Prāmji uz Šetlendas salām

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervācijas prāmis uz Šetlendas salu ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt prāmi uz Shetland

  Biļešu prāmi uz vai no Shetland nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties pa kreisi, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz iet.


  Vairāk par Šetlandes

  Šetlandes salas atrodas tieši vidū trijstūra izveidota ar Fēru salām, Norvēģiju un Skotijā. Šīs salas ir raksturīga šķirnes savvaļas dzīvi un ārkārtas kokgriezumiem ainavu.

  Šetlandes salas sniedz unikālu iespēju izpētīt savvaļas ainavu, skatiet retu savvaļas dzīvniekiem, piemēram, roņiem, ūdri, vaļi un savvaļas putnu un dramatisko robains klintis ar greznību nav tālu no civilizācijas.

  Šetlandes ir īpaši pievilcīgi putnu vērotājiem, jo tuklīši, lapwings un redshanks, kā arī skaistas Stormy Petrels var redzēt.

  Ja jums ir ļoti paveicies, jums var arī redzēt Albert, vietējo zaudēto albatross.

  Šetlandes ir savs unikāls vēsturi, kultūru un mantojumu, kas iet atpakaļ līdz 6000 gadiem.

  Šetlandes salas, ceļojumi, atpūta

  grupa salām ziemeļu Skotijas piekrastē, Šetlendas salu ir pilna dzīvības, oriģinalitāti un nemaz, piemēram, `mini Skotijas" .

  pretoties kārdinājums uzskatīt Šetlendas salu kā neērti kārpu uz deguna britu salās. Neskatoties uz tās attālumu no jebkur citur, šīs salas ir ruggedly skaisti tādā veidā, kas ir atrodams ļoti maz vietas uz Zemes. Ir, protams, iespējams, ka tad, kad J.R.Tolkien tika iztēloties Viduszemē viņš domā par kaut ko, kas izskatījās mazliet līdzīgi Šetlandes.


  Ceļojumi ar Šetlandes

  Travel Šetlandes ir brīze, pateicoties neaptraipīts ceļu stāvokli un regulāro autobusu grafiku. Vai jāapzinās arī, ka daži no šiem ceļiem var būt šaura, un jums vajadzētu braukt uzmanīgi un velciet pāri, ja jūs braucat lēni un gawping pie dekorācijas, lai ļautu vietējiem vadītājiem aiziet pagātnē jums. Regulāra pēdu pasažieru prāmji ir pieejami no galvenās salas arī uz citiem 16 apdzīvotajām salām.

  Ir, protams, iespējams, ka tad, kad JRTolkien tika iztēloties Viduszemē viņš domā par kaut ko, kas izskatījās mazliet kā Šetlandes.

  vārds brīdinājums par bikes - ideja riteņbraukšanas ap Šetlandes var šķist idilliskā, kad tas ir saulains un silts un jūnijā. Tas būs šķist nožēlojams divas stundas vēlāk, kad esat riteņbraukšanas kalnā braukšanas vēju un horizontālās lietus, kas samērcēts caur ādu. Tu esi ticis brīdināts.

  Lietas, kas redzēt Šetlandes

  Šetlandes ir paradīze ikvienam, kas mīl dabu. Ne tikai tas lepoties daži apdullināšanu dekorācijas un cragged piekrasti, kas izsvīst izturīgs skaistumu, bet tā ir vieta, kur nākt, ja jūs baudīt putnu vērošana. Ne tikai jūs varat redzēt normālu klāstu jūras putnu un mazu zīdītāju, bet ir arī tuklīši, lapwings un redshanks kā arī skaistas Stormy Petrels. Ja jums ir ļoti paveicies, jums var arī redzēt Albert, vietējo zaudēto albatross. Esiet piesardzīgs tuvojas ligzdošanas vietas vaislas laiku, jo putni ir ļoti teritoriālas un aizsargā to jauniešu laikā.

  Papildus uz jūru, jūs varat redzēt roņus un vairāku sugu vaļu. Plombas ir ļoti bieži, un bieži vien būs ziņkārīgs cilvēkiem. Vaļu Redzēts ir daudz reti, tomēr prāmis bieži ir lieliska vieta, no kurienes vērot vaļus. Bieži sugas vaļa ap Šetlandes ietver Minke Whale un ORCA.

  Katru maijs redz Šetlandes uzņēmēja Shetland tautas mūzikas festivāls, kas piedāvā eklektisku sajaukumu britu un amerikāņu folkloras grupām dažādās krogiem un restorāniem ap salu. Ziemeļu platuma nozīmē, ka šīs izrādes doties arī uz nakti, jo tas diez izpaužas tumšs Šetlandes laikā vasarā. Midnight spēles golfs ir arī viegli iespējams.

  pusnakts spēles golfs ir arī viegli iespējams.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus Šetlandes ar savu viegli izmantot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!