Prāmji uz Taivānu

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Taivānu no Pingtan Ķīnā, līdz ostai Taichung. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu prāmi uz vai no Taivānas. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Taivāna prāmi

  rezervēt prāmi uz vai no Taivānas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Taivānas

  Taivāna atrodas 110 jūdzes no dienvidaustrumu krastā kontinentālajā Ķīnā. Jo TIAWAN jūs varat sagaidīt karstu mitrs klimats, lai gandrīz visu gadu. Ar musons sezonā janvārī līdz martam, un apdeguma karstā laikā no jūnija līdz septembrim, no oktobra līdz decembrim, ir labākais laiks, lai dotos uz laimīgu vidē.

  Taivāna ir viena no Āzijas vislabāk glabātajiem noslēpumiem. To ieskauj vairāk populārākajiem tūrisma galamērķiem tas ne vienmēr saņemt kredītu tā ir pelnījusi. Tomēr tas ir tas, kas padara Taivāna tik pievilcīgi. Ir daži pārsteidzošs apskates Taivānā, gan dabas un cilvēka izraisītu, no apdullināšanu klintīm un pasaules labākajiem karstajiem avotiem, uz spilgtu gaismu un arhitektūru uz displeja Taipejā.

  Lielākās pilsētas Taivānā ir labi savienoti ar autoceļiem un dzelzceļiem. Daudzi autobusi ir aprīkoti ar gaisa kondicionēšanu, un tur ir pārpilnība taksometru pakalpojumu pieejamību.

  Taivāna ceļvedi

  Taivāna, kas pazīstams arī kā "Ilha Formosa" vai "Beautiful Island" ir viens no Āzijas vislabāk glabātajiem noslēpumiem.

  Taivāna ir sala, uz pusi mazāks par Skotijas. Ar iedzīvotāju virs 23 miljoniem cilvēku, tā ir viena no visblīvāk apdzīvotajām vietām pasaulē. Lielākās pilsētas ir rosīgs un pārpildīti, bet, ja jūs vēlaties, lai saņemtu prom no ka stāvas kalni un sulīgs meži ir kontrastējošas alternatīva.

  Daudzi vietējie iedzīvotāji uzskata sevi par "bērni saldie kartupeļi". Tas ir tāpēc, ka sala Taivānas atgādina saldie kartupeļi, un ka saldie kartupeļi ir populārs raža daudzām saimniecībām.

  Nacionālais teātris Taipei ir pārsteidzoša struktūra pati par sevi ar tā ikonu apelsīnu jumts, bet tas, kas notiek iekšā, ka ir patiesi īpašs

  Ceļošana Taivānā

  Visas lielākās pilsētas Taivānā ir labi savienota ar autoceļiem un dzelzceļa līnijām. Express autobusu pakalpojumi izmantot ceļu savienojumus ar kurjerpasta pakalpojumiem, kas ir aprīkoti ar gaisa kondicionēšanu uz kuģa, padarot patīkamu veidu, kā iegūt apkārt.


  Lietas, kas redzēt Taivānā

  Nacionālais teātris Taipei ir pārsteidzoša struktūra pati par sevi ar tā ikonu apelsīnu jumts, bet tas, kas notiek iekšā, ka ir patiesi īpašs. Tā ir Taivānas galvenais skatuves mākslas vietām, rīko plūsmu notikumiem visa gada garumā.

  Tiem, kas meklē dabas orientieri vajadzētu meklēt ne tālāk kā Taroko Gorge. Liwu upe iet cauri aizai veidojot dziļas ielejas, aizas un ūdenskritumi. Ir daudz pārgājienu takas ap parku, kas ļauj jums redzēt marmora sieniņām kanjoni, milzīgas klintis un kalnu virsotnes tuvāk.

  Longshan Temple Taipei ir vērts apmeklēt, ja jūs interesē reliģijas un kultūras. Neskatoties uz to viens no mazākajiem pilsētas tempļos, tas ir viens no populārākajiem, jo tas ir patiesi unikāla un excudes siltumu, nav citās tempļos.

  Nacionālais pils muzejs ir mājvieta pasaulē lielākā un vislabākajiem vākšanas Ķīnas mākslu. Kolekcija ir pārāk liels, lai muzeja displeja tā māksla ir par rotāciju. Daži gabali datējami tūkstošiem gadu.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Taivānu ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!