Prāmji uz Velsu

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Velsa prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervējot prāmis Velsā ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Dublin - Holyhead
(Stena Line)
324 €
 • Rezervēts: Ot, 24.11.2020.
 • Ceļojiet: Se, 19.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 4

  Kā rezervēt prāmi uz Velsu

  Biļešu prāmi uz vai no Velsas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Velsas

  Velsa ir daudzas jomas, izcilu dabas skaistumu un parkiem, kas ir labi vērts apmeklēt.

  iespējamība ir, ka jums būs vadīt caur daži no tiem, tad kāpēc ne apstāties un staigāt ap tiem pa ceļam cauri?

  Velsa ir daudz ko piedāvāt apmeklētājiem. Tas ir labi pazīstama ar savu nelīdzens dabas skaistumu un jebkurš sporta ventilators ir saistīts baudīt sevi šajā regbija mad nācija.

  Velsa arī notika 2010. gada Ryder kausu lielisku Celtic Manor Resort Newport parāda tikai to, liels golfu galamērķis tas ir pārāk.

  Velsa Travel Guide

  Veikt prāmi uz Velsas atklāt zemi atzīmēta ar unikālu kultūras mantojumu un iemērktas vēsturē tik bagāta, un tādā dziļumā, zaļot velsiešu ielejas Jebkurš vizīte Velsā ir pienākums atstāt jūs ar dzīves atmiņām un dārgumu trove skaistas fotogrāfijas majestātiskie Velsas laukos ..

  Ceļošana Velsā

  Velsa ir daudz kalniem. Jā, dīvaini lieta teikt, bet tas ietekmē to, kā jūs apceļot Velsā. Braucot no austrumiem uz rietumiem, ir diezgan viegli. Braucot no ziemeļiem uz dienvidiem, nav tik vienkārši. Būsim godīgi - ja Jums ir steigā, lai saņemtu no ziemeļiem uz dienvidiem, jūs gatavojas nepieciešams lidot. Bet Velsa nav veida vieta, kur jūs vēlaties, lai steigā. Lēnāk ceļošanas laiks nozīmē, ka jūs patiešām iegūt novērtēt skaistumu ainavu.

  Ceļošana ar automašīnu prasīs apmēram piecas līdz sešas stundas, un iesaistīt iet pa daudziem kalniem, tāpēc pārliecinieties, ka jūs esat laimīgi iet uz augšu, kalnā, pirms sākat. Ja jūs plānojat savu maršrutu labi, jūs varat atrast sev iet cauri Snoudonijas nacionālais parks ar savu apdullināšanu kalnu ainavas.

  Vilcieni biļetes nedaudz labāk. Ir viens ātrgaitas vilcienu dienā starp Holyhead un Kārdifā, lai gan, ja mēs jums pateiks, ka tas apstājas arī pāris stacijās Anglijā, jūs varat iedomāties, kāda apkārtojošs ceļš, kas nepieciešams, lai iegūtu starp abām pilsētām. Izņemot to, ka jums ir labākais off dodas uz vietējo vilcienu, pašlaik ekspluatē Arriva Trains Wales , kas, lai gan ir lēns, iet cauri dažiem apdullināšanu dekorācijas.


  lietas redzēt Velsas

  Velsa ir daudzas jomas, izcilu Nacionālās skaistuma un Nacionālo parku, un tie ir vērts apmeklēt (un, ja godīgi, jums 'atkārtoti, iespējams, nāksies braukt pa vismaz daži no tiem, tad kāpēc ne apstāties un staigāt apkārt pārāk).

  Velsa ir daudzas jomas, izcilu Nacionālās skaistuma un Nacionālo parku

  Lai ziemeļos atrodas Snoudonijas nacionālais parks, mājas Mount Snowdon. Tas ir augstākais kalns Anglijā un Velsā, un to var uzkāpa nu diapazonā no ietves vai caur iegūt Snowdon Mountain dzelzceļš, kas izkāpj visu ceļu uz virsotni. Par Snoudonijas nacionālais parks pārējais piedāvā fantastiskas iespējas pastaigu.

  Tikai aiz Mount Snowdon ciematā Llanberis ir Electric Mountain, mājvieta Dinorwig Power Station. Tas ir hidroelektrostacijas, kas piegādā elektroenerģiju National Grid un kas ir izvietota lielākā dobums sistēmu Apvienotajā Karalistē.

  Ir plašs mantojuma, galvenokārt šaursliežu, dzelzceļš izkaisīti apkārt Velsā, jo īpaši uz ziemeļiem un rietumiem. Šie dzelzceļa bieži datumu no rūpnieciskās revolūcijas un sākotnēji bija paredzēts veikt mīnu minerālvielas uz leju, lai savienojums jāpārdod. Mūsdienās, tomēr viņi par fantastisku braucieni visu vecumu cilvēkiem. Daudzi dzelzceļi piedāvā atlaižu biļeti, kas izpaužas jums iebraukšanu citās dzelzceļiem vietējā teritorijā.

  Lūdzu, ņemiet vērā, ka Swansea Cork prāmju pakalpojumu vairs darbojas.