Prāmji uz Gomeras

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

La Gomera prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Salīdziniet prāmjus Gomeras šādos maršrutos:

 • La Palma San Sebastian de La Gomera
 • Los Cristianos San Sebastian de La Gomera
 • Valverde San Sebastian de La Gomera

rezervācijas prāmi vai La Gomera ir vienkārša, viegli un droši ar AFerry, vienkārši izmantojiet rezervēšanas formu iepriekš saņemt cenu.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Los Cristianos - San Sebastian de La Gomera
(Fred Olsen)
57 €
 • Rezervēts: Ce, 26.11.2020.
 • Ceļojiet: Ot, 8.12.2020. - Sv, 13.12.2020.
 • Automašīna + 2

  Kā rezervēt La Gomera prāmi

  Biļešu La Gomera prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī.


  Vairāk par Gomeras

  La Gomera ir otrais mazākais Kanāriju salas, un ir atrodams tikai pie Āfrikas krastiem. Tā ir skaista laika visu gadu, reti iet zem 20 grādiem pēc Celsija. La Gomera ir daudz Quitter nekā tās kaimiņvalstu salu, padarot to labāku galamērķis tiem, kas meklē klusāku brīvdienas prom no galvenajām tūrisma pilsētām, vai tiem labprāt kājāmgājējiem tik daudz salu ir neapdzīvoti un piedāvā dažas fantastiskas takas.

  La Gomera, ceļojumi, atpūta

  La Gomera bieži uzskata aizmirsto Kanāriju salu, padarot to par perfektu sala apmeklēt par klusāku brīvdienām.

  par Gomeras

  La Gomera ir 14km diametrā padarot to par otro mazākā no Kanāriju salām. La Gomera piesaista daudz mazāk tūristu nekā dažām tās vairāk populārs kaimiņiem, padarot to par ideālu getaway tiem, kuri meklē persiku un diezgan nevis pūļiem un nakts dzīvi. Reljefa ir domāts salā ir daudz mazāk attīstīta, bez reālas tūristu pilsētām. Tomēr tas nozīmē, ka ir dažas fantastisks pārgājienu takas, ir jādara jebkuram labprāt gājējs.


  Lietas, kas darīt un redzēt

  La Gomera ir daudz vairāk par dabu nevis ekstrēmo sporta veidu un kopīgām tūrisma aktivitātēm. Uz salas var baudīt daudzas laivu ekskursijas, ņemot jums grūti nokļūt līdz vietām visā salā, un pēdējo skaistākajām ielejām, milzīgais klints sejas un izolēto ietekas. Pastāv arī iespēja vaļu skatīties. Šis ceļojums ir jābūt un salu apmeklētāju, ar iespēju redzēt delfīnus un pat vaļi, piemēram, spermas, finback, jostvaļu un SEI.

  Sakarā ar Atlantics pastāvīgu vēju, La Gomera ir ideāla vieta, lai jūrnieki. Ar atsevišķiem līči un pludmales būs daudz iespēju ir pārtraukums un baudīt salu.

  La Gomera ir dažas fantastisks niršanas iespējas, ar labāko labklājību uz dienvidiem no salas. Šeit jūs varat redzēt dīvainas klinšu veidojumos, un masīvs zivju un koraļļu. Jums var būt pārsteigti uzzināt, ka daudzi subtropu zivis var satikt, ieskaitot trompetes zivis, papagailis zivis, klauns zivis, aiza, ērglis stariem, elektrisko stariem, kalnu grēdu, barracudas, tunci un zachis.

  Pārgājienu un riteņbraukšana ir vēl viens populārs aktivitāte uz salas. Ir daudz takas ved uz dažiem lielisku vietās, kur var veikt uz salām skaisto apkārtni. Takas ietver veco ēzeļu takas, stāvas pauguri, šauras dziesmas un meža ceļiem. Ja jūs esat pieredzējis tūrists jūs varat risināt salām pārgājieni un veloceliņi pats, vai arī, ja jūs vēlaties, jūs varat pasūtīt gidu, lai parādītu labāko zonas apkārt.


  Ceļošana uz Gomeras

  sala ir saslēgts ar Spāniju un pārējām salām, ar tiešu prāmji uz Tenerifi un La Palma. La Gomera ir osta ir San Sebastien de La Gomera.