Prāmji uz Puertoriko

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Puertoriko caur ostu San Juan. AFerry piedāvā dažādus prāmji uz Puerto Rico, skatiet zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Puertoriko prāmi

  Biļešu prāmi uz vai no Puertoriko nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Par Puertoriko

  Puertoriko ir ASV teritorija, kas atrodas Karību jūras. Puerto Rico galvaspilsēta ir San Juan, kas arī ir salas galvenais prāmju osta. Prāmji uz San Juan ir pieejami no Santo Domingo Dominikānas Republikā, un to var rezervēt ar AFerry


  Puertoriko ceļvedis

  Puertoriko ir spēcīgas ietekmes no Spānijas, Āfrikā, un, protams, ASV. Tas ir atspoguļots iepirkšanās centri, restorāni un atmosfēras uz salas.

  Puertoriko ir tipisks Karību klimats, ar nelielu sezonālu svārstību. Visu gadu jūs atradīsiet temperatūru augstu divdesmitajos, ar dzesēšanas jūras vēju.


  Pārvietošanās Puertoriko

  Ārpus San Juan, Puertoriko nav attīstīta sabiedriskā transporta sistēmu, atstājot taksometru un automašīnu labākais veids, kā iegūt ap salu .


  Ko darīt ar Puertoriko

  Apkārtējā Karību jūra ir liels vilinājums cilvēkiem, kas apmeklē Puertoriko, ar lielisku iespēju sērfošana, niršana, makšķerēšana, un smaiļošana, kā arī fantastisks pludmales un sauļoties.

  Inland, Puertoriko ir lielisks golfa kursi, kurus var izmantot visu gadu, greznas viesnīcas un kazino līdzīgas tām, Las Vegas.