Prāmji uz Bornholmas

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Salīdziniet prāmjus Bornholmas šādos maršrutos:

 • Koge uz Ronne
 • Sassnitz līdz Ronne
 • Ystad līdz Ronne

rezervācijas prāmis uz Bornholmas ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Bornholmas prāmi

  Rezervācijas prāmi uz vai no Bornholmas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Bornholmas

  Bornholma ir maza Dānijas sala, kas atrodas Baltijas jūrā starp Dāniju, Zviedriju, Poliju un Vāciju.

  Tās stratēģiskā atrašanās vieta nozīmē, ka tā vienmēr ir bijusi kaulu strīdus visām apkārtējām valstīm.

  Bornholma ir sala ar iespaidīgu skatu un bagātības objektiem.

  Bornholma bija iebruka dažādas reizes Zviedrijas un Vācijas spēku un ietekmi uz šiem iebrukumiem joprojām var redzēt uz salas. Neskatoties uz to, salas ar senām tradīcijām attiecībā uz tūrismu ir patīkamu gaisotni visur.

  Bornholma ir apveltīta ar bagātīgu dabas skaistumu un atrakcijas visā salā. Tās patīkamu apkārtni maigs klimats un izsmalcināti padara to par populāru brīvdienu galamērķis.

  Bornholma Travel Guide

  Ar tikai 40 km posmā pie tā platākajā vietā, salas Bornholmas ir niecīga galamērķis masas Skandināvijas. Bet neļaujiet šo muļķis tu, kā Bornholma ir piepildīta ar bagātību darbību un iespaidīgu ainavu.

  Bornholma ir maza Dānijas sala, kas atrodas Baltijas jūrā starp Dāniju , Zviedrija, Polija un Vācija. Tās stratēģiskā atrašanās vieta nozīmē, ka tā vienmēr ir bijusi kaulu strīdus visām apkārtējām valstīm. Bornholma ir sala ar iespaidīgu skatu un bagātības objektiem.

  Bornholma bija iebruka dažādas reizes Zviedrijas un Vācijas spēku un ietekmi uz šiem iebrukumiem joprojām var redzēt uz salas. Neskatoties uz to, salas ar senām tradīcijām attiecībā uz tūrismu ir patīkamu gaisotni visur.

  Bornholma ir sala ar iespaidīgu skatu un bagātība objektiem


  Ceļojumi uz Bornholmas

  Ronne osta Bornholmā var sasniegt viegli no ostām Koge Dānijā, Ystad Zviedrijā, un Sassnitz vācu sala. Jūs varat pasūtīt Bornholma prāmjus ar AFerry vienkārši un droši tiešsaistē.

  Bornholma ir tikai aptuveni 40 kilometrus tā platākajā vietā, un ir plašs tīkls ceļu un veloceliņu. Jūs varat iznomāt automašīnu un velosipēdu uz salas, vai alternatīvi hop vietējiem autobusiem, kas pakalpojuma lielākā daļa salu vai pat nolīgt taksometru.


  Ko darīt

  Don 't maldīties ar mieru salas Bornholmas ir piepildīta ar dažādām aktivitātēm, piemēram, makšķerēšana, jahtas, gumijlēkšana, sērfošanu un pārgājienu visiem tiem piedzīvojumu mīļotājiem, kādu skaistu smilšainās pludmales teritorijā gleznaino apkārtni un par zinātkārs veidam, kas "gribētu, lai izpētītu Bornholmas ir dažādas atrakcijas, piemēram, Bornholmas pili, vējdzirnavām, viduslaiku baznīcas un dažādu vēsturisko, mākslas un kultūras muzeju.

  Bornholma ir arī liela kolekcija vietējo specializētos veikalos pārdod dažādas vietējā ražojuma mākslas un amatniecības, kā arī svaigus salu ražot, piemēram, zīdkoka, vīģes un mellenēm pie pazeminātām cenām. Salas galvenais ienākumu avots ir no zvejas, mākslas un amatniecības izgatavoti no stikla un keramikas, piena lopkopība un tūrismu.