Prāmji uz Amerikas Savienotajām Valstīm

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Savienotās valstis prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus no Maiami līdz Bimini (Bahamas), no Sietlas un San Juan salu, Sietlā un Victoria (Kanāda), no Bostonas uz Provincetown un Salem, vai rezervēt visu dienu Access Pass Ņujorkas ūdens taksometru. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu United States prāmi. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Savienotās Valstis prāmi

  Biļešu ASV prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par ASV

  Amerikas Savienotās Valstis ir lielisks galamērķis tūristiem. Šī valsts tiešām ir to visu. Vai jūs vēlaties, lai izpētītu dabu, vai jūs esat vairāk kā urbanite. Izmantojot AFerry jūs varat pasūtīt prāmjus ASV vai uz vai no ASV, vienkārši un viegli, lai palīdzētu jums veikt lielāko daļu no jebkuras uzturēšanās.

  Amerikas Savienotās Valstis ceļvedi

  Amerikas Savienotās Valstis ir multikulturāla nācija, jo plašu etnisko grupu un tradīcijas, un tā ir bagāta un aizraujošu vēsturi.

  Amerikas Savienotās Valstis sastāv no 50 valstu un federālais apgabals, tas ir ir pasaulē trešā lielākā nācija, apmēram tāda paša izmēra kā Ķīnā un ietver lielāko klimata veidi un valsts iedzīvotāju skaits ir vairāk nekā 317 miljonus.


  Ceļošana The ASV

  Pašlaik uz AFerry, jūs varat pasūtīt kruīzs uz brīnišķīgo kūrorta salas Bimini Bahamu. Tas ir lielisks veids, kā paplašināt jebkuru brīvdienas ap Florida jomā, jo kuģi pienāk un atiet no ostas Floridā.

  Resorts World Bimini superfast Prāmis sniedz šo pakalpojumu.

  Jūs varat arī rezervēt prāmjus un no Sietlas Vašingtonas apgabalā, jo Klusā okeāna ziemeļrietumu reģionā. No šejienes jūs varat pasūtīt prāmjiem uz San Juan salas, kā arī uz Vankūveras Britu Kolumbijā, Kanādā.

  San Juan salas ir zaļā paradīze ideāls relaksējoša un neapzināts un prāmi no Seattle ir ideāls sākums. Prāmis ir plānots veikt trīs un pusi stundas, bet ir visas iespējas, ka jūs redzēsiet vaļus pa ceļam, lai ceļojums var būt ilgāks.

  Ir 172 salas kopējo izplešanos veic starp kristāla zils ūdeņi, bet četri salas apkalpoto prāmi - San Juan Island, Zobenvaļi sala Lopez Island un Shaw Island - ir vieta, kur lielākā daļa gadu dzīvo pastāvīgie iedzīvotāji. Ir aptuveni 8000 kopā - lielākā daļa no tiem būs pastāstīt jums stāstu par to, kā viņi iemīlēja ar salām vizīti un nolēma uzņemt nūjas un pārvietot pastāvīgi.

  Pastaigas un riteņbraukšana ir ideāls veids, kā izpētīt salu. Jūs atradīsiet, ka dzīve plūst lēnāk uz salām un jūs sagaidīs draudzīgs viļņa vai "sveiki", kur jums iet.


  Lietas redzēt ASV

  Ja jūs ceļojat uz Amerikas Savienotajām Valstīm, izņemot tas ir daudzas interesantas ēkas un būves, patieso Amerikas Savienoto Valstu dārgums ir majestātiskums savas būtības. Tas nav svarīgi, ja jums iet uz skaistu un valdzinošs austrumu piekrastē vai iespaidīgu rietumu reģionā, jums tiks piesaistīti pie dabas, savvaļas ainavas un iepriecinās bezgalīgas izklaides un sporta veidiem šī lielā tauta. Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt Bimini salas uz Bahamu salām, tas ir gabals paradīze uz Zemes.

  garš saraksts ar lietām, lai apmeklētu un darīt Amerikas Savienotajās Valstīs ietilpst ūdens sports, niršana ar akvalangu, snorkelēšana, makšķerēšana, pastaigu maršruti, sērfošana, slēpošana, kanoe, zirgu pārgājieni, gumijlēkšana un daudz ko citu.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus visā ASV ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!