Prāmji uz Singapūru

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Singapūra prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Singapūru no Bintan Island un Batam Indonēzijā. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu prāmi uz vai no Singapūras. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Singapūras prāmi

  rezervēt prāmi uz vai no Singapūras nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Singapūras

  Singapore veido 63 salām Dienvidaustrumu Āzijā, un tā atrodas 85 jūdzes uz ziemeļiem no ekvatora. Singapūra ir iedzīvotāju nedaudz vairāk par 5 miljoniem, ar galvenajiem runā valodās ir angļu, ķīniešu, malajiešu un tamilu.

  Populārākās pagātnes reizes Singapūra jābūt ēdināšanas un iepirkšanās. Sakarā ar etnisko dažādību Singapūrā plašs virtuvi ir pieejami, padarot to par lielisku vietu izmēģināt jaunus pārtikas produktus. Pārliecinieties atstāt dažas vietas jūsu bagāžā lai lietas atpakaļ, jo ir daudz iepirkšanās centri kārdināt jums.

  Lai samazinātu sastrēgumus un piesārņojumu, automobiļi ir ierobežoti un tāpēc dārga metode ceļot. Labākais veids, kā iegūt ap, ir ar autobusu vai vilcienu. Taksometri ir pieejami un tie ir salīdzinoši lēti, salīdzinot ar citām attīstītajām valstīm.

  Singapūra ceļvedis

  Singapūra ir dinamiska, kosmopolītiska pilsēta, valsts, slavens bagātu daudzveidību un apdullināšanu arhitektūru.

  Singapūra uzsāka dzīvi kā mazu zvejas ciematā. Kopš tā laika, laiki ir mainījušies nedaudz, jo šodien platība pieaug gan uz augšu un uz āru gan no iedzīvotāju skaita un zemes masa - Singapūra ir labi pazīstama ar savu daudzstāvu ēkas un atprasīt zemi, jo īpaši to cilvēks, kas pludmalēs.

  Viena svarīga lieta ir tas, ka valdība Singapūrā ir stingri noteikumi, lai saglabātu valsti tīru, piemēram, piegružošanu var nolaisties jums 500 Singapūras dolārs naudas sodu, kas līdzinās vairāk nekā £ 250. Tas ir liels sods, bet tas dara savu darbu, padarot labāku vidi gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem.

  Tas ir teikts par daudz galamērķiem, bet tur tiešām ir kaut ikvienam Singapūrā

  Ceļošana Singapūrā

  Automašīnas ir ļoti dārga pašu Singapūrā, pateicoties valdības nolēmumu mērķis ir piesārņojumu un sastrēgumus samazinot. Tūristi labumu no šīs, jo tas nozīmē, ka sabiedriskais transports ir daudz efektīvāks veids, kā iegūt apkārt. Ja jums ir īss laiks, tad, ņemot taksometru ir arī lieliska iespēja, šie pakalpojumi ir lētāki, nekā jums var tikt izmantoti, lai līdzīgos attīstītajās valstīs.


  Lietas, kas redzēt Singapūrā

  Tas ir teikts par daudz galamērķiem, bet tur tiešām ir kaut ikvienam Singapūrā.

  Mākslas afficianados būs savā elementā ar mākslas muzejiem un galerijām, kas izskatās pa dienu, un aizraujošu izpildītājmākslā iestudējumos redzēt naktī.

  Tiem, kas meklē naktsdzīve nebūs vīlušies, jo Singapūras iegūst jaunu Persona kā tumsa krīt. Jūs atradīsiet atdzesētu out bāri, kur jūs varat dalīties pudeli vīna pa labu sarunu, vietējās mūzikas pasākumus ar dinamiskas kultivētas jūtas, vai arī jūs varat doties uz naktsklubu, lai dzīvo mūziku un nakts garumā puse.

  Singapore ir lieliska vieta, lai apmeklētu aktīvās atpūtas. Ir daudzi sporta pieejamas darīt, daži no kuriem jums var nebūt sagaidāmie - ziemas sporta veidiem. Snow Dome ir vērts apmeklēt, un palīdzēs jums atpūsties no dabas tropu klimats.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Singapūru ar tās viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!