Prāmji uz Albāniju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Albānija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervējot prāmis Albānijā ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Albānija prāmi

  rezervēt prāmi uz vai no Albānijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Albānijas

  Albānija, kas ir salīdzinoši neskarta masu tūrismu mierīgu un gleznainu galamērķi. Albānija lepojas daudzveidīgu ainavu; ar skaistām pludmalēm, apdullināšanas kalnu ainavu un gleznainu ezeriem un mežiem.

  Albānija ir tipisks Vidusjūras klimats ar karstām sausām vasarām un vēsām, mitrām ziemām. Gar krastu jūs atradīsiet vidējās vasaras temperatūras ap 30 grādiem pēc Celsija.

  Tas viss padara to par ideālu vietu, lai apmeklētu ar prāmi, it īpaši, ja jūs vēlaties, lai apvienot tipisku pludmales brīvdienas ar kaut ko mazliet vairāk interesantu un piedzīvojumu.

  Neaizmirstiet, ka ir maršruti pieejami no Albānijas, ka jūs varat pasūtīt ar AFerry, ar prāmju Itāliju .

  Albānija ceļvedis

  Albānija ir aizvien populārs tūrisma galamērķis, un ar regulāriem prāmju no Itālijas tas ir vairāk pieejamu nekā jebkad agrāk. Vai esat kultūra grifs, vēlas apbrīno lielisku laukos vai tikai iedomātā mazliet sauļotos, Albānija tiešām ir to visu.

  Albānija ir daudzveidīga ainava ar kalni, meži, smilšu pludmales un ezeri. Ainava tiešām ir to visu. Albānija ir tipisks Vidusjūras klimats ar karstām sausām vasarām un vēsām, mitrām ziemām. Gar krastu jūs atradīsiet vidējās vasaras temperatūras ap 30 grādiem pēc Celsija. Tas viss padara to par ideālu vietu, lai apmeklētu ar prāmi uz Albāniju, it īpaši, ja jūs vēlaties, lai apvienot tipisku pludmales brīvdienas ar kaut ko mazliet vairāk interesantu un piedzīvojumu.

  ainava tiešām ir tas viss


  Ceļojumu Albānijā

  Lielākā daļa no galvenajiem ceļiem, kas savieno galvenās pilsētas ir tika modernizēta un piedāvā labu standartu ceļojumu padarīt automobilim ideālu transporta līdzekli.

  dzelzceļi Albānijā administrē valsts dzelzceļa uzņēmuma Hekurudha Shqiptare (HSH). Pēdējos gados konkurss ir ieviesta dzelzceļa sistēmā, un tur ir dažas modernizācijas bet automašīnas joprojām uzrāda labāku alternatīvu dzelzceļu.


  Vietas apmeklēt

  galvaspilsēta Tirena, neliela stropu kultūru un vēsturi vislabāk izpētīts ar kājām. Tās arhitektūra ir būtiski ietekmēja Itālijas un Turcijas kultūru. Galvenais reliģija šobrīd ir musulmanis, bet jūs atradīsiet arī daudz mošejas, baznīcas un ūdens strūklakas bieži būvētas netālu mošejas ar osmaņu kā labas gribas žestu pret cilvēkiem.

  Galvaspilsēta, Tirena, neliela stropu kultūru un vēsturi vislabāk izpētīts ar kājām

  Durres, kas ir ļoti tuvu galvaspilsētas Tirānas, ir kļuvusi par valsts lielākais brīvdienu kūrorts, ar kilometrus nesen glistening jaunuzcelto viesnīcas uzliku savu neskarto smilšainu piekrasti. Tas ir arī valsts vecākā pilsēta ar bagātu kultūras mantojumu. Pilsēta tika dibināta ar grieķu kolonistu 627 BC, un šodien tās visvairāk iespaidīgs tūristu apskates objekts ir romiešu amfiteātris iepazīšanās no 2. gadsimta pirms mūsu ēras. Pilsētas bagātā vēsture ir muzeja arheoloģijas noteikti ir vērts apmeklēt.

  Vlore, Albānija ceturtā lielākā pilsēta, ir arī vēl viens albāņu pilsēta vērts apmeklēt. Pilsēta atrodas gleznainā līcī Vlore un ir dabiski aizsargāts no sliktiem laika apstākļiem. Vlore kļūst aizvien populārs tūrisma galamērķis, un pilsēta tagad lepojas ar pilnu izmitināšanas un izklaides. Ļoti daudz vērts apmeklēt ir lielisks Murads mošeja celta starp 1542 un 1157. Tikai pārliecinieties, ka jūs valkā cieņas apģērbu, ja plānojat apmeklēt.

  Apmeklējiet Albāniju ar prāmi neaizmirstamu brīvdienu pieredzi pie uzvarēts dziesmu. Jūs tiešām to nenožēlosiet!