Prāmji uz Slovēniju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

AFerry.lv ir lielākais tiešsaistes atlases lētu prāmji uz Slovēniju, kas rūpējas par katru galvenajā maršrutā, ar visu vadošo prāmi uz Slovēniju operatoriem.

  Kā rezervēt prāmi uz Slovēniju

  Biļešu prāmi uz vai no Slovēnijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Slovēnijas

  Slovēnija ir skaista dabas ainava ar augstu Alpu virsotnes paveras skats mirdzošo ezeriem un upēm. Klimats ir Vidusjūras ar viegliem karstām vasarām.

  Gandrīz 60% no zemes Slovēnijā klāj meži. Tas nav nejauši, bet rezultāts smaga darba un apzināti centieni, lai uzlabotu vidi valstī. Katru gadu vairāk nekā miljons koki stādīti, radot vairāk un vairāk skaistu mežu, kas jums ir, lai redzētu.

  kāpt nedaudz augstāks Slovēnijā, un jūs atradīsiet sev Alpos. Ideāls vieta ziemas sporta, bet arī mājās takas velosipēdu vai pārgājieniem. Kalni piedāvā arī lieliska iespēja izmēģināt adrenalīnu darbināmi aktivitātes, piemēram, raftings, smaiļošana un pat kanoe.

  Slovēnijas kulinārijas tradīcijas ir aizgūts no kaimiņvalstīm Itālijas un Ungārijas. Slovēņi nodot savu zīmi uz šiem pārtikas produktiem ar garšu svaigu, vietēji avoti sastāvdaļas.

  Slovēnija, ceļojumi, atpūta

  Slovēnija kļūst aizvien populārs tūrisma galamērķis, un ir slavena tā termālie ūdeņi, slēpošanas kūrorti un vairāk nekā 6000 jūdžu attālumā no marķēto pārgājienu takas.

  Slovēnija ir viena no populārākajām un skaistākajām valstīm Eiropā, ar saviem skaistajiem ezeriem, burvju alām, apdullināšanas ūdenskritumiem un neskaitāmi pakalni un kalni Slovēnija ir daudz ko piedāvāt savu nākamo brīvdienu plānu.

  Slovēnija ir daudz upju, kas piedāvā ūdens sporta un makšķerēšanu. Avoti vairāki upju ir vietas īpašas nozīmes dabas objektos ar Soca upes ieleja ir pirmais Eiropas galamērķis ekselences - EDEN. Visā valstī, var apbrīnot skaistumu Alpu upju, pārsteidzošo ainavu līdzenumu upju un karsta ūdenstecēm, kas ir formas mistiskos karsta pazemes parādības un daudzas maģiskas dobumos. Austrumu Slovēnija ir pazīstama ar saviem termālajiem avotiem, ap kuru daudzi termālie spa ir izstrādāti.

  Laika Slovēnijā atšķiras atkarībā no gada laikā. Ir arī trīs klimata ietekmē valstī. Tas parasti ir auksts kalnos, piekraste ir sub-Vidusjūras klimats, un ziemeļaustrumos zemiene ir kontinentāls klimats. Vidējā temperatūra ir vieglas jūlijā, un ap 0 ° C janvārī.


  Ceļojumi uz Slovēniju

  Prāmji uz Piran no Venēcijas var rezervēt AFerry. Šie prāmji darbojas Venezia Lines


  Things to redzēt

  Slovēnija piedāvā sporta aktivitātes visu gadu ziemā ir slēpošanas trases, vasarā tur ir ūdens sporta veidi, un rudenī ir riteņbraukšanas un pārgājienu takas.

  Triglava nacionālais parks ir atzīts par Slovēnijas skaistākajiem kalniem, Julian Alps. Slovēnija ir daļa no Natura 2000 Eiropas tīkls dabas aizsardzības jomās, saglabāt bioloģisko daudzveidību, un vairāk nekā trešdaļu no valsts ir pretected, ideāla vieta cilvēkiem, kuri meklē mieru un relaksāciju amidst dabas skaistumu

  Slovēnijai bagāts kultūras mantojums, un ir lepni saglabājot to. Jūs varat iegūt informāciju par visu vēsturisko formas radošuma vienā no Slovēnijas muzejiem. Visi lielākie periodi vēsturi ir labi saglabājies Slovēnijā formā arheoloģiskajiem atradumiem, ar jauni tiek atklāti visu laiku. arī ir saglabājušās Labs skaits piļu un četri no tiem ir desmitniekā Slovēnijas visvairāk apmeklētajām tūrisma objektiem.

  Slovēnijas arhitektūras mantojumu var redzēt gan pilsētu un valsti. Ar labi saglabājušās viduslaiku pilsētas centru, brīvdabas muzeji kopā ar modernām ēkām būs prieks jums. Lielākā daļa no pilis, muižas un pilis var izpētīt no iekšpuses.

  Slovēnija ir kaut ko piedāvāt ikvienam, rezervēt savu nākamo atvaļinājumu ar AFerry un baudīt neskarto dabas skaistumu.