slaveno arheoloģisko izrakumu vietas Knossos, Phaistos un Gortys. Tūkstošiem apmeklētāju nāk katru gadu uz Krētu ne tikai baudīt silto Vidusjūras klimatu, gleznaino apkārtni un grieķu kultūru, bet arī liecinieks šīm arheoloģisko secinājumus.


  Ceļojumu Krētā

  ir dažādi prāmji uz Krētas savieno no kontinentālās Grieķijas un citām Grieķijas salām. Vieglākais veids, kā ceļot Krētā ir iznomāt automašīnu, kas nav pārāk dārgi, taču jāievēro daži noteikumi, piemēram, disku uz cietā pleca, ja jums ir lēns vadītājs un ir apnicis par mopēdu garām. Tāpat pārliecinieties, lai izmantotu ragu, cik vien iespējams, Krētieši neiebilstat, ka


  Things to redzēt

  Krēta ir vairākas vietas apmeklēt. Jūs varat apmeklēt dažādas vēstures un arheoloģijas muzeju, Venēcijas cietoksnis, Akropole, arheoloģisko izrakumu vietas, piemēram, Knosas un Phaistos un dažādiem maz ciematu un pludmales izjust grieķu kultūru un tradīcijas.

  Krēta ir daudz dārgumiem izpētīt; Jūs varat apmeklēt skaisto piekrastes ciemus, kas iet caur kalniem un sulīgs zaļā ielejas ieskauj smaržo pēc jasmīna un apelsīnu ziedu vai vienkārši atpūsties uz pludmali pēc jūsu izvēles. Ja jūs iedomātā dažas āra aktivitātes, Krēta piedāvā dažādas aktivitātes, piemēram, pārgājieniem, kalnu tūrisms un makšķerēšana utt.

  Jūs varat arī izbaudīt tradicionālo grieķu kultūru un baudīt greznas grieķu/Vidusjūras ēdienu tradicionālākās krodziņi vai iet traks ballēties krogos, kas izraibināta visā vietā. Neatkarīgi no jūsu izvēles, tad Krētieši pārliecinieties, ka jums ir patīkams reizi.