Prāmju saulespuķu Prāmji

Prāmju Sunflower
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt prāmju Sunflower prāmi ap Japānā. Prāmju Sunflower darbojas lielus kuģus ar diapazonu borta izmitināšanas iespējas. AFerry vienmēr ir jaunākās un piedāvājumus uz Ferry Saulespuķu prāmjiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Prāmis Saulespuķu prāmjus Beppu, Osaka, Kobe, Oita un Kagoshima. Visiem Ferry Saulespuķu maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem NE VĒLĀK KĀ 2 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
6
Īsākais šķērsojums:
Kobe - Oita
11 h 20 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Prāmju Sunflower Maršruti

    Uz klāja Ferry Saulespuķu prāmjiem

    Ferry Sunflower piedāvā plašu borta izmitināšanu visās cenu kategorijās. Shared tūristu izmitināšanas ir ideāls backpackers, bet, ja jums ir nepieciešams vairāk privātumu, tad privātā izmitināšanas ir pieejama, tostarp luksusa luksusa istabas komplektā ar visām ērtībām jūs varētu sagaidīt viesnīcas istabā. Katram kuģim ir grand publisku vannas istaba, kas ir atvērta ikvienam no rīta vai vakarā.


    Par Ferry Sunflower Ferries

    Lieliska panorāmas skatu uz Japānas var redzēt no visām prāmja Saulespuķu kuģiem. Katram kuģim ir plašs padarot to par perfektu izvēli ceļojumu ģimenēm. Lielākā daļa reisu ir pa nakti, tādēļ, ja jūs izmantot naktsmītnes pieejamo jums justies svaigi un uzpildīt, kad jūs sasniedzat savu galamērķi no rīta.