Prāmji uz Dienvidkoreju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Dienvidkoreju no Japānas un Krievijas. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu prāmi uz Koreju. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Dienvidkorejā prāmi

  Biļešu prāmi uz vai no Dienvidkorejas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Dienvidkorejas

  Dienvidkoreja ir dienvidu pusē, Korejas pussalā, Ziemeļkoreja uz ziemeļiem, Ķīnas uz rietumiem un Japānas īsa prāmi uz dienvidaustrumiem.

  Apmeklējiet UNESCO noteiktās teritorijas, mācīties Martial Arts ar karaļa pilī, vai veikt ceļojumu uz DMZ. Koreja ir daudz ko piedāvāt, lai pack jūsu somas un izbaudīt relaksējošu atpūtu!

  Ir 20 nacionālie parki Korejā, tostarp trīs jūras parkiem. Šie parki ir mājvieta neskaitāmiem savvaļas dzīvniekiem, un ir saglabājušās labi.

  Ja jums patīk ūdens sportu, tad Koreja ir laba vieta, lai apmeklētu. Laika paliek silts vasarā ap 35C, un ziemā tas kļūst auksts ar syberian vējš nāk no ziemeļiem.

  Dienvidkoreja ceļvedi

  Korejas Republika (Dienvidkoreja), ir maza valsts, kas atrodas uz tālu austrumu pusē Āzijas

  ir bijuši kultūras jomā Ķīnā daudz no tās vēsturi, ievērojamie Ķīnas ietekme ir redzamas tradicionālajā korejiešu kultūrā. Tomēr daudzi būtiskas atšķirības joprojām un Dienvidkoreja ir spējusi saglabāt atsevišķu kultūras identitāti no citām valstīm.


  Ceļošana Dienvidkorejā

  Dienvidkoreja nav liela valsts, lai jūs varētu saņemt jebkur ātri, ja jūs lidot, un samērā ātri, pat tad, ja jums nav. Metro ir populāra lielākā daļa pilsētās, tostarp Seulā. Lielākām pilsētām jau ir vai attīstās apakšzemes pāreju. Jūs varat izmantot arī citus transporta līdzekļus, piemēram, autobusu un taksometru, gan autobusu pakalpojums ir daudz ekonomiskāku.

  Lietas, kas redzēt Dienvidkorejā

  Dienvidkoreja tradicionāli ir ietekmējušas budisma un konfūcisma, kas ir gan ļoti redzamas daudzās gleznas, skulptūras, keramikas un arī skatuves mākslas.

  Pateicoties Dienvidkorejas vēsturi, būvniecības un iznīcināšanu ir atkārtots bezgalīgi, kā rezultātā interesantu eklektisks maisījums arhitektūras stilu un dizainu. Kopš 1988. gada Seulas Olimpisko spēļu, Dienvidkoreja ir pieredzējusi plašu variāciju stilu arhitektūras ainavas dēļ. Mūsdienu arhitektūras darbs ir pastāvīgi cenšas līdzsvarot tradicionālo filozofiju "harmonijā ar dabu" un straujajā urbanizācija, ka valsts ir iet cauri, jo pēdējo gadu laikā.

  AFerry.lv piedāvā labāko veids, kā atrast lētāko prāmju maršrutus uz Dienvidkoreju ar savu viegli izmantot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!