Prāmji uz Saronic Islands

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Saronika Islands prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

 • Prāmji no Grieķija līdz Saronika Islands

 • Prāmji no Saronijas salas līdz Saronika Islands

  • Hydra - Poros
   1 šķērsošana katru dienu
   Saņemt cenu
  • 1 šķērsošana katru dienu
   Saņemt cenu
  • Poros - Hydra
   1 šķērsošana katru dienu
   Saņemt cenu
  • Poros - Spetses
   1 šķērsošana katru dienu
   Saņemt cenu
  • 1 šķērsošana katru dienu
   Saņemt cenu
  • Spetses - Poros
   1 šķērsošana katru dienu
   Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus vai Saronika salās salām, ieskaitot Aegina, Agistri, Hidra, Methana, Poros un Spetses. AFerry piedāvā dažādus prāmji uz Saronika salām, skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Saronika salas prāmi

  Rezervēšana Saronika salas prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Par Saronika salām

  Saronika salas atrodas tieši pie Grieķijas cietzemes, jo Saronika līci. Salas ir populārs ar atpūtniekiem no kontinenta, un daudzi ir brīvdienu mājas, kas Saronika salām.

  Varbūt jūs meklējat Grieķijas salām, piemēram, Krēta .

  Saronic Islands ceļvedi

  Saronika salas atrodas tuvu Atēnās, Grieķijas galvaspilsētu. Jūs atradīsiet apdullināšanu dabas skaistumu, tīras smilšu pludmales un neapdzīvotām kabatas paradīzes katrā salā.

  Saronika līcis ir mājvieta plašu kombināciju rosīgs pilsētas haosu un atviegloti, kas atpakaļ kultūra. Tiem, kam patīk izpētīt atklāsiet pārpilnība vēsturisko skaistumu, gan cilvēka un dabas, bet puse dzīvnieki atradīs rosīgu naktsdzīvi ar plašu bāriem un klubiem, no kuriem izvēlēties. Salas ir ļoti populārs ar atēniešu, tāpēc gaidīt istabu cenas raķete vasarā, īpaši nedēļas nogalēs.


  Ceļojumi pa Saronika salām

  Prāmji ir labākais veids, kā iegūt ap starp dažādām salām Saronika grupā, no kuriem visi var rezervēt šeit AFerry! Island Hopping darbība mēs ļoti iesakām, kas ļauj jums veikt visu Saronika salas var piedāvāt.

  Kad uz vienas no salām, metodes ceļojuma var mainīties. Automašīnas un velosipēdi ir aizliegti Hydra, bet tas, protams, palielina savu šarmu, jo galvenie veidi, ap salu ir ar ēzeļa vai vilkšanas laivu. Katrā ziņā, jums daudz interesantu braukt apkārt uzņemot visu ainavu.

  Uz salas Spetses, autobusi palaist bet privātajām automašīnām ir aizliegts, padarot sabiedrisko transportu ir ļoti dārgi. Tomēr velosipēdi un motocikli ir pieejami noma.

  No otras salas Aegina, Agistri, Methana un Poros vairāk tradicionālās metodes transportā ir pieejami, lai gan tie var būt dārgi. Ceļošana uz kājām, ir labākais veids, kā uzņemt skatus, netērējot savu grūti nopelnīto atvaļinājumu naudu.

  Lietas, kas redzēt Saronika salās

  Katram salā ir unikāls piedāvājums, tāpēc lēciena starp Saronika salām ir ļoti ieteicams, lai iegūtu vislabāko no jūsu apmeklējumu. Mēģinot apkopot Saronika salām pirmajā daļā, ir ļoti grūti, jo galvenā iezīme šīm salām daļa ir dažādi. Jūs atradīsiet dažādas atrakcijas no salas uz salu, un jūs arī būsiet pārsteigti par dažādām lietām, var atrast vienā salā vien!

  Ja gadās atrast sevi Aegina, tad drupas ir jāredz. Ir ieejas maksa, bet jums ir iespēja pieskarties (un pat sēdēt uz!) No plaisas drupas. Lai patiešām iegūtu visvairāk no tā, valkā savu peldkostīmu un baudīt peldi! Fantastisks skats var būt bijusi pāri šaurumu, kas stiepjas visu ceļu līdz Piraeus.

  Labs veids, kā domāt par Hydra ir pieklusināta, sarežģītākas versija Mykonos. Populārākās bāri sapulcējušies gar ostas; tie piedāvā ļoti dažādus dzērienus un skaļu mūziku visām gaumēm, līdz agri no rīta.

  Ar Saronika salām, izvēle ir jūsu rokās, un jums ir brīvi patiesi atjaunot saikni ar vienkāršu baudām ir cilvēks, kā jūs staigāt pa mūsu rase vēsturē starp skaisto apkārtni.

  Katra sala ir unikāls piedāvājums, lai lēciena starp Saronika salām, ir ļoti ieteicams

  Varbūt jūs meklējat citām Grieķijas salām, piemēram, Krēta .