Prāmji uz Latviju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Latvija prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

 • Prāmji no Somija līdz Latvija

  • Helsinki - Riga
   3 krustojumi katru nedēļu
   Saņemt cenu
 • Prāmji no Vācija līdz Latvija

 • Prāmji no Zviedrija līdz Latvija

Īpašie piedāvājumi

Grāmatu prāmji uz Latviju šādos maršrutos:

 • Nynashamn uz Ventspili
 • Stockholm Rīgā
 • Travemünde uz Liepāju

rezervācijas prāmis uz Latviju ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Nynashamn - Ventspils
(Stena Line)
103 €
 • Rezervēts: Pr, 14.9.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 5.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1

  Kā rezervēt prāmi uz Latviju

  Rezervācijas prāmi vai no Latvijas nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Latviju

  Latvija ir salīdzinoši maza Eiropas valsts, apmēram viena trešdaļa lielumu Lielbritānijā.

  Tas robežojas ar Igauniju ziemeļos, Lietuvu un Baltkrieviju uz dienvidiem, un Krievija tā austrumos. Valūta ir Latvijas lats (LVL), un Latvija ir labi zināms par to, ka interesantu un vēsturisku valsti ar iespaidīgu klāstu apskates objektiem un notikumiem.

  Latvija ceļojumi, atpūta

  Latvija ir neticami vieta un kāpēc tas kļūst par vienu no populārākajiem Eiropas reģionos. Ar iespaidīgo pilsdrupām, zelta pludmales un lielu klāstu veikaliem un restorāniem, Latvija noteikti ir kaut kur, lai izpētītu.

  Latvija ir pazīstama ar tās daudzajiem mežiem, kas aptver gandrīz puse valsts un kur jūs varat atrast ļoti dažādas vietējo savvaļas dzīvniekiem. Latvijas austrumos, jūs atradīsiet plašu ezerus un dziļām upju ielejām. Visā valstī, jūs atradīsiet pārpilnība skaistākajām upēm, lielākais ir Daugava. Labākais laiks, lai dotos no jūnija līdz septembra vidum, Latvijas vasarā, kad laiks ir silts un labākais vietējā produkcija ir pieejama. Oktobrī un novembrī, ir ļoti maz stundas dienasgaismas, un janvārī un februārī parasti aukstākajos mēnešos.


  Pārvietošanās Latviju

  Ja lietojat savu automašīnu visā Latvijā, atcerieties, lai pārliecinātos, ka jūs izmantojat ziemas riepas no decembra līdz martam, jo ceļi var iegūt ļoti ledains, un atcerēties, lai izmantotu savus lukturus visu laiku šajā laikā gadu, kā tas noteikts ar likumu. Par Latvijas šosejas parasti ir ļoti labas kvalitātes, un visās lielākajās pilsētās būs automašīnu vai motociklu nomu izeja. Ietvaros pilsētās, piemēram, Rīgā un Liepājā ir dažas lieliskas autobusu, tramvaju un trolejbusu pakalpojumus.

  Lietas, kas redzēt Latvijā

  galvaspilsēta Rīga ir lielākā pilsēta Latvijā, un viens no populārākajiem too. To ieskauj savu iespaidīgo 800 gadu vēsturi, ar daudz skaistu ēku un pieminekļu. Karosta, mājvieta `Baltic Beach Party" jūlijā, ir Latvijas lielākā piejūras pilsēta, ar skaistu smilšainu pludmali atpūsties vasarā.

  galvaspilsēta Rīga ir lielākā pilsēta Latvijā, un viens no populārākajiem too. To ieskauj savu iespaidīgo 800 gadu vēsturi, ar daudzām skaistām ēkām un pieminekļiem.

  Tomēr, ja jums patīk vēsture, tad Sigulda ir vieta, kur iet. Jūs varat apbrīno skaistajām pilīm un veikt vēsturē senajā Latvijā. Netālu ir pilsētas Cēsīm, kur var veikt tiešo autobusu no Rīgas, kur jums tiks ieskauj windswept pakalniem un tradicionālo bruģētas ielas vienā no skaistākajām Latvijas daļās.