Prāmis uz Beļģiju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Beļģija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus Beļģijā, ieskaitot Zēbrigē no Anglijas. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu prāmi uz Beļģiju. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt prāmi uz Beļģiju

  Biļešu prāmi uz vai no Beļģijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Beļģiju

  Beļģija ir maza, bet slavens un ietekmīga valsts, kas robežojas ar Franciju, uz rietumiem, un Nīderlandē, Luksemburgā un Vācijā uz Austrumiem.

  Beļģija ir mūsdienīga un augsti attīstīta valsts. Apmeklētājiem novērtēs ne tikai skaistumu savu pilsētu, bet arī augstu dzīves līmeni, var redzēt šajā valstī, kā arī tās izcilo infrastruktūru un sabiedrisko transportu.

  Ir daudz ko redzēt un do Beļģijā. Galvenās pilsētas Briselē un Antverpenē piedāvā plašu atrakcijas un aktivitātes, un abiem ir bagāta un interesantu kultūru, kas var rasties.

  Protams daudz apmeklētāju Beļģijā ceļot, lai redzētu, Brige, ar savu slaveno arhitektūru un kanāli, kā arī tās restorāniem un šokolādes.

  Beļģija ceļvedis

  Beļģija ir valsts, kas atbalsta tūristus ar atvērtām rokām. Ar lielu apskates un vietējās delikateses, tur nekad nav blāvi brīdis šajā mazajā vēl strādīgs valsti.

  Beļģija ir maza, augsti attīstīta un blīvi apdzīvota valsts (10 miljoni cilvēki) pie krustpunktā Rietumeiropā. Beļģija ir viens no dibinātājiem ir Eiropas Kopienas un ir sēdeklis no NATO un tās galvaspilsētu.

  Ar prāmi uz Beļģiju, jūs redzēsiet, ka ir augsts dzīves līmenis. Tas ir redzams tās izcilo pārtiku, mājokli, veselības aprūpi, izglītību un infrastruktūru, tās pasaules rekordu par augstu produktivitāti un zemas nabadzības, un atzinību ārzemniekiem, kas dzīvo šajā valstī.

  Beļģija tuvākajiem kaimiņiem ir Franciju uz dienvidrietumiem, Luksemburgas uz dienvidaustrumos, Vācijā uz austrumiem un Nīderlandes uz ziemeļiem. Ir regulāras Beļģija prāmji AK pārāk, tostarp populāro Hallas līdz Zeebrugge maršrutam, ko vada P&O Ferries.

  holandiešu un franču valodā abi runā Beļģijā. Laiks ir sezonas, ar siltā laika no maija līdz septembrim un sniega iespējamo ziemas mēnešos.


  Ceļojumu Beļģijā

  Beļģijas Nacionālā dzelzceļa ir liels dzelzceļa tīklu ar regulāriem un biežiem vilcienu uz lielāko daļu līnijām. Ceļot ar auto, satiksme diskus pa labi. Galvenās pilsētas ir savienotas ar pa bezmaksas automaģistrālēm. Automaģistrāles ir apzīmēti ar baltu `E" par zaļo zīmēm, citas maģistrālēm ar prefiksu `N", un nelielas ceļu ar 'P'. tā lieluma, nav iekšējie lidojumi Beļģijā. Ostas pilsēta Ostendes ir ērti atrodas tieši blakus dzelzceļa stacijai.


  Lietas, lai aplūkotu

  Apmeklējiet izgudrots Antverpenē, kas tagad tiek uzskatīts par aptuveni par lecekts modes un mūsdienīgu dizainu, vai apmeklēt politisko kapitālu jauno Eiropu, Brisele. Apbrīnot viduslaiku sirdi Ģentē kas lepojas daudzas vēsturiskas ēkas, tai skaitā trīs abbeys. Galvenās atrakcijas St Bavo katedrāli, vietu Charles V kristību un mājvieta mistisko Jēra adorācijā, Van EYCK brāļu šedevrs.

  Īpaši ikonu redzi Briselē ir Manneken Pis , statuja mazs zēns urinē uz strūklaku. Ir daudz stāstu aiz šī statuja, viss, kas jums būs iespēja dzirdēt, kad jūs apmeklējat. Uz Manneken Pis ir vairākas maskas, lai jūs bieži redzēt viņu dressed augšu.