Prāmji uz Lanzarote

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lanzarote prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Rezervācijas prāmis Lanzarote ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš, lai iegūtu cenu.

  Kā rezervēt Lanzarotes prāmi

  Biļešu Lanzarotes prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Lanzarote

  Lanzarote ir viena no Kanāriju salām atrada tikai no Āfrikas krastiem, tikai 7 jūdžu attālumā no ziemeļaustrumu piekrastē Fuerteventura. Lanzarote tika izveidota no vulkānisko darbību, un tāpēc ir ekstravagants klinšu veidojumus. Sala ir silts visu gadu, bet, pateicoties tās atrašanās vietu tā var būt diezgan vējains, salīdzinot ar dažām citām Kanāriju salām.

  Lanzarote ceļvedis

  Atrodas Kanāriju arhipelāgā, Lanzarote ir tikai 79 jūdzes no Āfrikas krastiem.

  par Lanzarote

  Lanzarote ir visvairāk austrumu Kanāriju salās, un 37 jūdžu garš un 12 jūdžu platumā tā ir ceturtā lielākā no Kanāriju salām. Sala bauda siltas temperatūru visu gadu, ar temperatūra svārstās no 21 grādiem pēc Celsija janvārī līdz 29 grādiem pēc Celsija augustā. Un ar katru gadu kopā tikai 140 mm nokrišņu, Lanzarote ir ideāls getaway visu gadu.

  Kanāriju salas ir vulkāniskas izcelsmes padarot ainava ir ļoti atšķirīga. Lanzarote pēdējie izvirdumi notika tikai 19. gadsimtā, un ar sausu klimatu un trūkumu erozijas tas nozīmē, ka Lansarotes ainava nav mainījies daudz izskatu. Tas dod Sala unikālu izskatu un piedāvā dažas satriecošu ainavu. Garākais Vulkāna tunelis pasaulē, ko sauc par Atlántida tunelis, var atrast Lanzarote. Tas ir 7km gara un piedāvā dažas skaistas alas un slēptās dārgakmeņi.


  Lietas, kas darīt

  Jūs atradīsiet dažas skaistas baltas pludmales Lansarote, ar labu klāstu ūdens sporta izbaudīt, piemēram, sērfings, vindsērfings, snorkelēšana, niršana utt . ir arī vairākas citas darbības, un dienās, kas, piemēram, kamieļu izjādes, zooloģiskajos dārzos, golfs, go Kartings, ūdens atrakciju parks un dažādi bāri un restorāni.


  Things to redzēt

  Lanzarote ir dažas patiešām skaistas vietas, lai apmeklētu. Jameis del Agua, kuru var atrast uz ziemeļiem no salas, kas ir daļa no Atlantida alu sistēmu, un noteikti ir vērts apmeklēt. Šeit jūs atradīsiet skaista peldvieta, dārzi un restorāni.

  Arī daļa no Atlantida alu sistēma ir ala Los Verdes. Šeit 2km no iespaidīgā veido alas var apskatīt. Šeit jūs varat ekskursijā alas un atklāt, kā alas veidojās, un noslēpums pārsteigums ir atklāta. Ir arī joma, alā, kur notiek koncerti.


  Tūrisms Lanzarote

  sala ir savienota ar pārējo salu, ar tiešu prāmji uz Fuerteventura un La Graciosa. Lanzarote galvenās ostas Playa Blanca un Orzola.

  picture perfekts pludmales
  Izbaudiet attēlu perfektu pludmales