Prāmji uz Krieviju

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat pasūtīt prāmjus uz Krieviju no Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Igaunijas, Korejā un Japānā. Grāmatu prāmji uz Krieviju tiešsaistē, vienkārši un droši ar AFerry. Skatīt zemāk jaunākajiem piedāvājumiem un grafikus.

  Kā rezervēt prāmi uz Krieviju

  Biļešu prāmi uz vai no Krievijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Krieviju

  Jūs varat piedzīvot kaut ko no subarktisko klimatā ziemeļos līdz subtropu klimatā Krievijas pilsētās ap Melno jūru, piemēram, Sočos.

  Kad daļa Austrumprūsijas, Kaļiņingrada ir ledus topogrāfijas, tomēr klimats ir salīdzinoši mērena ar vēsām vasarām un maigām ziemām.

  Krievija ceļvedi

  Aptverot 11 laika zonas, un robežojas ar 14 valstīm, tostarp Somijas, Polijas un Ķīnas, šī tauta ir pasaules superlielvalsts un pilns ar aizraujošu un interesantu lietu, ko darīt, redzēt un pieredzi. Jūs varat arī doties uz gandrīz nezināms teritorija Krievijā sauc Kaļiņingradas apgabalu. Šis Krievijas eksklāva ir pilna iespaidīgs katedrālēm un muzeju, kur var uzzināt visu par interesantu Padomju Savienības pagātni

  Krievija ir pilna ar neticami ainavu un teritorijām. plaši līdzenumi Urālu kalniem, milzīgas mežu Sibīrijā un galvenokārt kalnu un vulkānu reģionos, kā jūs ievadīt Krievijas tālie austrumi. Ir 23 UNESCO Pasaules mantojuma vietām Krievijā, kā arī 40 UNESCO biosfēras rezervāti, kas visi pievienot skaistumu šo valsti.

  Ar vissiltākais mēnesis ir jūlijs, Krievijas vasarās parasti ir diezgan karsts un mitrs Tomēr, sakarā ar milzīgo izmēru valstī; Jūs varat piedzīvot kaut ko no subarktisko klimatā ziemeļos līdz subtropu klimatā Krievijas pilsētās ap Melno jūru, piemēram, Sočos. Pēc tam, kad daļa Austrumprūsijas, Kaļiņingrada ir ledus topogrāfijas, tomēr klimats ir salīdzinoši mērena ar vēsām vasarām un maigām ziemām.

  Ir 23 UNESCO Pasaules mantojuma vietām Krievijā, kā arī 40 UNESCO biosfēras rezervāti, kas visi pievienot skaistumu šo valsti.


  Pārvietošanās Krieviju

  Tas nav ieteicams braukt uz Krieviju, jo sarežģītos Krievijas braukšanas noteikumiem un vispār agresīvu Krievijas braukšanai, bet tā vietā, lai izmantotu sabiedriskā transporta sistēmu , kas ir ļoti laba reputācija. Vilcieni ir arī ļoti labs veids, kā iegūt ap šāda plaša valsts ar pieturām visā Krievijas pilsētās, kā arī vilcieni uz Latvijas, Igaunijas, Polijas, Lietuvas, Vācijas, Čehijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Ungārijas.

  Kaļiņingradā, ir desmit tramvaja maršruti un seši trolejbusu maršruti, kas ir par kopumā ir ļoti labas kvalitātes. Ir arī daudz autobusu maršruti, lai jūs no vietas uz vietu ap šo apgabalu. Sabiedriskā transporta šeit ir pamatīga, taču tas var būt neticami pārpildītas un diezgan lēni uz sastrēgumstundas laikā, lai mēģinātu izvairīties no došanās mājās šajā laikā.


  Things to redzēt

  Galvenais piesaisti Krievijas ir jābūt galvaspilsēta un lielākā pilsēta; Maskava. Šeit Jūs varēsiet atrast leģendāro Kremļa parlamenta ēka, kurā konkurenti Londonas Towers Parlamenta ziņā Skyline dominances; Red Square, iespējams, slavenākais pilsētas laukums visu laiku un Lielais teātris, mājvieta neticami Lielā baleta trupā un neticami teātris pats par sevi.

  Ja nav iedomātā kājām visā šī milzīgā vēl elpu pilsētas, vienmēr ir laivu ekskursijas pa pilsētu, kur jums būs iespēja sightsee, vienlaikus atpūšoties kādā no jaukajām laivām. Ja pilsētas nav par jums, tad brauciens uz Krievijas Lapzemes, lai redzētu, Santa Claus apmierinās bērnam iekšpusē jums! Vēl viens no Krievijas ir neticami skati ir Mamaev Kurgan, kas ir vieta kaujas cīnījās Otrā pasaules kara laikā, un tagad ir mājvieta 83ft statuja Mātes Krievijas wielding zobens virs viņas galvas.

  Ja pilsētas nav par jums, tad brauciens uz Krievijas Lapzemes, lai redzētu, Santa Claus apmierinās bērnam iekšpusē jums!

  lielākā pilsēta Kaļiņingradas apgabalu, Kaļiņingradu, ir ļoti vēsturiska vieta, kur apmeklējot vecās katedrāles un baznīcas pilsētas ir kaut kas daudz tūristu vēlētos redzēt gan pilsētā. Ir arī daudz briljanti vietas, lai ēst un dzert, un varbūt jūs varētu iegādāties suvenīrus izgatavots no galvenā resursa pilsētas - dzintara. Svetlogorsk ir Kaļiņingradas apgabals galvenā piejūras pilsēta ar promenādē pārdod tradicionālos Kaļiņingrada dāvanas, piemēram, dzintara rotas un citus maziem suvenīriem. Varat arī apmeklēt Kuršu kāpu no šejienes, varbūt jūs varētu apmeklēt Vyshtynetskoye ezers, kas atrodas tur.