Prāmji uz Orkney

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Orkneju prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Orkneju salām, tostarp STROMNESS un St Margaretas Cerības no kontinentālās Skotijas. Izmantojot AFerry jūs vienmēr saņemsiet daudz par jūsu prāmi uz Orkneju salām. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt prāmi uz Orkneju

  Biļešu prāmi uz vai no Orkneju nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Orkneju salu

  Orkneju salas arhipelāgs Skotijas ziemeļos, ir mājvieta bagātu un daudzveidīgu vēsturi.

  Orkneju salas lepoties daudzas arheoloģiskas interesēm, tostarp dažas no vecākajām un vislabāk saglabātajām neolīta vietām Eiropā, pelnot Orkneju vietu UNESCO pasaules mantojuma sarakstā vietnes

  Orkneju ir arī daudz ko piedāvāt dabai mīļākais; Auskerry viens no mazākiem Orkneju salām, nodrošina ligzdošanas Arktikas zīriņi un Strom vētrasputnu. Par Orkneju salas ir ar draudzīgi vietējie iedzīvotāji, kā arī daudzos festivālos un pasākumos, kas notiek visa gada dzīvīgs un sveikt galamērķi.

  Orkneju salas ceļvedis

  Fakts dienas: ir vairāk nekā 70 salas, Orkneju salu arhipelāgā. Jā, tu būtu domājis tas bija skaidrs no daudzskaitļa rakstura vārdu `salu", bet pārsteidzoši liels skaits cilvēku, tikai dzirdēt vārdu Orkneju un domāt par lielu, pelēks lietus lāse kaut kur ziemeļos no Skotijas. Tas lietus reizēm -., Bet tur ir tik daudz vairāk, lai redzētu

  Ceļojumi ar Orkneju

  Divas trešdaļas no salas iedzīvotāju dzīvo kontinenta, tāpēc labākais veids, kā apceļot ir ar automašīnu vai velosipēdu (lai gan jāpatur prātā, tas ir uz ziemeļiem no Skotijas un ieskauj Ziemeļjūrā - ir diezgan iespējams, iespēja, tas tiks līst).

  Izņemot to, ka veids, kā nokļūt uz otru trešdaļu iedzīvotāju, iespējams, ir vai nu prāmju (no kuriem lielākā daļa pieder vietējā padome), vai padarot draugiem ar vietējo zvejnieku un pārliecināt viņus lai tevi no salas uz salu. Vietējā prāmi, iespējams, ir ieteicams maršruts. Varat arī doties pa gaisu, kas tiek apgalvots īsāko regulāro gaisa ceļojumu pasaulē starp Papavestrejas un Papavestreju - gan plānots ilgs divas minūtes, dažreiz var ilgt mazāk par vienu, ja vējš ir pareizajā virzienā.

  Varat arī doties pa gaisu, kas ir iespējami īsākais regulārais gaisa ceļojums pasaulē.


  Lietas redzēt Orkneju

  Būsim godīgi šeit. Ja jūs vēlaties jaunāko modes iepirkšanās vai notiek naktsdzīve, Orkneju, iespējams, nav vieta jums. Tomēr, ja jums ir pienācis kaut nedaudz vairāk, kas atpakaļ, Orkneju ir daudz ko piedāvāt.

  Ne tikai tur daudz dabas skaistums, nekā jūs varat iedomāties, bet Orkneju ir mājvieta daudzām vēsturiskām ostām un akmens aprindās, kas tika būvēti daudzi seno civilizāciju. Tiem, kas mīl niršanu, tad scuttled vācu flote pie Scapa Flow nodrošina nirēja rotaļlaukums.

  Orkneju ir arī Skotijas vistālāk uz ziemeļiem viskija dedzinātavu, mājās pie taisnīgi slaveno Highland Park - šī kvalitāte iesalam ir atšķirīgu noapaļots garšu ar tikai nedaudz kick pēcgaršu, un ir populārs mīļākie daudzu viskija cienītājiem. Ekskursijas dedzinātavu ir pieejami, kas ietver bezmaksas paraugu viskija.

  Visbeidzot, sala ir mājvieta Orcadian Strip Willow. Ja esat kādreiz apmeklējis Ceilidh (Skotijas valsts dejas) pie kāzām, tas ir deju veicāt labi beigās, neaizmirstamu savu augsto ātrumu un nogurdinošas vērpšana ar visiem 400 cilvēkiem, kas notika, kas apmeklē šo funkciju.

  Tiem, kas mīl niršanu, tad scuttled vācu flote pie Scapa Flow nodrošina nirēja rotaļlaukums.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus uz Orkneju ar to viegli lietot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!