Prāmji uz Filipīnām

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus starp Filipīnu salām, ieskaitot Cebu City, Cagayan De Oro, Manila, Bacolod City, Tagbilaran City un Zamboanga City. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet daudz par jūsu prāmja Filipīnās. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Filipīnas prāmja

  Biļešu prāmja Filipīnās nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu jums patīk šajā lapā, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz atveriet .


  Vairāk par Filipīnām

  Filipīnas, oficiāli pazīstams kā Filipīnu Republikas, sastāv no vairākām salām, kas atrodas rietumu Klusā okeāna Dienvidaustrumu Āzijā. Kopumā ir vairāk nekā 7100 salām! Lielākā daļa no tām ir neapdzīvotas, jo tie ir pārāk mazi.

  Filipīnas ir zināt savu skaistumu. Ar krāšņām balto smilšu pludmales, kristāldzidru zilu jūru un vienu no pasaules lielākajiem bioloģiskās daudzveidības, to varētu raksturot kā paradīze. Tomēr, ņemot vērā to atrašanās vietu, salas ir nosliece uz taifūni. Par labāko laika ieteicams apmeklēt laikā novembrī - martā, par labāko izredzes karstā saulainā.


  Filipīnas Travel Guide

  Ja vēlaties krāšņs ainavu, izolāciju un lepns kultūras mantojumu, Filipīnas ir vieta jums.

  Tas būtu jāņem 20 gadus pavadīt dienu katrā salā Filipīnās. Lai gan lielākā daļa no mums diemžēl nav laika, lai to izdarītu, mēs varam izpētīt vairāk Filipīnām un tās mantojumu, pārvietojoties no salas uz salu.


  Ceļojumu Filipīnās

  Ja jūs izvēlaties salu hop (un jums noteikti vajadzētu), tad prāmji ir labākā metode, kā ceļot. Jūs atradīsiet informāciju par prāmju pieejamiem starp salām šajā lapā.

  Vilcienu pakalpojumi Filipīnās ir attīstīt un ir visvairāk ērts veids, kā iegūt apkārt uz zemes, ar guļamvagonu pieejamos pakalpojumus, kas ļauj jums veikt lielāko daļu jūsu stundas dienas laikā.

  Autobusi ir lētākais veids, kā iegūt ap ietvaros lielākajām salām. Plānotie braucieni ir pieejami no Manilas uz provinces uz ziemeļiem un dienvidiem.


  Lietas, kas redzēt un darīt Filipīnās

  Filipīnas ir mājvieta vairākiem UNESCO Pasaules mantojuma ieskaitot iespaidīgo Banaue rīsu terasēm, baroka baznīcas un Tubbataha Reef National Marine Park.

  Filipīnas ir iespaidīgs vieta, lai uzzinātu, niršanu, ar lielu dažādu niršanas vietām - no kuriem lielākā daļa ir PADI akreditēta niršanas skolas. Par niršanu izmaksas Filipīnu comparitively lētāk nekā vietās, piemēram, Austrālijā un Taizemē.

  Filipīnu arhipelāgā ir unikāla alu sistēmas, kas ir ļoti jautri, lai izpētītu, no kuriem daži ietver peldēšanu, lai saņemtu caur ceļojumu!

  Lai kur jūs dotos Filipīnās, jums ir pienākums būt pārsteidzošs pieredze droši zinot, kur ieguvāt daudz ar AFerry.